Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

as taip ir galvoju, kad sumaise hcg skaiciu gydytoja, manau jis kuo puikiausiai auga, kaip ir lelius, tik skaiciukus laborante sumaise, ar blogai istyre, ar dar kazka smile.gif

saunuole, kad TIKI- tai viska nugali.

smile.gif
Atsakyti
Papildykit, kad Siauliuose tuos tyrimus galima pasidaryti Senojo boksto klinikoje, Tilzes g.
Cia internetine nuoroda:
http://www.sorpo.lt/
Siauliuose ta tyrima sioje vietoje padaro greiciausiai! mirksiukas.gif
O tyrimas tikrai geras, nes tik jo deka nepraradau vilties! thumbup.gif
Atsakyti
aciu, kai kursiu nauja tema, tada papildysiu 4u.gif
nes dabar jau nebeiseina unsure.gif

Dar pamirsau prideti vilniuje daro sorpo centre, prie "iki" parduotuves, netoli spaudos rumu, karoliniskese, per 3 valandas, kaina 46 litai

Ir zveryno klinikoje elniu g. per 1,5 dienos 25 litai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduxe: 27 lapkričio 2008 - 16:48
dar daro ir Northway klinikoj (S. Zukausko g. 19), bet ten ziauriai brangu blink.gif berods 71 Lt. arba cia tik nuo manes tiek nulupo biggrin.gif Be to, rezultatai tik kita diena... Taip, kad cia ne rekomendacija, o tik informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis visoms 4u.gif
labai norejau prisijungti pas jus i pokalbi ir pagaliau ryzausi.. as jau bandau pastoti 3men ir lyg siol dar nieko. noriu jusu pagalbos.. pasidariau endemike HCG ir man atejo atsakymas HCG>10, NORMA 10-100. ar galeciau tiketis kad jau yra labai mazas nestumas? as taip noriu nestuke.gif
aciu jums uz pagalba...
Papildyta:
labai prasau padekite,nes su tokiu nekantrumu laukiu to tikslaus atsakymo, nes is saviskiu neturiu su kuo pasikonsultuoti
Atsakyti
QUOTE(ugnisir ledas @ 2008 11 29, 20:20)
labutis visoms 4u.gif
labai norejau prisijungti pas jus i pokalbi ir pagaliau ryzausi.. as jau bandau pastoti 3men ir lyg siol dar nieko. noriu jusu pagalbos.. pasidariau endemike HCG ir man atejo atsakymas HCG>10, NORMA 10-100. ar galeciau tiketis kad jau yra labai mazas nestumas?  as taip noriu nestuke.gif
aciu jums uz pagalba...
Papildyta:
labai prasau padekite,nes su tokiu nekantrumu laukiu to tikslaus atsakymo, nes is saviskiu neturiu su kuo pasikonsultuoti


Pasidaryk testą dar kartelį ir jei rezultatas didės vadinasi tave galima sveikinti, o ar vėluoja tavo mėnesinės?
Beje, tokių dalykų paskubinti neįmanoma, tik laikas ir laikas gali atsakyti į šį klausimą, nes kaip aš iš savo patirties sužinojau,tai pastojimas dar ne viskas, svarbu pirmosios 12 savaičių (o tai labai daug) kai visko gali atsitikti.... bet tavęs negasdinsiu smile.gif
Taigi pasidaryk tyrimą dar kartelį arba nueik pas savo ginekologę ir ji matys ar gimda ruošiasi ar ne. Sėkmės, parašyk kaip seksis.
Atsakyti
jo pasidariau dar karteli hcgir su nekantrumu laukiu atsakymo,bet kaip tampo nervus tas noras pastoti ir tas laukimas.... nestumo testo dar nesidariau nes dar neparodytu, jau pavargau ir negaliu ziureti i ta viena bruksniuka schmoll.gif kas keisciausia kad mane kiekviena diena pykina taip po truputi,bet vemt tai dar ne karto nevemiau, kai konsultavausi su daktare tai ji sako kad geriau skrandi pasitikrinciau cia negali taip pykint nuo nestumo pradzios... pries mm krutine visada padidedavo ir budavo skausminga, o dabar tik labai padidejo bet skausmo jokio... man kiekviena diena eina amzinybe kai yra toks didelis noras nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnisir ledas @ 2008 12 01, 16:31)
jo pasidariau dar karteli hcgir su nekantrumu laukiu atsakymo,bet kaip tampo nervus tas noras pastoti ir tas laukimas.... nestumo testo dar nesidariau nes dar neparodytu, jau pavargau ir negaliu ziureti i ta viena bruksniuka schmoll.gif  kas keisciausia kad mane kiekviena diena pykina taip po truputi,bet vemt tai dar ne karto nevemiau, kai konsultavausi su daktare tai ji sako kad geriau skrandi pasitikrinciau cia negali taip pykint nuo nestumo pradzios... pries mm krutine visada padidedavo ir budavo skausminga, o dabar tik labai padidejo bet skausmo jokio... man kiekviena diena eina amzinybe kai yra toks didelis noras  nestuke.gif


Sveika,

Manau pykinti tai gali, mane pradžioje irgi šiek tiek pykino bet trumpai, dabar faktiškai visiškai nei pykina nei nei karto nevėmiau. Ar geri foline rūgšti, jei ne tai būtinai gerk. Suprantu, kad noras labai didelis, bet turi nusiraminti ir ramiai laukti, nes kitaip tik blogiau bus. O krūtinė tai bent man iš karto labai padidėjo ir tempe bei buvo skausminga, faktiškai vien iš krūtinės ir supratome su vyru kad laukiuosi (bent jau jis buvo isitikines, aš dar vis dvejojau, nes tesyatas parode tik labai neryskia juostele, ir as galvojau kad nieko ner, o pasirodo jau buvo. Taigi gali pabandyti ir testuka pasidaryti ir jei bus nors labai neryski juostele tai irgi jau viltis bus. Beje, o kada tavo menesines turėjo ar turi buti?
Atsakyti
Aš tai pergyvenu dėl HCG dinamikos doh.gif :
lapkričio 28 d. - 126
gruodžio 01 d. - 271

Padvigubėjo, bet ne per 48 val.
Aš esu po IVF, mmm nėra, NT teigiamas, pas gyd einu tiktai gruodžio 08 d.
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 12 02, 11:43)
Aš tai pergyvenu dėl HCG dinamikos doh.gif :
lapkričio 28 d. - 126
gruodžio 01 d. - 271

Padvigubėjo, bet ne per 48 val.
Aš esu po IVF, mmm nėra, NT teigiamas, pas gyd einu tiktai gruodžio 08 d.

klausyk, gal atsipalaiduok ir pabandyk ramiai gyventi, tavo nervai sues tave. bus taip kaip bus ir tu nieko negali pakeisti, kol kas galiu tave tik sveikinti, ir tik nuo taves priklauso ka dabar galvosi. sekmes!
Atsakyti
Būtent,

Atsipalaiduok ir paskaityk mano variantą. man net nepadvigubėjo per 9 dienas ir tai pasirodo nieko, kol kas augame, kaip bus ateity niekas nezino. Taigi kuo mažiau tyrimų tuo ramiau, jei daktaras jų neliepia daryti tai geriau ir nedaryti, ir džiaugtis nėštumu. Žinau, kad tai labai sunku kai nieko nežinai, bet patikėk kartais geriau ir nežinoti, o jei kas ne taip tai organizmas pats padarys tvarką. Sėkmės
Atsakyti
Vakar pasikartojau HCG ir viskas gerai, beveik padvigubėjo:
14 DPĮ - 271; 16 DPĮ - 508 thumbup.gif

Daugiau be gydytojo liepimo nebesibadysiu ir lauksiu pirmadienį echo.

O kantrybės labai mažai, kai lėliuko lauki nesulauki 5 metus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janta: 04 gruodžio 2008 - 09:54