Įkraunama...
Įkraunama...

Sraigės

Ir aš taip noriu tų sraigių paragaut- tris metus iš eilės nesekmingai bandau suorganizuot sraigių balių, bet nieks iš mano pažįstamų nepasirašo. Tai negi viena pati sau aš tas sraiges gaminsiu... Et liūdna.
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 12 gegužės 2004 - 22:43
QUOTE (uolma @ 2004 05 13, 00:29)
Kaip reikia paruošti sraiges ir kokių žinote receptų, prašau pasidalinti.

O TU TIKRAI JAS GALI VALGYTI???
Atsakyti
QUOTE (uolma @ 2004 05 12, 17:29)
Kaip reikia paruošti sraiges ir kokių žinote receptų, prašau pasidalinti.

buna jau paruostu pirkt reikia tik issivirt ir psio netgi parasyta kaip ka daryt ant etiketkos produkto maciau dideliuose prekybos centruose saldytuvuose buna padeta
Atsakyti
Ne man reikia, draugė prašė paieškot info . Ir reikia visos instrukcijos kaip pradėt paruoš nuo gyvų unsure.gif , nes dabar sezonas. Ir nepamirškit receptų wink.gif
Atsakyti
QUOTE (uolma @ 2004 05 12, 20:49)
Ne man reikia, draugė prašė paieškot info . Ir reikia visos instrukcijos kaip pradėt paruoš nuo gyvų unsure.gif , nes dabar sezonas. Ir nepamirškit receptų wink.gif

as ir sakau pasiziurek ant pakuotes gal rasi koki recepta, o siaip daugiau nezinau sad.gif gal bea zino rolleyes.gif
Atsakyti
O man sraiges yra labai patrauklus padareliai - idomu stebeti, kaip jos juda, kiek pastangu turi ideti, kad pasiektu savo tiksla... as niekaip nesuprantu, KAIP zmones gali valgyti kazka panasaus i sraiges, arba dar blogiau - vezlius blink.gif ? tokia visuotine naikintoja man zmonija pasirodo, kai pradeda medzioti ir valgyti visa, kas kruta... o dar vadiname save INTELEKTUALIAIS...
Atsakyti
As tai visai noreciau paragaut!!!
O kas zinot kur ju daug rast, tai maciau skelbima, kad jas superka ir lyg normaliai moka!!!!! thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai kabake ragavau sraigiu. Skonis siek tiek panasus i grybu, tik kai kurios gal nedavirtos buvo , tai kietokos, tokios, lyg gumines. Svestuko ir zalumynu padazas prie ju neblogai tiko. Bet juokingiausi buvo stebet pro sali ejusiu solidaus amziaus moteriskiu reakcija blink.gif ohmy.gif , o as dar specialiai su ta sakute ur dideliu pasimegavimu veide tas sriges niamniavau.
Zodziu skonis ner kazkoks ypatingas, geriau uz tokia kaina ka nors skanesnio suvalgyt, kad ir cepelinu su spirgais tongue.gif
Atsakyti
net seile istyso beskaitant... biggrin.gif kazkada namie virem (vandeny su actu), pries tai pora dienu sausoj medinej dezej laikem... kvapeeelis buvo! schmoll.gif o kai namo gryzau - nieko neradau ,sako, ismete..nes be mazycio uodegytes galiuko, nieko valgomo nerado sad.gif
Atsakyti
jei norite pasigaminti sraiges nuo pat sliauziojimo biggrin.gif tai jas reiktu palaikyti kokia gera para miltuose gyvas,kad issivalytu organizmai smile.gif tada kiek pamenu jas verda, iskrapsto is kiauto, ji isvalo, tada vel atgal sukisa i kiauta kartu su sviestu ir smulkintu cesnaku (turbut,kad slykstumo nesijaustu - cesnakas tam pasitarnauja biggrin.gif ). Galima uzsaldyti daug porciju, o kai nori - i mikrobange ir galima valgyti , iskrapstant jas su tokia spec. sakute ax.gif
siaip as kai valgiau kazkada prancuzu seimoje,jie suvalge po 12 sraigiu (cia tokia porcija blink.gif blink.gif ), o man "sulindo" vos dvi, ir tai nuo cesnaku nesimiegojo po to iki velumos schmoll.gif egzotiskas maistas, nu bet kazkaip ne prie dusios..

o cia Rucelie minejo ,kad mes tipo nuzmogejom, jei valgom viska kas kruta.. tai atsiprasau ponia, bet leiskite paklausti, ar ir vistytes nevalgot, ir jautuko, kurie irgi juda, lesa ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(renie @ 2005 02 07, 15:04)
As tai visai noreciau paragaut!!!
O kas zinot kur ju daug rast, tai maciau skelbima, kad jas superka ir lyg normaliai moka!!!!! thumbup.gif  biggrin.gif



didziosiose IKI parduotuvese prie saldytu juros gerybiu buna paruostos sraiges
Atsakyti