Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

Sveikutės 4u.gif

na va, karts nuo karto pasiskaitydavau jūsų temeles, iškilo ir man klausimas g.gif
paskutinį kartą buvau lapkričio 20 dieną, viršuje uždarinėjami tarpai, paklausiau kada nuims breketus, sako po 3 mėn. nuo šios dienos, kitą vizitą užrašė vasario 11 d. Tai net ir nesusivokiau kad kitą vizitą biggrin.gif
ir dabar prieš keletą dienų apačioje atsirado tarpas tarp dantų, kurio niekada nebuvo, kaip manote ar vertėtų sunerimti? Gal jam pranešti? Nes nežinau ar vasario 11 d. nuims viršų ir apačią blush2.gif

dantukai mano labai nukramtyti, tad labai nekritikuokit 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2013 01 13, 17:39)
Sveikutės  4u.gif

na va, karts nuo karto pasiskaitydavau jūsų temeles, iškilo ir man klausimas  g.gif
paskutinį kartą buvau lapkričio 20 dieną, viršuje uždarinėjami tarpai, paklausiau kada nuims breketus, sako po 3 mėn. nuo šios dienos, kitą vizitą užrašė vasario 11 d. Tai net ir nesusivokiau kad kitą vizitą  biggrin.gif
ir dabar prieš keletą dienų apačioje atsirado tarpas tarp dantų, kurio niekada nebuvo, kaip manote ar vertėtų sunerimti? Gal jam pranešti? Nes nežinau ar vasario 11 d. nuims viršų ir apačią  blush2.gif

dantukai mano labai nukramtyti, tad labai nekritikuokit  4u.gif

user posted image

Manau vis tiek pats ortodontas turi pamatyti ir ivertinti, nenumis ta karta, nuims kita, sveikinimai esant finiso tiesiojoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 13, 18:55)
Manau vis tiek pats ortodontas turi pamatyti ir ivertinti, nenumis ta karta, nuims kita, sveikinimai esant finiso tiesiojoje 4u.gif



bėda tame kad man patinka breketai, ir nenoriu to finišo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2013 01 13, 18:08)
bėda tame kad man patinka breketai, ir nenoriu to finišo  biggrin.gif

vaje tikiuosi ir as viena diena taip sakysiu blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2013 01 13, 17:39)
Sveikutės  4u.gif

na va, karts nuo karto pasiskaitydavau jūsų temeles, iškilo ir man klausimas  g.gif
paskutinį kartą buvau lapkričio 20 dieną, viršuje uždarinėjami tarpai, paklausiau kada nuims breketus, sako po 3 mėn. nuo šios dienos, kitą vizitą užrašė vasario 11 d. Tai net ir nesusivokiau kad kitą vizitą  biggrin.gif

O tau neitu pasiskambyt, ka priimtu anksciau i padarytu taip ka uztrauktu ta tarpuka iki vasaria 11? 4u.gif
Atsakyti
aš jam kaip tik parašiau, nes skambinant gal nelabai ką suprastų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUCIUKAS ;0): 13 sausio 2013 - 18:00
QUOTE(LINUCIUKAS ;0) @ 2013 01 13, 18:48)
aš jam kaip tik parašiau, nes skambinant gal nelabai ką suprastų biggrin.gif

Suprastu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
nuo penktadienio jau ir aš su breketais ax.gif
norėjau paklausti, gal žinote ar susidėjus breketus vienoje klinikoje, galima pereiti į kitą? pas kitą ortodontą ir toliau pas jį tęsti gydymą? su dabartine ortodonte viskas gerai, esu patenkinta, tik išsišnekėjus su pažystamais, sužinojau, kad kitoje klinikoje už tuos kasmėnesinius vizitus mokėdavo max 50lt., o kartais ir mažiau, o dabartinė sakė, kad visada kaina bus 100lt, o jeigu reikės ką keisti tai ir daugiau. Tai ir susimasčiau apie perėjimo galimybę, nes jeigu vizito metu nieko nereikės daryti, tai mokėti 100lt. kaip ir už nieką nesinorėtų. Kokia jūsų patirtis šiuo klausimu? kiek mokat už tuos paveržimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 13 sausio 2013 - 19:30
QUOTE(evaneva @ 2013 01 13, 20:30)
Laba diena,
nuo penktadienio jau ir aš su breketais  ax.gif
norėjau paklausti, gal žinote ar susidėjus breketus vienoje klinikoje, galima pereiti į kitą? pas kitą ortodontą ir toliau pas jį tęsti gydymą? su dabartine ortodonte viskas gerai, esu patenkinta, tik išsišnekėjus su pažystamais, sužinojau, kad kitoje klinikoje už tuos kasmėnesinius vizitus mokėdavo max 50lt., o kartais ir mažiau, o dabartinė sakė, kad visada kaina bus 100lt, o jeigu reikės ką keisti tai ir daugiau. Tai ir susimasčiau apie perėjimo galimybę, nes jeigu vizito metu nieko nereikės daryti, tai mokėti 100lt. kaip ir už nieką nesinorėtų. Kokia jūsų patirtis šiuo klausimu? kiek mokat už tuos paveržimus?


savo klinikoje jei keicia viela uz viena zandikauli moku 100lt. jei daro kazka kita tai ivairiai kartais nieko, kartais iki 100lt - ziurint ka daro...

Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2013 01 13, 20:30)
Laba diena,
nuo penktadienio jau ir aš su breketais  ax.gif
norėjau paklausti, gal žinote ar susidėjus breketus vienoje klinikoje, galima pereiti į kitą? pas kitą ortodontą ir toliau pas jį tęsti gydymą? su dabartine ortodonte viskas gerai, esu patenkinta, tik išsišnekėjus su pažystamais, sužinojau, kad kitoje klinikoje už tuos kasmėnesinius vizitus mokėdavo max 50lt., o kartais ir mažiau, o dabartinė sakė, kad visada kaina bus 100lt, o jeigu reikės ką keisti tai ir daugiau.

Sveikinimai apsibreketavus 4u.gif Esu tikra, kad į klausimą, ar priims jus kitas ortodontas, nei viena iš mūsų negalėsim atsakyti, reikia skambinti, važiuoti, kalbėtis ir tartis su norimu ortodontu mirksiukas.gif Matot, esmė tame, kad mokant už breketų sistemą, įmokama didžioji viso gydymo dalis, tad ortodontams labiau apsimokėtų paimti žmogų be breketų, nei kad su breketais... Dar patarčiau einant pas kitą ortodontą nesakyti tos tikrosios priežasties, kodėl keičiate 4u.gif Bet turiu nuojautą, kad jūs gal ne taip ką supratote, nemanau, kad esamas ortodontas, nesvarbu ką bedarytų, kiekvieno vizito metu imtų po 100 Lt... blink.gif Labai nustebčiau, jei iš tikrųjų toks ir yra susitarimas blush2.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2013 01 13, 20:30)
Laba diena,
nuo penktadienio jau ir aš su breketais  ax.gif
norėjau paklausti, gal žinote ar susidėjus breketus vienoje klinikoje, galima pereiti į kitą? pas kitą ortodontą ir toliau pas jį tęsti gydymą? su dabartine ortodonte viskas gerai, esu patenkinta, tik išsišnekėjus su pažystamais, sužinojau, kad kitoje klinikoje už tuos kasmėnesinius vizitus mokėdavo max 50lt., o kartais ir mažiau, o dabartinė sakė, kad visada kaina bus 100lt, o jeigu reikės ką keisti tai ir daugiau. Tai ir susimasčiau apie perėjimo galimybę, nes jeigu vizito metu nieko nereikės daryti, tai mokėti 100lt. kaip ir už nieką nesinorėtų. Kokia jūsų patirtis šiuo klausimu? kiek mokat už tuos paveržimus?


gal galite pamineti kokioj dabar klinikoje ir pas koki gydytoja gydotes, bei pas koki gydytoja noretumete...
Atsakyti
Kas lankotes pas Damusiene kokios mazdaug vizitu kainos? ax.gif
Liko maziau nei menesis iki konsultacijos smile.gif galvoju gal higiena pries konsultacija pasidaryti? Nes manau vistiek rekomenduos darytis kaip manot?
Atsakyti