Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

QUOTE(MonikuteMoni @ 2013 08 08, 19:09)
Sveikutes,
Gal kas girdejot ar zinot kur ir kas galetu kokybiskai pagalasti manikiuro znyplutes? smile.gif


Jei Kaune tai Neries krantinej 18 yra Cascada/Krinona parduotuvės ir ten yra meistrai, kurie galanda. Jei neklystu apie 10 lt kainuoja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Javute @ 2013 08 09, 13:57)
tiksliai nezinau kur, bet pries mola, kitoje gatves puseje. manau paklausinejus zmoniu zinotu  4u.gif


o apie šitą neteko girdėti, nors pati priešais Molą gyvenu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!

Man iškart juoduoja nagų odelės, nuo vandens, kuriame daug geležies. Pas draugą namie vanduo iš giluminio gręžinio, jis net rudas nuo geležies. Ir kai tik atvažiuoju, vos nusiplovus rankas, iškart pradeda juoduot. Svarbiausiai niekam kitam taip nėra, tik vat pas mane iškart tamsėja. Kas tai galėtų būti, gal mano organizme kažko per daug ar per mažai?
Gal kas buvo su šia probleme susidūręs?
Atsakyti
QUOTE(IlonaKa @ 2013 08 19, 15:09)
Sveikos merginos!

Man iškart juoduoja nagų odelės, nuo vandens, kuriame daug geležies. Pas draugą namie vanduo iš giluminio gręžinio, jis net rudas nuo geležies. Ir kai tik atvažiuoju, vos nusiplovus rankas, iškart pradeda juoduot. Svarbiausiai niekam kitam taip nėra, tik vat pas mane iškart tamsėja. Kas tai galėtų būti, gal mano organizme kažko per daug ar per mažai?
Gal kas buvo su šia probleme susidūręs?

Pas mus kaime tas pats - vanduo labai geležingas ir visada kai tik nusiplauni rankas, ar ilgiau jas pamirkai vandeny, odelės pajuoduoja. Mamai tas pats - praeina tik nusiplovus arba patrynus citrina. Nemanau kad tai yra kokio nors mineralo trūkumo organizme probelma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2013 08 20, 07:44)
Pas mus kaime tas pats - vanduo labai geležingas ir visada kai tik nusiplauni rankas, ar ilgiau jas pamirkai vandeny, odelės pajuoduoja. Mamai tas pats - praeina tik nusiplovus arba patrynus citrina. Nemanau kad tai yra kokio nors mineralo trūkumo organizme probelma  smile.gif



prieš kelias savaites buvome tokioje stovykloje ir ten taip pat buvo geležingas vanduo, ir pas nieką kitą nepatamsėjo tik pas mane! Vat nuo tada ir pradėjau galvot, kad čia su manim kažkas negerai, nes pas kitus (apie 20 žmonių) pas nieką nebuvo nieko panašaus.
Taigi labai keista nuo ko čia priklauso, vieniem nieko, kitiem juoduoja tos odeles...?
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 03 07, 02:48)
As tai atsikraciau visu odeliu salinimo tepaliuku/skysciu ir pan - riebiau kremu odeles patepus ar pamirkius rankas efektas man tas pats. Tada mediniu pagaliuku ar net nagu atstumiu odeles (kazkur kazkada viena forumiete berods minejo, kad ji nagu irgi stumdo) - man nagu pasirode svelniau ir maloniau atstuminet nei pagaliuku. O jei kokia didesne pasitaiko, tai situo irankiu salinu - bet nustojus zirklutem odeles karpyt tikrai pasijaute efektas, zymiai tvarkingesni naguciai atrodo.

Koks tai įrankis? Nerodo.
Papildyta:
QUOTE(Meege @ 2013 07 02, 18:41)
O kaip toks nagu odai šalinti ar geri?
http://www.sourcingm...r-p-130187.html

Man jis patogesnis kojų nagų odelėms šalinti. Tiesa, jų įvairių būna - svarbu išsirinkti kokybišką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 15 balandžio 2014 - 11:01
As tai naujodu perfect nails odeliu minsktikli-salintoja. didelis buteliukas 75ml 16litu kainuoja, akcija pas juos, Patepu odeles, palaikau 10minuciu ir odeles su mediniu pagaliuku pasalinu.
Atsakyti
QUOTE(Zylute123 @ 2014 05 07, 12:56)
As tai naujodu perfect nails odeliu minsktikli-salintoja. didelis buteliukas 75ml 16litu kainuoja, akcija pas juos, Patepu odeles, palaikau 10minuciu ir odeles su mediniu pagaliuku pasalinu.

Labai jau ilgai laikyti reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute123 @ 2014 05 07, 12:56)
As tai naujodu perfect nails odeliu minsktikli-salintoja. didelis buteliukas 75ml 16litu kainuoja, akcija pas juos, Patepu odeles, palaikau 10minuciu ir odeles su mediniu pagaliuku pasalinu.



Kur cia ta akcija? bigsmile.gif bet jauciu jau bus pasibaigus....
Atsakyti