Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

QUOTE(blackkiss @ 2011 01 10, 13:10)
kaip paskutines? smile.gif 120 bus.. cia tik pirmo sezono 60..


oj, sakydama paskutines, turejau omeny iki 45 biggrin.gif tik siandien suzinojau kad ir daugiau ju yra atsisiusti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 10, 13:59)
Skonio reikalas mirksiukas.gif Man kaip tik dėl Jūsų išvardintų dalykų šis serialas be galo patiko biggrin.gif

sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 12:36)
sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos  gun_bandana.gif

Jeigu užėjo pykčio priepuolis manau ne čia reikia jį parodyt doh.gif doh.gif Košmaras kokių būtybių būna doh.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Beje,niekas nežiūrėjot Alibi na dvoich?
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 01 10, 14:54)
Jeigu užėjo pykčio priepuolis manau ne čia reikia jį parodyt doh.gif  doh.gif Košmaras kokių būtybių būna doh.gif  bigsmile.gif
Papildyta:
Beje,niekas nežiūrėjot Alibi na dvoich?

aš tau ne būtybė , komunistų drauge
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 13:09)
aš tau ne būtybė , komunistų drauge

Sorry senmerge lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, juk čia tik diskutuojam apie filmus ir nebūtinai visoms vienodai turi tie patys patikti. Dabar jau būtinai reiks pažiūrėti šį serialą.
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 01 10, 13:15)
Merginos, juk čia tik diskutuojam apie filmus ir nebūtinai visoms vienodai turi tie patys patikti. Dabar jau būtinai reiks pažiūrėti šį serialą.

Gera reklama filmo biggrin.gif Man jame patiko tai,ko nemačiau kituose serialuose,tai kartų kaita,seneliai,tevai,avaikai,anūkai,ir vėl ratas prasideda,iki šių laikų,vertas dėmesio filmas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aha , komunistų šokiai , pionierių liniuotės , tarybinis mobingas darbe . Tikrai įdomus ir vertingas serialas .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 13:44)
Aha , komunistų šokiai , pionierių liniuotės , tarybinis mobingas darbe . Tikrai įdomus ir vertingas serialas .

O kas verčia žiūrėt as niekaip nesuprantu? blink.gif blink.gif Jeigu ką,čia yra forumas,ir kiekvienas gali laisvai reikšti savo nuomonę,kaip Jūs,taip ir aš g.gif Įdomus mąstymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 14:44)
Aha , komunistų šokiai , pionierių liniuotės , tarybinis mobingas darbe . Tikrai įdomus ir vertingas serialas .

Istorija reikia zinot, kokia ji bebutu... o ziuret ar neziuret, cia jau kiekvieno zmogaus pasirinkimas. ir visiskai nesuprantu, kam cia reikia uzsipulti zmones. Jums nepatinka, neziurekit.
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 14:36)
sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos  gun_bandana.gif

saudysit is ginklo ar dar is ko istorijos nepakeisit..man irgi ta tamatika filmai labai patinka.
Atsakyti
http://rutracker.org...c.php?t=3328575 rekomenduoju sita.
Atsakyti