Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

Atsakymą rasite čia: http://www.grozionam...=...ge&kid=5136
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalija01: 21 rugsėjo 2011 - 21:08
QUOTE(Vitalija01 @ 2011 09 21, 22:07)



aciu 4u.gif eisiu meginti ten apsikirpti ir tuo paciu pedikiura ismeginsiu smile.gif
Atsakyti
merginos, O kokios kainos kirpykloje sarma style? Rekomendavo man ten faina kirpeja, bet kai paziurejau kainas ju webe, tai atrodo, kad labai brangu...
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 09 21, 22:27)
aciu  4u.gif  eisiu meginti ten apsikirpti ir tuo paciu pedikiura ismeginsiu smile.gif

Paskui būtinai parašykite atsiliepimus, nes ir aš paskutiniu metu galvoju Pjesę išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri lankėtės Toveros salone Pramonės pr. pas kirpėją Ritą? 4u.gif Įdomu būtų sužinoti atsiliepimus.
Atsakyti
As jau metus kerpuosi pas kirpeja Laima Taikos pr. Dazniausiai buan, kad atejusi i kirpykla nezinau, ko noriu, tai ji visad pataria, kaip kirptis ir rezultatu lieku patenkinta thumbup.gif Beja, nebrangininke.
Atsakyti
QUOTE(Cristata @ 2011 09 22, 11:33)
merginos, O kokios kainos kirpykloje sarma style? Rekomendavo man ten faina kirpeja, bet kai paziurejau kainas ju webe, tai atrodo, kad labai brangu...



as uz kirpima apie 60 lt paklodavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(campari* @ 2011 09 19, 11:00)
As tai beprotiskai patenkinta kirpeju Eividu, jis dirba Kaune kirpykloj "Pjese"  bigsmile.gif . Nuejom abidvi su mama, tai man padare braziliska tiesinima, nukirpo ir nudaze plaukus, o mama irgi nukirpo ir nudaze, tai abidvi isejom beprotiskai patenkintos ir laaabai grazios  wub.gif  wub.gif  ir sumokejom tikrai ne kazka. Zodziu superinis kirpejas - stilistas, ir kainos geros.  thumbup.gif  thumbup.gif

jau mano visos drauges pas ju uzsirase  biggrin.gif  nes kirpejas tikrai nerealus!!!  thumbup.gif

P.S.
jei ka domina parasau jo tel.nr. Eividas 867220099. Tikrai labai labai rekomenduoju!! wink.gif


domina kaina kirpimo 4u.gif cia randasi kazkur centre?

Atsakyti
Sakykit, kokios kainos dažymo pas Eglę iš Plaukų galerijos? smile.gif Ir su kokiom ji priemonėm dirba?
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2011 09 25, 13:44)
Sakykit, kokios kainos dažymo pas Eglę iš Plaukų galerijos?  smile.gif Ir su kokiom ji priemonėm dirba?


Rytoj kaip tik einu pas ja dazytis saknu. Liepe tureti ~110Lt smile.gif siaip, tai ji man labai patinka, nes pas ja einu jau pusmetis konsultuotis del plauku prieziuros ir panasiai. Kiek suprantu, tai ji dirba su L'Oreal ir Kerastase smile.gif Rytoj galesiu patikslinti.
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2011 09 25, 16:26)
Rytoj kaip tik einu pas ja dazytis saknu. Liepe tureti ~110Lt  smile.gif  siaip, tai ji man labai patinka, nes pas ja einu jau pusmetis konsultuotis del plauku prieziuros ir panasiai. Kiek suprantu, tai ji dirba su L'Oreal ir Kerastase  smile.gif Rytoj galesiu patikslinti.


Labai lauksiu ziniu thumbup.gif drinks_cheers.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2011 09 25, 15:26)
Rytoj kaip tik einu pas ja dazytis saknu. Liepe tureti ~110Lt  smile.gif  siaip, tai ji man labai patinka, nes pas ja einu jau pusmetis konsultuotis del plauku prieziuros ir panasiai. Kiek suprantu, tai ji dirba su L'Oreal ir Kerastase  smile.gif Rytoj galesiu patikslinti.


Kai dažiau plaukus už dažymą ir kirpimą mokėjau 120 Lt. Taip, ji dirba su L'Oreal ir Kerastase mirksiukas.gif
Atsakyti