Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

Man irgi buvo menesines pirma menesi, nors jau buvau nescia. Velavo gal pora dieneliu, ir buvo labai negausios ir tesesi gal 3 dienas. Tarsi buvo netikros. Ir krutines jautrumas buvo padidejes... Taigi taip iseina, kad ir pastojus jos buna ohmy.gif
Atsakyti
Mano drauge apie nestuma suzinojo tik po dvieju menesiu, nes pirma menesi kraujavo. Veliau paaiskejo, kad kraujuoja del gimdos kaklelyje esancios zaizdeles ir tai ne m.
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 05, 01:17)
Mano viena pazystama vat taip nesisaugant antra menesi po gimdymoir pastojo blink.gif jos vaikams nebus net ir metu skirtumo, nes nusprende ji gimdyti thumbup.gif daktare jai sake, kad labai jau daug sansu yra pastoti pirmaisiais menesiais po gimdymo,kadangi kunas dar neatsigaves ir harmonai nesusitvarke! atsargiai jus ten nesisaugodamos, nebent jei labai jau labai kito maziaus norit 2.gif

Tikra teisybe. Mus su broliu taip gandras atnese. Nera net metu skirtumo, iseina apie 11 menesiu. Nors mane tevai "dirbo" istisus keturis metus, o brolis netyciukas gavosi. Bet toks amziaus skirtumas yra labai liuksiskas dalykas. Mes kaip dvyniai. Vienas be kito ne pro kur...
Atsakyti
3 savaites gydziausi nuo kiausides uzdegimo, net antibiotikus leidausi, kai baigiau antibiotiku kursa turejo prasideti menesines, bet jos velavo jau 5dienas, pasiskambinau paklausti gydytojos kodel, gal galvoju antibiotikai itakos turejo, ji liepe pasidaryti testa, as ramia galva juokdamasi nusipirkau pasidariau - TEIGIAMAS cry.gif vis dar su viltim kad tai nesamone nulekiau pas daktare, ji paziurejus echoskopu pasake - 9 SAVAITES NIESTUMO. Atsigavus po soko pasijutau pati laimingiausia smile.gif ir dabar laukiuosi jau 6men smile.gif
Atsakyti
paskaiciau cia jusu ir vis galvoju, negi ir man taip keistai nutiks, nes menses buvo, po to vaistus vartojau, o dabar keistai jauciuosi, pilvas burbuliuoja, sonas paskauda, krutine irgi jautroka smile.gif nedristu testuko darytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2004 06 04, 22:05)
Zodziu pasidariau as testa, nes labai keistai jauciausi, bet jis buvo neigiamas. Tada nuejau pas ginekologe, sake, kad viskas ok ir pasiskundus silpnumu ir visa laika jausmas, lyg prasidetu menesines ji liepe issitirti del tuberkuliozes blink.gif . Na as issityriau, aisku ten nieko nebuvo. Turejau eiti pakartotinai pas ginekologe, bet prasidejo menesines, pavelavusios keleta dienu. Bet vel gi, kazkaip keistai visa laika jausmas, lyg pirma menesiniu diena. Paprastai i menesiniu pabaiga tie visokie pamaudimai pilvo apacioje, nugaros srity manes nebekamuodavo. Ir dar, kadangi maitinu, tai per menesines jokiu pakitimu krutyse nebudavo, o cia kazkaip lyg patvinkusios butu ir skrandzio srity taip lyg dusina, lyg pykina, lyg ko noriu valgyt , bet ir vel nenoriu....ai, vien zo uzsiparinau as. Reiks man vel nestumo testa pirkti, pakartotinai.


va ir aš taip jaučius jau kokį mėnesiuką, mėnesinėm tai sergu dabar, bet kažkaip ne taip. ir jautresnė pasidariau: supykstu dėl niekų, po kelių minučių atsileidu. nesuprantu kas čia daros. baigsis mėnesinės reiks testą pasidaryti. mano draugė iki penkių mėnesių sirgo mėnesinėm. tai vargšė nelabai ir nujautė, kad laukiasi.
Atsakyti
QUOTE(Larieta @ 2005 04 09, 11:20)
va ir aš taip jaučius jau kokį mėnesiuką, mėnesinėm tai sergu dabar, bet kažkaip ne taip. ir jautresnė pasidariau: supykstu dėl niekų, po kelių minučių atsileidu. nesuprantu kas čia daros. baigsis mėnesinės reiks testą pasidaryti. mano draugė iki penkių mėnesių sirgo mėnesinėm. tai vargšė nelabai ir nujautė, kad laukiasi.

Cia tai bent! Ir ka, ormalios menesines buvo, ilgos, gausios, kaip visada? O testu suzinojo, ar tiesiog nebesirgo? Kazin, tada per menesines testas rodo nestuma? Nu ir nustebinai...
Atsakyti
mano draugė trečią mėnesį sužinojo, kad laukiasi, o du iš jų sirgo mmm. kai pirmą kartą nepasirodė mm, nuėjo pas gydytoją ir pasakė, kad jai jau 3 mėnesiai nėštumas
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
pasiskaiciau jusu minciu ir noriu pasidalinti savom.
MMM ateina laiku, bet jau antra menesi kazka jauciu pilvo vidury. Pries 2-3 savaites pykino, bet dabar viskas thumbup.gif
Planuojam nestuke.gif bet eilini karta nusivyliau. Gal ir man tiks variantas, kad pastojau ir sergu g.gif
Matyt reiks begti testuko help.gif tadu viskas bus aisku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramziuke: 11 balandžio 2005 - 14:30
Mano pazistama taip pat sirgo 5 menesius, ir kad nescia suprato tik is didejancio pilvuko, kitokiu nestumo pozymiu nebuvo schmoll.gif . Tai dar keleta menesiu praejo ir jau lelius tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi buvo mėnesinės vieną mėnesį, nors jau buvau pastojusi. Taigi, kad laukiuosi sužinojau tik po poros mėnesių. Tiesa, tų "netikrų" mėnesinių metu kraujo buvo gal kiek mažiau.
Buvo ir kitų nėštumo požymių, kurių nesupratau: ir agurkėlių norėjosi, ir į tualetą dažniau ėmiau lakstyti, ir papykindavo ryte. Bet kadangi "saugojomės", tai nėštumo tikrai neįtariau...
Atsakyti
MMM buvo kas mėnesį , na truputį gal vėluodavo , bet tik pora dienelių . Ir dar , čia svarbiausia , buvau įsidėjusi spiralę . Tačiau vienu momentu pajutau ,kad didėja kūno masė , keičiasi apimtys . Ką gi , nueinu pas gydytoją , o ji man - sveikinu nėštumas 5 mėn. Va taip neplanuotai atsirado mano dukrytė . ( gimus vaikui , gydytojas iš placentos išėmė spiralę ) .
Atsakyti