Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Noreciau suzinoti, ar galima lakuoti dekupazui skirtu laku? Turiu toki balta (mama nupyle smile.gif ). Nulakavau viena karta, bet krepsys atrodo minkstokas g.gif Ar dar karta lakuoti ar apskritai jis sitam reikalui netinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 03 22, 16:36)
Noreciau suzinoti, ar galima lakuoti dekupazui skirtu laku? Turiu toki balta (mama nupyle  smile.gif ). Nulakavau viena karta, bet krepsys atrodo minkstokas  g.gif Ar dar karta lakuoti ar apskritai jis sitam reikalui netinka  blush2.gif

Tinka, žinoma, kad tinka, tik manau, kad per brangu dekupažinį laką naudoti. Man būtų gaila smile.gif
Atsakyti
Vazeles 2 kartus nupurskiau aukso sp. dazais. Manau, dar neblogai butu padengt purskiamu laku, bet as nespejau - vazeles buvo prichvatizuotos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 22, 16:07)
Vazeles 2 kartus nupurskiau aukso sp. dazais. Manau, dar neblogai butu padengt purskiamu laku, bet as nespejau - vazeles buvo prichvatizuotos blush2.gif

o koks tas purskiamas lakas? as nulakavau toki vazoniuka ant purskiamu,tai man pazaliavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 22, 17:07)
Vazeles 2 kartus nupurskiau aukso sp. dazais. Manau, dar neblogai butu padengt purskiamu laku, bet as nespejau - vazeles buvo prichvatizuotos blush2.gif

ar yra ir purškiamas lakas, ar turit omeny plaukų laką? Aš esu bandžiusi su plaukų laku, bet nepatiko. Gal todėl, kad specialiai nusipirkau labai pigų ir prastą. Š...das ir yra š...das!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 22, 17:14)
ar yra ir purškiamas lakas, ar turit omeny plaukų laką? Aš esu bandžiusi su plaukų laku, bet nepatiko. Gal todėl, kad specialiai nusipirkau labai pigų ir prastą. Š...das ir yra š...das!


As turiu purskiama automobilini laka Feesto, bet raso, kad jis tinka iv. daiktams (baldams, dviraciams ir pan.).
Atsakyti
As nulakavau medienos laku ir tai man darbelis per skystas is vyteliu jie tokie kieti, stiprus g.gif o is laikrasciu man taip tvirtai nesigauna verysad.gif
Atsakyti
[quote=kabarksta,2010 03 22, 15:45]As pasidariau pora vazeliu (viduje buteliukas, galima pilti vandeni):
Man patinka! P.S. Labai aciu jums uz pamokele! 4u.gif Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar.... blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera: 23 kovo 2010 - 11:25
Gera, ner uz ka, dziaugiuosi, jei buvo naudinga drinks_cheers.gif O mokine talentinga, puikus darbas, vertas desimtuko 4u.gif Man ir taip grazu, zaisminga thumbup.gif Beje, ir as dekoju uz pasidalinima patirtim- jau prisisukau plonesniu vyteliu, tik dar nespejau panaudoti blush2.gif
Atsakyti
Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar.... blush2.gif
[/quote]
Vau! Kaip kruopščiai padaryta, puiku!
Atsakyti
[quote=Gera,2010 03 23, 12:25]
[ Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar....


Puikus darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gera

Nuostabus darbelis, kaip is parduotuves lentynos thumbup.gif
Atsakyti