Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

sakoma,kad kandys bijo kastonu. taigi,mano drauge visur prikaisiojo i spintas,stalcius,i visus kampelius tu kastonu. ja nerealiai tata buvo uzpuole. ir zinot ka??? jos paeme ir susisuko lizdus katonu viduje!!! cia tai buvo virsune... taigi,gal geriau nekaisiokit kaztonu i spintas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupele99 @ 2008 10 08, 14:32)
sakoma,kad kandys bijo kastonu. taigi,mano drauge visur prikaisiojo i spintas,stalcius,i visus kampelius tu kastonu. ja nerealiai tata buvo uzpuole. ir zinot ka??? jos paeme ir susisuko lizdus katonu viduje!!! cia tai buvo virsune... taigi,gal geriau nekaisiokit kaztonu i spintas  unsure.gif



nu jooo... idomu tos kandys apskritai ko nors bijo?.. essen.gif
Atsakyti
Pas mus irgi buvo atsirade kandziu,tfiu tfiu tfiu unsure.gif buvo spintelej kur sudėtos kruopos ,tai išmečiau kruopas ,viska labai atydžiai peržiūrėjau ,ir spinteles isvaliaus neskiestu actu doh.gif iš kart nieko nedejau į spinteles ... kelis syk pravaliau ... tada sudėjau ... na dabar lyg nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2008 10 10, 09:45)
Pas mus irgi buvo atsirade kandziu,tfiu tfiu tfiu  unsure.gif buvo spintelej kur sudėtos kruopos ,tai išmečiau kruopas ,viska labai atydžiai peržiūrėjau ,ir spinteles isvaliaus neskiestu actu  doh.gif iš kart nieko nedejau į spinteles ... kelis syk pravaliau ... tada sudėjau ... na dabar lyg nėra  g.gif


mano spintele su kruopom ir buvo okupave kandys, viska isvaliau, kruopas supilsciau i stiklainius, jau atrodo nieko valgomo jom neliko tik prieskoniai ir makaronai bet situ jos nevalgo lyg tais g.gif tai va karts nuo karto dar matau viena kita doh.gif baisu kad i rubus neisimestu unsure.gif
Atsakyti
Aš ir prieš mėnesį radau šitų bjaurybių. kruopuose,cukruje, o paskui net nežiūrėjau, viską mečiau lauk.. supanikavau siaubingai.. Galvojau, kad esu didžiausia apsileidėlė, bet dabar supratau, kad ne pas mane vieną jų yra.. Aš visus namus išdezinfekavau, iškuopiau, bet kas baisiausia, kad kasdien po porą randu tupinčių ant sienų. Net neįsivaizduoju iš kur jos atskrenda? Iš ventiliacijos?
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2008 10 10, 13:31)
Aš ir prieš mėnesį radau šitų bjaurybių. kruopuose,cukruje, o paskui net nežiūrėjau, viską mečiau lauk.. supanikavau siaubingai.. Galvojau, kad esu didžiausia apsileidėlė, bet dabar supratau, kad ne pas mane vieną jų yra.. Aš visus namus išdezinfekavau, iškuopiau, bet kas baisiausia, kad kasdien po porą randu tupinčių ant sienų. Net neįsivaizduoju iš kur jos atskrenda? Iš ventiliacijos?

Tikari ne tau vienai taip nutiko! Aš dabar kažkaip lyg ir išsivadavau, bet jų galutinai neliko gal po kokio mėnesio, vis rasdavau po kelias, kol dabar tf-tfu-tfu nei vienos nematau.
Sėkmės kovojant biggrin.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
gal kuri zinot kaip isnaikinti naftalino kvapa? Jis issivedina? Ar reiks drabuzius plaut-vedint-plaut-vedint?
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2008 10 10, 12:31)
Aš ir prieš mėnesį radau šitų bjaurybių. kruopuose,cukruje, o paskui net nežiūrėjau, viską mečiau lauk.. supanikavau siaubingai.. Galvojau, kad esu didžiausia apsileidėlė, bet dabar supratau, kad ne pas mane vieną jų yra.. Aš visus namus išdezinfekavau, iškuopiau, bet kas baisiausia, kad kasdien po porą randu tupinčių ant sienų. Net neįsivaizduoju iš kur jos atskrenda? Iš ventiliacijos?

Turiu šito džiaugsmo doh.gif ir aš. Iš pradžių viską kelis kartus valiau su actu. Pagelbėjo, bet ne visai, nes, matyt, jos prideda tų kiaušinėlių ten, kur nematau ir nepasiekiu. Tada nusipirkau stiklinių indų ir visas kruopas susipilsčiau ten. Ir ką gi jūs manote blink.gif Vakar atsisuku stiklinį indą norėdama išsivirti grikių, o gi ant krašto (ten, kur rievės užsukimui) sėkmingai "tupi" lėliukė. Dar viena kirmėlaitė ropinėja po dangtelio vidinę pusę doh.gif . Aš visiškai nebesuprantu, kaip jos ten atsirado g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 10 12, 12:27)
laba diena  4u.gif
gal kuri zinot kaip isnaikinti naftalino kvapa? Jis issivedina? Ar reiks drabuzius plaut-vedint-plaut-vedint?


na naftalinas puikia naikina kandis, bet jau tas jo kvapelis tai ojojoj. na man tas kvapas primena mociutes spinta blush2.gif bet itariu kvapas issinaikina tik skalbiant ir vedinant. bet manu jei neliks daugiau jokiu priemoniu kaip tas bjaurybes isnaikint, tai teks naftalina ir man panaudot. o gal kuri zinot ar galima ta naftalina prie maisto spintelej laikyt?

QUOTE(sagritute @ 2008 10 14, 15:24)
Turiu šito džiaugsmo doh.gif ir aš. Iš pradžių viską kelis kartus valiau su actu. Pagelbėjo, bet ne  visai, nes, matyt, jos prideda tų kiaušinėlių ten, kur nematau ir nepasiekiu. Tada nusipirkau stiklinių indų ir visas kruopas susipilsčiau ten. Ir ką gi jūs manote blink.gif Vakar atsisuku stiklinį indą norėdama išsivirti grikių, o gi ant krašto (ten, kur rievės užsukimui) sėkmingai "tupi" lėliukė. Dar viena kirmėlaitė ropinėja po dangtelio vidinę pusę  doh.gif . Aš visiškai nebesuprantu, kaip jos ten atsirado g.gif

patikekit, jau isitikinau kad jos viska gali. o ir makaronuose atsiranda. man rodos jom neidomu ka grauzt, bele kad grauzt. cia kazkuria diena issitraukiau manus, kurie buvo uzdarame inde, ir ka jus galvojat?? man teko juos ismesti, nes ten ju irgi buvo doh.gif
Atsakyti
As vis dar gyvenu kandziu baimemis, stengiuosi daug nepirkt, vos ne viska laikau saldytuve. Namus valau su ACE, bet vistiek kasdien po dvi kandis randu ant sienos. Nebeisivaizduoju is kur? Kambariuose ju nera, tik virtuveje.. Toks beviltiskumas apemes, kad net nebezinau ka ir daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2008 10 15, 11:13)
As vis dar gyvenu kandziu baimemis, stengiuosi daug nepirkt, vos ne viska laikau saldytuve. Namus valau su ACE, bet vistiek kasdien po dvi kandis randu ant sienos. Nebeisivaizduoju is kur? Kambariuose ju nera, tik virtuveje.. Toks beviltiskumas apemes, kad net nebezinau ka ir daryt g.gif

Pas mus ir panasi situacija, bet zinokit, jei tupi ir nemazeja, tai kazkur gali toliau veistis, dar atidziau panarsykit, gal neissivale pilnai, gal nauja "lizda" padare. Nes mes irgi pastoviai turim budet, paskutinis atvejis: isiveise i uzsistovejusius vaflius. Kai ismetem, vel pradingo, jau kuri laika lyg netupi, bet jauciu neilgam. Ir dar noriu pasakyt, kad kiek zinau, maistines kandys i rubus nepereis, jos buna keliu rusiu, arba maisto arba rubu ir nesimaiso. Pas mano mama tai klesti rubines, fui slykstynes doh.gif .
Atsakyti
Nezinau nei kur begali but tas lizdas? Nes viska buvau perstumdzius, apart kriaukles spintele, o jokio seno maisto, tai net su ziburiu nerasi.. tik kazko kirba mintis, kad gal is sienines orlaides?
Nors kita vertus, jau antra diena ju nematau.. g.gif
Atsakyti