Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Sveikos, mamytes. Man jau 34 savaites. Atsirado hemorojus. Simptomai is pradziu buvo tokie: viduriu putimas, viduriu uzkietejimas, tustinantis pasirodydavo kraujas. O dabar dar blogiau, pasirode hemorojiniai mazgeliai isoreje.
Noreciau kad pasidalintumete patirtimi, gal kam nors taip pat buvo, ka darete ir ar po nestumo hemorojus isnyks?
Atsakyti
Netikiu, kad nei viena nescioji neturi hemorojaus simptomu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2006 04 11, 20:37)
Netikiu, kad nei viena nescioji neturi hemorojaus simptomu.  g.gif
Turbūt daugelis turi.Tačiau tu patikėk,pas mane ne tai kad viduriai nė velnio nekietėja,bet dar ir paleisti ištisai,nors ir valgau ryžius kasdien unsure.gif
Atsakyti
Net nežinau ar mano simptomus galima vadinti hemorojumi. PAs mane yra išlindę hemorojaus mazgeliai, bet jie neskausmingi. Viduriai pas mane pastoviai atlaisvėję ir nė karto nebuvo užkietėję. Bet esu girdėjusi, kad nėščiąsias dažnai kamuoja hemorojus. Man gimdyti už poros savaičių, tad tikiuosi, kad tie mazgeliai po gimdymo išnyks.
Atsakyti
Va man irgi tokia pati problema: yra mazgeliai, tačiau nei kraujavimų, nei vidurių užkietėjimų... Na kartais būna sunkiau pasituštinti blush2.gif , bet negaliu sakyti, kad tai vidurių užkietėjimas, nes vis tiek kažkaip pavyksta pasituštinti arba kasdien, arba kas antrą dieną.

Na ir nežinau, ką su tais mazgeliais daryti g.gif . Po gimdymo jau esu nusiteikusi, kad teks kreiptis į chirurgus (o noro visai neturiu fear.gif ), bet ką daryti dabar? Daugiausia visur rašoma tik apie kraujavimus, o ne apie tokių mazgelių mažinimą... g.gif
Atsakyti
O kas tie mazgeliai, kaip jus juos jauciate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2006 04 15, 03:45)
O kas tie mazgeliai, kaip jus juos jauciate? g.gif

Na tuos mazgelius tikrai pajusi, jei turesi. Tai tokie lyg kamuoliukai prie iseinamosios angos.
Siaip pas mane irgi viduriu uzkietejimo nera, tustinuosi kas diena, kartais du kartus. smile.gif O, kad tai hemorojus, nusprendziau pasiskaicius internete www.hemorojus.lt
Bet tikiuosi, kad po gimdymo mazgeliai vel atsistos i savo vietas, nes leliukas jau nemazas, gimdysiu uz 4 savaiciu, todel viskas ten viduj suspausta, kad net i isore lenda biggrin.gif
Atsakyti
Tie mazgeliai pas mane išlindo palaipsniui. Tai yra iš pradžių išlido vienas, po to kitas, o dabar jau visi trys yra ir atrodo, kad ketvirtas pradeda rodytis. Tuštinantis jų neskauda, bet va su tualetiniu popieriumi sunkiau. Tik man įdomu, ar jie tikrai sulys atgal po gimdymo. Na bet tikiuosi, nes pas gydytoją dėl to nelabai norėtųsi eiti.
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2006 04 04, 20:10)
Sveikos, mamytes. Man jau 34 savaites. Atsirado hemorojus. Simptomai is pradziu buvo tokie: viduriu putimas, viduriu uzkietejimas, tustinantis pasirodydavo kraujas. O dabar dar blogiau, pasirode hemorojiniai mazgeliai isoreje.
Noreciau kad pasidalintumete patirtimi, gal kam nors taip pat buvo, ka darete ir ar po nestumo hemorojus isnyks?



Iškart po gimdymo net padidės unsure.gif (jei neteisingai stanginsies cool.gif ).
Svarbiausia reikia sureguliuoti mitybą, tuštintis kiekvieną dieną, vaikščioti. Tuštinimąsi palengvinti gali:
iš ryto prieš pusryčius išgeriama stiklinė vandens;
mirkytos džiovintos slyvos (nepadauginti, nes išpūs pilvą ir ims skaudėti, todėl galima lengvai sumaišyti su gimdos susitraukimų skausmu).

Dėl kraujuojančių hemarojinių mazgų. Šiuo metu gyvenimą tau galėtų palengvinti išangės apiplovimas vėsiu vandeniu kasdien ir po kiekvieno tuštinimosi. Yra dar tokios žvakutės į išangę "Proktoglivenolis". Tačiau prieš pradedant vartoti reiktų pasitarti su nėštumą prižiūrinčiu gydytoju mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2006 04 11, 14:19)
Ir aš norėčiau patarimų šiuo klausimu smile.gif

Man ta pati bėda verysad.gif o tik 29sav. nestuke.gif gerai padeda ziukio taukai
Atsakyti
Po gimdymo būna blogiau, jei nebuvo tokios bėdos - tai gali atsirasti, bet tada galima jau ir žvakutes nuo hemorojaus naudoti, o per nėštumą ką daryti, tai nežinau. g.gif Gal ginekologė patartų. rolleyes.gif
Atsakyti
Man buvo tokia problema 30 savaite. Padeda kontrastiniai dusai, nusuki duso antgali ir is pradziu palaikai l.karstam, po vesiam vandeny savo uodegyte. Taip pat buvau pas proktologa, l.nemaloni procedura sad.gif Man, kaip nestukei, israse Posterisan tepaliuka, tepti ta mano skaudanti mazgeli. Taip pat liepe valgyti daugiau darzoviu, maista su selenomis, gerti kaip minimum 1.5l vandens (be sulciu ir arbatu) per diena. Mazdaug 3 savaiciu begyje viskas susitvarke.
Atsakyti