Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukų anglistės

Kur dingo pradinuku mokytojos?
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2013 01 28, 17:00)
Kur dingo pradinuku mokytojos?

esam,pusmečius vedam, pasiekimus vertinam
Atsakyti
Ar darote kokių renginukų su pradinukais? Šią gegužę su kolege planuojame abėcėlės šventę (renginuką pamokos ilgio smile.gif), sakau reikia pradėti ieškoti minčių jau. Gal esate darę ką nors panašaus?
Atsakyti
QUOTE(Tedžiukė @ 2013 01 31, 00:19)
esam,pusmečius vedam, pasiekimus vertinam

Tas tiesa. Ir man teko vertinti siandien, nors su siomis klasemis dirbu tik 1 men
labai sunku buvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nieko sau @ 2013 02 01, 19:28)
Ar darote kokių renginukų su pradinukais? Šią gegužę su kolege planuojame abėcėlės šventę (renginuką pamokos ilgio smile.gif), sakau reikia pradėti ieškoti minčių jau. Gal esate darę ką nors panašaus?


Esu dariusi prieš daug metų, net neturiu spausdinto scenarijaus. O buvo taip... biggrin.gif Mokėmės iš Early School English 1, tai visa programėlė buvo paremta tuo, ką per metus pramokom. Vaikai pasigamino skybėles su raidėmis, dainavo abėcėlės dainelę, deklamavo atmintinai ar skaitė fonetinius eilėraštukus, dainavo jiems patinkančias daineles. Tėvelius taip pat "pakankinau" parinkusi lengvesnių angliškų greitakalbių biggrin.gif Buvo visai smagu. Galima ir kokius diplomus vaikams sugalvoti sėkmingai baigus 1-uosius anglų k. mokymosi metus.
Atsakyti
Sveikos, kolegės. 4u.gif Gal kurios esate dalyvavę ar dalyvaujate Kaune vykusiame ENGLISH SPEECH CHAMPIONSHIP konkurse? Kokio lygio tos pateiktys būna, komisijos klausimai ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitukass: 21 vasario 2013 - 22:55
Apmirus si temele visai. Pradinukes atostogauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažutytė @ 2013 07 04, 09:00)
Apmirus si temele visai. Pradinukes atostogauja  smile.gif

Labai jau ilgai atostogauja biggrin.gif o gal visos persikrauste i anglisciu puslapi?
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2014 10 06, 18:03)
Labai jau ilgai atostogauja  biggrin.gif  o gal visos persikrauste i anglisciu puslapi?

Jungiuosi ir aš prie Jūsų thumbup.gif Jau antrus metus dirbu su pradinukais, mokomės iš "Early school english"... Labai nepatinka šios knygos, tekstai kažkokie neįdomūs, tos užduotys irgi keistos... Šiemet antrokai ypatingai silpni, gal tik su 2-3 gali normaliai dirbti,o visi kiti lyg adaptuoti, nesupranta net kokioje pamokoje sėdi... doh.gif Kaip Jums nauji mokslo metai?
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 10, 15:43)
Jungiuosi ir aš prie Jūsų  thumbup.gif Jau antrus metus dirbu su pradinukais, mokomės iš "Early school english"... Labai nepatinka šios knygos, tekstai kažkokie neįdomūs, tos užduotys irgi keistos... Šiemet antrokai ypatingai silpni, gal tik su 2-3 gali normaliai dirbti,o visi kiti lyg adaptuoti, nesupranta net kokioje pamokoje sėdi...  doh.gif Kaip Jums nauji mokslo metai?

Man ir jos nepatinka, siemet ketvirtokam naujas pirkau Star kids. Si knyga patinka nes nusipirkus workbook"a galima pamoku metu ne tik klausyti bet ir ziureti, vaikam labai patinka. O Early school labai greitai skaito ir neaiskiai taria.
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2014 10 10, 21:18)
Man ir jos nepatinka, siemet ketvirtokam naujas pirkau Star kids. Si knyga patinka nes nusipirkus workbook"a galima pamoku metu ne tik klausyti bet ir ziureti, vaikam labai patinka. O Early school labai greitai skaito ir neaiskiai taria.

O mes klausymo užduotis labai retai atliekame, nes magnetolos neturiu, tai jeigu kuri kolegė paskolina, tai iš karto kelias pamokas atgal klausomės... O kažin klausymo užduotys mokytojo knygoje yra? Galvoju, gal reiktų pačiai tas užduotis vaikams skaityti... Lapkritį bus auditas, tai ko gero klius man dėl tų klausymo užduočių... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 10 11, 14:36)
O mes klausymo užduotis labai retai atliekame, nes magnetolos neturiu, tai jeigu kuri kolegė paskolina, tai iš karto kelias pamokas atgal klausomės... O kažin klausymo užduotys mokytojo knygoje yra? Galvoju, gal reiktų pačiai tas užduotis vaikams skaityti... Lapkritį bus auditas, tai ko gero klius man dėl tų klausymo užduočių... doh.gif

O kompiuterio nera klaseje? Galima per kompa klausytis. O komisijai dazniausiai sipudi padaro kai pradinukai angliskai sakinukus delioja, kad ir su I like ir t.t.t...
Atsakyti