Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes verysad.gif . Tai suskubau prisijungti... O neprisijungiau tik todel (ir manes forume nebuvo tik kokius 2 men, o ne kaip el.paste rase - puse metu...), kad kompas buvo luzes ir veliau sunaus susilaukiau thumbup.gif . Kas liecia gydytojas, tai man teko laime, tiesiogine to zodzio prasme, gimdyti prie jusu isrinkto trejetuko, o tiksliau tai prie dvieju is ju - gimdziau prie gyd. R. Zulpienes, bet pagimdziau prie Ziulpienes ir Tamasauskienes... Abi nuostabios gydytojos, ACIU joms. Jei turit kokiu klausimuku drasiai manes galite klausti. Stengsiuos atsakyti i juos kuo greiciau smile.gif . Tiesa, pagimdziau neseniai, suneliui pusantro men...
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:14)
Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes  verysad.gif  .


o dėl gimdymo tareisi?
su epidiūru?
domina kainos?
ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:33)
moteriskaites, jus, kalbates apie anesteziologa-gimdymo skyriuje jo ir nera, o stai chirurginiame yra... Esant reikalui is ten ji iskviecia... Taip ir man buvo... Man anesteziologa iskviete pries vidurnakti (apie joki tarimasi del epiduro nebuvo, na as gyd prasiau jo dar budama nescia, taciau kai atejo laikas... nebuvo kada apie ji pagalvoti) - septynias val leido milzinskas dozes skatinamuju, taciau gimdos kaklelis visa laika tik 3 cm, tai gyd. R. Ziulpiene pasake, kad darys sekcija... Ir sutvarke mane isveze i 2 - a auksta - chirurgini sk., o ten visa para budintis anesteziologas ... Taigi esant reikalui ir pageidavimui, kaip supratau, ji galima issikviesti...


esant pageidavimui reik iš anksto susitart, nes kol nebus reikalo tol niekas jo nekvies schmoll.gif
Atsakyti
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau... Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja... Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 19:50)
budama 5 men nestume nuejau i Medea ir pas gyd. R. Ziulpiene pasitikrinau...  Be to, pasiprasiau pas ja gimdyti... Ji liepe man pasiskambinti 37 sav, dave savo nr... tai as taip ir padariau, o iki gimdymo, nuo 37 sav, lankiausi keleta kartu pas ja...  Del kainos nesitariau - buvau pasirengusi sumoketi kiek pasakys, man kazkaip nedrasu apie tokius dalykus kalbetis (as tik sakiau jai, kad sumokesiu kiek reikes)... Tai va...
Papildyta:
gal ir tokia tvarka yra (kalbant apie epidura...), juk gydytoju nedaug, o gimdyviu ir siaip ivairiomis ligomis serganciuju, kuriems gali prireikti greitos anesteziologo pagalbos daug...


nedrąsu ir man, bet kai kitaip neina, vadinas reikia
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 03, 20:14)
Sveikos, senai nebuvau forume, tai gavau grasinanti laiskiuka, kad ismes  verysad.gif  . Tai suskubau prisijungti... O neprisijungiau tik todel (ir manes forume nebuvo tik kokius 2 men, o ne kaip el.paste rase - puse metu...), kad kompas buvo luzes ir veliau sunaus susilaukiau  thumbup.gif . Kas liecia gydytojas, tai man teko laime, tiesiogine to zodzio prasme, gimdyti prie jusu isrinkto trejetuko, o tiksliau tai prie dvieju is ju - gimdziau prie gyd. R. Zulpienes, bet pagimdziau prie Ziulpienes ir Tamasauskienes... Abi nuostabios gydytojos, ACIU joms. Jei turit kokiu klausimuku drasiai manes galite  klausti. Stengsiuos atsakyti i juos kuo greiciau  smile.gif . Tiesa, pagimdziau neseniai, suneliui pusantro men...

Sveika 4u.gif
O tai kada gimė tavo Jonukas? Gal susimatėm ligoninėj? bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena, gime mano Jonas gruodzio 10, tai taip iseina, kad 1 men ir 24 dienos....(na skaiciavau skaiciavau, atrodo tiek...). as gulejau 3 palatoje - kiek pamenu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgituxJ @ 2008 02 04, 13:19)
Laba diena, gime mano Jonas gruodzio 10, tai taip iseina, kad 1 men ir 24 dienos....(na skaiciavau skaiciavau, atrodo tiek...). as gulejau 3 palatoje - kiek pamenu... g.gif

Tai gal ir prasilenkėm bigsmile.gif Aš iš pradžių atrodo 4, o kitą dieną perkėlė į 1. Šeštadienį jau namo paleido ax.gif
Kaip augat? wub.gif
Atsakyti
TAI GAL TAVO MERGYTE LB SMARKIAI VERKE VISA NAKTI (KIEK PAMENU IS 10 I 11), O SLAUGYTOJOS VIS I MANO PALATA VAIKSCIOJO IR KLAUSE AR NE MES... blush2.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
Nea, tada Betuko mergytė dar tik mamai šonkaulius spardė lotuliukas.gif
Gimė 12d wub.gif
Atsakyti
mmmm thumbup.gif
Atsakyti