Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

As pati labai megstu patiekalus is varskes, tai ir renku ivairius receptus ;D ;D ;D...

Dziaugiuos, kad kazkam prireike wink.gif.
Atsakyti
As cia labai kukluti varskes patiekaliuka parasysiu:
pokelis sausainiu paprastu ( galima su aguonom, sokoladini ar paprasta)
pokelis varskes
razinu, cukraus, slakelis pieno, sokolado apibarstymui

Varske istrinu su saukstu ( ar dviem) cukraus, supilu ismirkytas razinas ir pora saukstu pieno.
I lekste kloju piene pamirkytus minkstus sausainius, tepu varskes mase, vel kloju sausainius, tepu mase ir tt. Ant virsaus patarkuoju sokolado. Pastatau i saldytuva, palaikau 2 -3 val, kol kantrybe leidzia ir valgau...
Labai paprasta ir sveciams labai greitai paruosiama. O ir vaikui manau sveikiau ir skaniau negu chupa chups koks..
Atsakyti
;DVepla,as paskui tave vaikstau.As darau varskes deserta.Varske permalu per mesmale,su mikseriu isplaku 2 kiausu baltymus.I varske dedu trynius,cinamona.Cukru ir vanilini cukru sumalu kavamale.Tada cukru plaku su 0,5 st.grietines.Viska sudedu i varske ir plaku.Pabaigoje dedu baltymus.Isbrinkinu 1 sauksta zelatinos,pasildau,ir supilu i mase.Tada i saldytuva ir po 1val.-skanaus! tongue.gif
Atsakyti
As tai varskes nemegstu, kazkaip nepraryju jos, bet kadangi retkarciais reikia ja valgyti, tai gaminu taip:
sutarkuoju (arba sujaustau smuliai) agurka, supjaustau smulkiai kelis ridikelius, svoguno laisku truputi, viska sudedu i varske, keli saukstai grietines (cia kas kaip megsta, grietine reikalinga kad butu skystesne mase) ir druskytes, nu taip kad butu truputi suru. Ir uzsitepus ant duonytes juodos su grudais, ar ant sveikuoliu riekeles, tai niam niam...
Atsakyti
stai kaip atrodo pagerintas varshkes apkepas mano darymo  ;D
Atsakyti
bea, turėk sąžinės su tokiom nuotraukom  ;D ;D ;D
šakės koks grožis, o ir skanumas turbūt.
ką tik rašiau apie mažų vaikų seilėtekį....einu ką nors užkast, nes ir man  tas pats  ;D
Atsakyti
taigi tos nuotraukos receptas (gal kurioj kitoj temoj ir buvo, acibodo ieshkot)

600 g musu svelniosios liesos varskes
5 kiaushiniai
1stikline cukraus
1 stikline miltu
shaukshtelis kepimo milteliu
kvapai (romo esencija, vanilinis cukrus ar pan.)

baltymus ishplakam, viska sumaishom, sudedam i riebalais ishtepta kepimo forma ir kepame 180 C apie 45 min. Ishkepus ir ataushinus puoshiame grietinele ir braskemis. Arba nepuoshiame o suedame tik ishkepusi!
Atsakyti
QUOTE
Arba nepuoshiame o suedame tik ishkepusi!


[smiley=000136.gif] Tikroviskesnis variantas  [smiley=cook.gif]
Atsakyti
Jogurto-varškės desertas  

Ingridientai:
15g želatinos
100g mėgiamų uogų (geriausiai tinka braškės) ar vaisių
50g cukraus
300g jogurto
250g varškės


Paruošimo būdas:
Išbrinkyti želatiną. Uogas išplauti, sutrinti. Į uogas sudėti cukrų ir įpilti šaukštą vandens, užvirinti. Jogurtą ir varškę gerai ištrinti (išplakti), sudėti uogų masę, ištirpintą želatiną. Viską išplakti ir ataušinti.

 
Atsakyti
ka tik ismeginau VIKSRELIO recepta " Kepti varškėčiai " . gavosi pasaka  ;D tik dar dejau i juos truputi vanilinio neriebaus jogurto ir cukraus pakaitalo. valgiau su grietine ir laseliu medaus. nu apsiryjimas tikras  ;D
Atsakyti
na . Viksreli, aciu sakau ir as tau uz "keptu varskeciu " recepta. ne tik del to, kad laaabai skanus buvo. bet ir del to, kad ju paragavus toookie prisiminimai uzgriuvo!smile.gif prisiminiau, kur esu ju prie gal 15 metu valgius paskutini karta-taip gera paliko... na nemoku apsakyt to  jausmo... zodziu aciu labai  [smiley=000129.gif]
Atsakyti
QUOTE
na . Viksreli, aciu sakau ir as tau uz "keptu varskeciu " recepta. ne tik del to, kad laaabai skanus buvo. bet ir del to, kad ju paragavus toookie prisiminimai uzgriuvo!:) prisiminiau, kur esu ju prie gal 15 metu valgius paskutini karta-taip gera paliko... na nemoku apsakyt to  jausmo... zodziu aciu labai  thumbup.gif


Oi kaip pamaloninot mane tais pagyrimais --Resize_Images_Alt_Text-- Kad dazniau taip --Resize_Images_Alt_Text--

Jei rimtai, tai dziaugiuos, kad jus panaudojot mano ideta receptuka --Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti