Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

Ir as esu turejusi ta "dziaugsma". Menesines budavo l. skausmingos ir gausiai kraujuodavau. Del to ir itare, kad g.b. polipas. Pries mm pakraujuodavo kazkaip keistai. Ecoskopijos metu nustate is karto, kad polipas ir nusiunte darytis histeoskopijos. Cia panasiai kaip endoskopinis skrandzio tyrimas, tik kad reikalinga narkoze. Man visa procedura buvo l. trumpa. Pabudau jau po 20 min. ir savom kojytem parejau i palata. Dar gerai ir tas, kad jos metu apziuri gimda is vidaus ar nera saaugu, endometriozes. Blogai, kad bjaurybes polipai megsta vel ataugti. Po metu man itare, kad jis vel ataugo, bet tuomet padare echo mm metu ir nepatvirtino, o dar ta pati cikla as tapau nestuke.gif
Atsakyti
man vakar surado polipą, tiksliau net du... Tik sakė, kad mažiukai. Niekaip nesuprantu, kaip jie tiesiog ima ir užauga g.gif Reikės operuot. bet kol kas paėmė tepinėlį, kad išsiaiškintų ar nėra infekcijos, o siųs operuoti po mėnesio ar dviejų. g.gif Nesuprantu, ko laukt? Ar yra šansų, kad jie patys savaime išnyks?
Atsakyti
Aš esu turėjusi polipą. Tuomet man ištiesų budavo labai skausmingos ir gausios mėnesinės. Kadangi labai kankinausi man patarė ji išoperuoti, nes sakė, kad labai išbujojes. Operacija truko apie 30 min. poto ji nusiuntė į onkologinį centrą, bet jis buvo nepiktybinis.Taigi viskas gerai baigėsi.Bet po 8 metų man vėl rado polipą, bet šį kartą mažutį, tai mano ginekologas jį tiesiog "nudegino" pasakes, kad taip bus geriau. o kai paklausiau kodėl jie auga, pasakė, kad tiesiog esu linkusi juos auginti, bet jie nepiktybiniai tai nera ko jaudintis. Dabar kol kas ramu ir niekas neauga ax.gif
Atsakyti
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? g.gif Man laparoskopijos metu pašalino dvi miomas. unsure.gif Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 10 14, 16:05)
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? g.gif Man laparoskopijos metu pašalino dvi miomas. unsure.gif Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif


Ir man sitas klausimas labai aktualus, nes man surado polipa, ir sako, kad labai didelis, bet bandysim ji iveik hormonais, jei per 3 men. nepavyks, tai darysiuos operacija verysad.gif
O kai radau info apie miomas, tai man tip top atrodo, kad apie polipa raso, bet ar tai tas pat g.gif
Atsakyti
Taip, visiskai skirtingi dalykai yra polipai ir miomos. Del miomu visai neseniai pas rusus skaiciau, kad mazuciu miomu nesalina, manoma kad jos netrukdo implantacijai, dideles be abejones trukdo.

QUOTE(Veronika @ 2006 10 14, 17:05)
Ar gimdos polipai ir miomos yra visiškai skirtingi dalykai? ...Ar miomos trukdo pastojimui? g.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 16, 14:24)
Taip, visiskai skirtingi dalykai yra polipai ir miomos. Del miomu visai neseniai pas rusus skaiciau, kad mazuciu miomu nesalina, manoma kad jos netrukdo implantacijai, dideles be abejones trukdo.

O kokios miomos skaitosi mažos?
Atsakyti
pvz, 0,5 cm ....tiksliai nezinau iki kokios ribos neoperuojami


QUOTE(Minutėlė @ 2007 03 18, 17:25)
O kokios miomos skaitosi mažos?

Atsakyti
labas merginos. man vakar isoperavo polipa,ir pavyko viskas puikiai.net baimes jokios nebuvo operuotis kaip nekeista .laporoskopija kai ruosesi daryti tai drebejau is baimes smile.gif siandiena jau sedziu namuose ir biuleteni gavau sabaitei,nors teko girdeti kad neduoda. dabar reikia sulaukti geguzes menesio ir pasirodyti salygienei del gydimo pratesimo susilaukti vaikelio smile.gif
Atsakyti
O kiek laiko turi praeit po operacijos, kad galetum pastot g.gif
Atsakyti
ir man įdomu, po kiek laiko po polipo operacijos galima pastoti?
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2007 10 02, 16:48)
ir man įdomu, po kiek laiko po polipo operacijos galima pastoti?


Man jau sekanti cikla buvo daromas IVF smile.gif Vienas uzkibo.... biggrin.gif
Tik jau stimuliuojant matesi kad gleivine plonoka... Tai gal geriau viena cikla praleisti, kad gleivine pilnai atsinaujintu smile.gif
Atsakyti