Įkraunama...
Įkraunama...

Kanai

P.S. Žinau,kad dalinant prieš sodinimą, pjūvio vietas būtina apdžiovinti kol nesusidarys plutelė.Kaimynė padalinusi pasodino tuoj pat,tai supuvo visos verysad.gif .
Atsakyti
g.gif mes tai "nesicackinam" dalijam krūmus rudenį ir pavasarį, nedžiovinam....ir visas gerai nepūva....
Atsakyti
prisiklausiau patarimu, kad kanas labai patogu sodinti i didelius vazonus, puodus, bliudus ir pan. pries salnas su visais indais paliekama rusyje. anksti pavasary jau pradeda augti rusy. kol isnesama i lauka, jau buna gerokai pauge augalai, greiciau ir gausiau suzydi. kelis mazus gumbus pasodinau vazone, ziuresiu kas is to iseis.
as taip pat nieko ypatingo nedarau, kai padalinu gumbus. gal del to, kad daug turiu smile.gif ?
Atsakyti
Aš taip pat auginu balkonuose, susodintas į vazonus. Tai viena jau apie porą metrų išlapojo. Bet prieš žiemą gumbus išsikasu.
Atsakyti
o sakykit prasau rusys ziema turi buti nepersaltas , manau nes as turiu sode rusi , o sodas tai nekurenamas , kazin ar jos nepersals tenai man per ziema
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 07 12, 14:16)
o sakykit prasau rusys ziema turi buti nepersaltas , manau nes as turiu sode rusi , o sodas tai nekurenamas , kazin ar jos nepersals tenai man per ziema

mano sode rusy neperšala nei obuoliai , nei daigai sunku pasakyt kaip pas tave g.gif gal ir išžiemotų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 07 12, 14:21)
mano sode rusy neperšala nei obuoliai , nei daigai sunku pasakyt kaip pas tave g.gif gal ir išžiemotų unsure.gif

na mes tik siemet soda nusipirkom , tai tikrai nezinau kokia ten temperatura, bet jisai po visu sodo nameliu ir iejimas tik is vidaus , ir visas murinis oi tiksliau pamatai akmeniniai , gal ir nesusaltu , na reiks pabandyti , sudeti ,
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 07 12, 15:15)
na mes tik siemet soda nusipirkom , tai tikrai nezinau kokia ten temperatura, bet jisai po visu sodo nameliu ir iejimas tik is vidaus , ir visas murinis oi tiksliau pamatai  akmeniniai , gal ir nesusaltu , na reiks pabandyti , sudeti ,

manau jei ką galima juos apdengt agro plėvele ar kokiu senu paltu jei užeitų šalnos labai didelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 07 12, 15:22)
manau jei ką galima juos apdengt agro plėvele ar kokiu senu paltu jei užeitų šalnos labai didelės g.gif

Aciu o taip tiksliai apie tai nepagalvojau , nes kazkur skaiciau , kad su ju islaikymu yra ganetinai sudetinga , jei per silta ir dregna supuna , tai sudziuna , tai dar koks biesas
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 07 12, 14:50)
Aciu o taip tiksliai apie tai nepagalvojau , nes kazkur skaiciau , kad su ju islaikymu yra ganetinai sudetinga , jei per silta ir dregna  supuna , tai sudziuna , tai dar koks biesas

svarbiausia, kad nebutu dregna !!!! O jei sausa, zemiu nenupurtyk, dar gali durpes ant virsaus uzbert .
Atsakyti
Maniškiai gumbai irgi "žiemoja" durpėse.
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2007 06 15, 16:01)
Kanoms reikia didelės duobės, kad šaknims lengviau būtų.........., o mėšlas tai pageidautina ne bet koks "Š....." atsiprašant, o arklių.....Jis ir šildo ir maitina šias gėles. Kanų krūmai užauga labai dideli, mes juos nupjaunam prieš šalnas iškasam su žemėmis ir tų žemių nenukrapštinėjam nuo šaknų o taip ir paliekam tokiais kupstais, kuriuos sudedam i tvirtus polietileninius pusmaišius, kad nebyrėtų žemės, o viršų paliekm atvirą...Žiemoja jos rūsyje. gali ir garaže ir pas bulves svarbu, kad nesupūtųi r  nesdžiūtų. Pavasarį palaistom, o praėjus šalnų pavojui nešam ir sodinam......

sveikos siemet pirmais metais auginu kanais, taigi pirma kart ir kasiu blush2.gif mamytukas04 prasom pasakyti ar pjaunat kotus prie pat gumbu ar kazkiek paliekat ir stiebo, kai nesat ziemai juos i rusi ? g.gif 4u.gif
Atsakyti