Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(Gytarė @ 2012 02 16, 18:23)
Galiu parašyti, jei mokat rusų k. ax.gif

parasykit i az , dar siek tiek nuo tarybiniu mokslu islike
Atsakyti
Radau keistą ženklą,nupieštą ant mano mašinos kapoto.Toks neva apverstas pjautuvas,o kotas įstrižai perbrauktas.Labai nesureikšminu,bet ar čia tikrai gali būti kažkas susiję su magija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 02 16, 19:43)
parasykit i az , dar siek tiek nuo tarybiniu mokslu islike

4u.gif

QUOTE(GITALE @ 2012 02 16, 16:47)
kokia malda?

Taip pat malda Archangelui Mykolui.
Atsakyti
Sveiki,rasau jau i trecia tema,tikiuosi,nors vienoj rasti atsakyma.
Mano puske gyvena Londone.Tai pries kelias dienas tvarkydama savo soda rado taip pat kiausini.Idetas buvo i palmes vazona.Ta palme jau metai,kaip sudziuvusi.Ir matosi,kad buvo ne kasta ar knista,o paprasciausiai uz kamieno pakelta palme ir idetas tas kiausinis.Gal galit kas paaiskint konkreciau,kas tai yra?Ir ka daryt
Atsakyti
nezinau ar cia tas atvejis, bet kai buvau maza, i palmes chemijos mokytoja dedavo kiausini, kaip trasa. sakydavo, kad palmems labai patinka. tik neatsimenu su lukstu ar be.

gal kas girdejo apie uzkalbetoja is Panevezio - Vale Tauriniene, labai reikia jos kontaktu
Atsakyti
Ką gali reikšti ženklas: rankos pirštai didysis ir bevardis sulenkti kartu su nykščiu į kumštį, mažėlis ir rodomasis, lyg ragai atkišti ir taip į vaiką parodė, nužvelgė..? Kibinimas ar kažkas daugiau? Pradedu panikuot...
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 07 15, 15:17)
Ką gali reikšti ženklas: rankos pirštai didysis ir bevardis sulenkti kartu su nykščiu į kumštį, mažėlis ir rodomasis, lyg ragai atkišti ir taip į vaiką parodė, nužvelgė..? Kibinimas ar kažkas daugiau? Pradedu panikuot...


Nesupykit, bet jūs perdedate ir stipriai. Nejaugi nesat pati vaikystėje tokiu būdu vaizdavusi ragų? Na, bent jau mes vaiakai būdami taip žaisdavom - sudarai tokį "ženklą" prisidedi prie kaktos ir lakstai - tipo subadysiu smile.gif biggrin.gif (nu ale ožiuką pvz vaizduoji). Taip pat ir suaugę "gazdindavo" mus mažus, kad atseit uoj sugausiu subadysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2012 07 15, 15:50)
Nesupykit, bet jūs perdedate ir stipriai. Nejaugi nesat pati vaikystėje tokiu būdu vaizdavusi ragų? Na, bent jau mes vaiakai būdami taip žaisdavom - sudarai tokį "ženklą" prisidedi prie kaktos ir lakstai - tipo subadysiu  smile.gif  biggrin.gif (nu ale ožiuką pvz vaizduoji). Taip pat ir suaugę "gazdindavo" mus mažus, kad atseit uoj sugausiu subadysiu  smile.gif

Bet tai įvyko iš nepažįstamo žmogaus ir be jokio kalbinimo, net be žodžių, tiesiog žvilgsniai ir ta gestikuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Eleya @ 2012 07 15, 15:17)
Kibinimas ar kažkas daugiau? Pradedu panikuot...

Kai kas tokį ženklą naudoja kaip "laikykis", "viskas bus gerai", "tu kietas", "mes jėga" ir pan. Gal kibino vyruką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondiaska @ 2012 07 15, 20:05)
Kai kas tokį ženklą naudoja kaip "laikykis", "viskas bus gerai", "tu kietas", "mes jėga" ir pan.  Gal kibino vyruką mirksiukas.gif

Gal.... Labiausiai domina atsakymai, kas tikrai žino, kam artima magija vienoki ar kitokia.
Atsakyti
Sveikos mielosios

pradesiu nuo to, kad pati netikiu burtais ir uzkalbejimais, bet va kokie keisti radiniai mane aplank4 per pastaraji menesi ar du.

Pirmiausia ant kabineto palanges (gatves puseje) buvo padetos 3 nuvytusios rozes. viena rausva, dvi baltos. Na gatve, maniau siaip kas padejo nerades siukslines

antra - namie ant pasto dezutes radau puse flakono kvepalu (na ne tie kur Shipras ir juos chroniai geria, o kazkokie vidutines kainos) ir taure sampanui. Maza ka, galvoju, gal kas ismest pagailejo, padejo ir tiek.

trecia - siandien ryte randu dvi didziules baltas nuvytusias rozes ismeigtas i klumba prie iejimo. Graziai ismeigtos, kampuciuose, ne belekaip, kazkada buvusios grazios geles.

Klausimelis ar tokie radiniai gali buti kaip nors susije su magija? ar cia man nervus gydyt reikia?

Labai aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(liepal @ 2012 07 16, 20:04)
Sveikos mielosios

pradesiu nuo to, kad pati netikiu burtais ir uzkalbejimais, bet va kokie keisti radiniai mane aplank4 per pastaraji menesi ar du.

Pirmiausia ant kabineto palanges (gatves puseje) buvo padetos 3 nuvytusios rozes. viena rausva, dvi baltos. Na gatve, maniau siaip kas padejo nerades siukslines

antra - namie ant pasto dezutes radau puse flakono kvepalu (na ne tie kur Shipras ir juos chroniai geria, o kazkokie vidutines kainos) ir taure sampanui. Maza ka, galvoju, gal kas ismest pagailejo, padejo ir tiek.

trecia - siandien ryte randu dvi didziules baltas nuvytusias rozes ismeigtas i klumba prie iejimo. Graziai ismeigtos, kampuciuose, ne belekaip, kazkada buvusios grazios geles.

Klausimelis ar tokie radiniai gali buti kaip nors susije su magija? ar cia man nervus gydyt reikia?

Labai aciu uz atsakyma


Nekreipciau demesio i tokius dalykus ax.gif
Atsakyti