Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Chilli @ 2005 03 08, 15:41)
permesk man i meila bliudukas@mail.ru  ikelsiu mirksiukas.gif

jau parasiau tau meila
Atsakyti
ir man i e-mail'a: xenzy@yahoo.com
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 03 09, 09:21)
ir man i e-mail'a: xenzy@yahoo.com
aciu smile.gif

tikiuosi, kad chilli cia patalpins ir nereikes tik asmeniskai i e-meilus siuntineti... mirksiukas.gif
Atsakyti
na va,idedu Egles grozybes
user posted image

gaila, bet tiesiogiai sitoje temoje is kompo ideti foto negalima, o bangoj didesnes neleidzia padaryti g.gif jei iseis, pakeisiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 09 kovo 2005 - 10:15
aciu uz pagelbejima:)
tokios grozybes stovi pas mano tevus. buda suo be galo megsta, o ant sulinio mama prikabina daug svyranciu geliu, atrodo ciki tongue.gif
Atsakyti
bet paciam pasidaryti sunku schmoll.gif reiktu tai ismanancio meistriuko g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Gal jus daugiau patirties turit ir galetumet man patarti ax.gif 4u.gif
Praejusi rudeni nedideliam plotely (mazdaug 3 ant2) prisodinau ivairiu letai auganciu spygliuociu . Bet kazkaip tusciai ir neidomiai atrodo schmoll.gif ,. Pagalvojau, kad gal tiktu kokie nors nedideli sliauziantys augaliukai. O jei dar iterpti neaukstu zydinciu geliu g.gif
O gal nelabai tinka...
Gal kuri turi kokiu minciu, tai labai lauksiu!

Atsakyti
Gune, as manau, kad neblogai turetu atrodyti dekoratyvinis geltonasis ciobrelis. Jis buna labai grazios geltonos spalvos ir yra sliauziantis augalas. Pas mus jis yra pasodintas gelyno pakrastyje, o salia pastaciau nedideli akmenuka, 2 sprindziu, tai labai graziai atrodo, be to, ciobrelis labai skaniai kvepia. yra dar ir zaliasis ciobrelis, sitas dar ir zydi violetiniai (2 k.), tai irgi gana idomiai atrodo. Cia daugiametes geles. galima ikomponuoti ir vienmeciu gelyciu, is seklu pasiseti.
Atsakyti
Gune,
as prie vieno namo graziai aplinka maciau sutvarkyta. Tai ten gal kokiu 4 x 3 metru plotas buvo vien spygliuociais krumeliais apsodintas, bet skirtingu atspalviu ir auksciu - nuo shliauzianciu (buna tokie shliauziantys kadagiai) kokiu 30 cm iki kitu spygliuociu, kokiu 120 cm aukscio. Zodziu, visas plotas istisai padengtas. O pakrasty, tokios raudonos balsamines springes susodintos. Lotyniskai Impatien vadinasi. Vienmetis augalas, bet labai atsparus, gerai auga ir pavesyje ir zydi visa vasara. Man patiko. Pati turiu toki ploteli prie namo. Nusibodo veja laistyti ir pjauti. Taip pat noriu tokiais issikerojusiais spygliuociai uzsodinti, nes prieziuros nedaug reikia. Tik suku dar galva, nes kazkaip graziai sukompuonuoti reikia. O to ploto sone yra pas mane tokia akmenine 60 cm aukscio sienele sumuryta, tai uzsodinsiu shliauziancioms rozems, kad jos ta siena zemyn svirtu. Bus spalvinis akcentas.
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 03 09, 10:43)
bet paciam pasidaryti sunku schmoll.gif reiktu tai ismanancio meistriuko g.gif

na taip, nes reikai tureti specialias stakles, bet yra zmones, kurie tuo ir uzsiima:)
Atsakyti
Oi kaip malonu, kad taip greit atsakymo sulaukiau! Abiems labai aciu! 4u.gif
Catina, o tas plotas, kuri matei, vien spygliuciais buvo apsdintas ar buvo ir zydinciu geliu?
Man irgi grazu slaiuziojantys zemaugiai kadagiai, bet pas mane per mazas jiems plotas, o jie tai gan greit auga. Tai atkalbejo mane nuo ju g.gif
Kad pakrasiukus apsodint smulkiom zydinciom gelytem ,tai visai liuks ideja thumbup.gif
Atsakyti
Gune, labai grazu dar tokios baltos smulkios gelytes.. Nepamenu kaip jos vadinasi blush2.gif , bet labai medum kvepia.. Dar labai grazu roputes.. tokios kaip zvaigzdutes gelytes.. js nezydi, bet pakrasciuose grazu.. Mano dukryte jas lelijom vadina... Joms prieziuros visikai nereikia.. net laistyt nereikia.. aisku, jeigu vasar neypatingai sausa.. Pernai vasar pas mane net kai kur nupuvo saknys.. nes per daug lijo...
As beja irgi i ploteli kokiu 12 kv.m.. o gal maziau siek tiek prisodinau ivairaus dydzio spygliuociu.. o i tarpus visokiausiu gelyciu.. Spriges nerealiai atrode.. thumbup.gif (jau kazkuri minejot.. wub.gif ).. Prisodinau levandu, paskui raudoni lapai (nezydinti gele).. Gana neblogai atrode.. bent jau taip visi sake.. blush2.gif
tiesa, o pavasari labai megstu tulpes ir narcizus.. tai taip pat prisodinau visokiausiu.. o paskui i ju vieta sodinsiu vienmetes.. Tikriause vel spriges rinksiuos.. nes iki pat salciu zydejo... Per savo kvaila galva neuzdengiau velu rudeni, tai nusalo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smalize: 09 kovo 2005 - 18:18