Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėliukai

sveikutes mamytes,niekad negalvojau kad musu vaikai gali tureti kirmeliuku schmoll.gif bet va mergaite naktim dantim griezt pradejo padarem tyrima, kabinete su lipnia juoste perbrauke visai kaip mpkykloj mum pries daug metu smile.gif ir nustate kad turi.Daviau vermox tebleciu ir viskas praejo.ju galima duoti i metus 1 tablete profilaktiskai.
Atsakyti
pas mus šeimoj irgi radom grybų radybų doh.gif tai su vyru gėrėm tabletikes, bet ne vermox, kažkas iš h raidės, o dičkei pirantelį duosiu. Tik kaip dėl mažosios, jai 1 m ir beveik 3 mėn. Kaži duot jai to pirantelio irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(alvydux @ 2007 10 16, 12:22)
pas mus šeimoj irgi radom grybų radybų doh.gif tai su vyru gėrėm tabletikes, bet ne vermox, kažkas iš h raidės, o dičkei pirantelį duosiu. Tik kaip dėl mažosios, jai 1 m ir beveik 3 mėn. Kaži duot jai to pirantelio irgi g.gif



manau paskaityk ant aprasymo tu vaistu gal ka rasi. Zinau drauge yra davusi bet doze mazesne.Man daktare sake kad reikia duoti ir kitam vaikui nes jie tipo vienoj lovoj paguli ryta ar vakara ir to uztenka.Tas pats ir teveliams.Nezinau ar tai teisybe ,bet man daktare taip sake. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(klinka @ 2007 10 16, 10:39)
sveikutes mamytes,niekad negalvojau kad musu vaikai gali tureti kirmeliuku  schmoll.gif bet va mergaite naktim dantim griezt pradejo padarem tyrima, kabinete su lipnia juoste perbrauke visai kaip mpkykloj mum pries daug metu  smile.gif  ir nustate kad turi.Daviau vermox tebleciu ir viskas praejo.ju galima duoti i metus 1 tablete profilaktiskai.

O mums. nors ir kirmėlių nebuvo, gydytoja patarė vermox duoti 2 kartus į metus po 6 tabletes. 3 tabletės, 2 savaitės pertrauka, ir vėl 3 tabletės. Ir taip 2 kartus metuose.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 10 17, 06:32)
O mums. nors ir kirmėlių nebuvo, gydytoja patarė vermox duoti 2 kartus į metus po 6 tabletes. 3 tabletės, 2 savaitės pertrauka, ir vėl 3 tabletės. Ir taip 2 kartus metuose.

blink.gif Keista. Cia nera toks jau nekaltas vaistas, ypac duodant vaikams iki 2 metu. Net anatacijoj parasyta, kad pries duodant reikia ivertinti galima rizika ir nauda. O po 6 tab du kart metuose butu per didelis isbandymas kepenims.
Atsakyti
mano sunus eina i darzeli ir neturi o pas dukra rado kuri neina g.gif nu bet po triju tableciu kurso padarem tyrima ir nerado smile.gif reiskia padejo. Manau duosiu i metus karta ir uzteks juk vistiek vaistas
Atsakyti
QUOTE(klinka @ 2007 10 17, 15:50)
mano sunus eina i darzeli ir neturi o pas dukra rado kuri neina  g.gif nu bet po triju tableciu kurso padarem tyrima ir nerado  smile.gif reiskia padejo. Manau duosiu i metus karta ir uzteks juk vistiek vaistas


kam be reikalo sert vaika vaistais, jei galima padaryt tyrimus kurie nieko nekainuoja ir isitikint ar yra gyventoju ar ne g.gif
Atsakyti
Nu mums su mergaite irgi neseniai buvo striokelio. Vakare pamačiau, kad pas mano mergaitę kelnaitėse tokių rudų išskyrų pilna, net per kitą klynuko pusę persigėrę, kaip aš išsigandau, visą naktį nemiegojau, sekančią dieną kaip išprotėjusi variau į Klinikas su ja įsiprašiau, kad mergaičių ginekologė priimtų iš anksto nesiregistravus, nes galvojau turim kažkokių mergaitiškų ginekologinių bėdų. Ačiū Dievui ne, gydytoja apžiūrėjo, pasakė, kad 99 proc. spalinukės, nes ginekologiškai ji jokių blogybių nematė, pasidarėm tyrimus, pasirodo, kad taip. Taigi man ta mergaičių ginekologė pasakė taip, kad jei vaikas eina į darželį- tai neišvengiamai tų kirmėlių turės, taigi ji sakė gerti Vermoksa- po vieną tabletę kas 1,5 mėn, t.y. kas 6 savaitės. Pirantelis sakė stiprus, jis eina per kepenis, kraują, žodžiu per visą organizmą, o Vermoksas sakė tik visą virškinamąjį traktą veikia. Kirmėlės sakė ritasi kas 6 savaitės, todėl Kad jų išvengti kolektyve, tai reikia gerti Vermoksą kas 6 savaitės.
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2007 02 15, 11:54)
Mano dukrai ir buvo kirmele ,taip vadinama askaride,iskakojo kai jai buvo kokie 2 metukai. doh.gif
Buvo vasara,nuvaziavom prie Kauno mariu,pazaide su smeliuku ,o po keletos dienu ir siurprizas mamai doh.gif Po to karto prie Kauno mariu nesilankom,bijom uzsikresti,o siap profilaktiskai kasmet pavasari isgeriam nuo kirmeliu,juk ir visokius saldainius valgo  ax.gif ,po isgerimo atrodo ir apetitas pagereja thumbup.gif
nes pas mus problemos su valgymu verysad.gif valgo tik tai kas nesveika  doh.gif

Valgo tik tai kas nesveika,tai kazkas duoda doh.gif doh.gif doh.gif ....O profilaktiskai gerti vaistu nuo kirmeliu geras gydytojas tikrai nepataria.Juk tam yra tyrimai rolleyes.gif . Juk tie vaistai kaip antibiotikas isvalo viska kas gera kartu........
Atsakyti
labas, nors maniskiam neperseniausiai teko atlik tyrimus, rezultatas buvo neigiamas, nu bet simptomai rodo, kad jis gali turet kirmeliu, nes ,kaip daug kas minejo, griezia dantimis,ypatingai diena,netgi valgydamas, kas man labai keista,istisai ziovauja ir trina nosi(cia mano mociute is kazkur isgirdo,kad taip darantys vaikai turi kirmeliu)apetitas tik saldumynams ir nakti istisai kuiciasi verysad.gif irzlus labai.Nupirkau vermokso,ziuresim, kaip bus pavartojus.
Atsakyti
Mes irgi turim suni, vaikas ropoja. Apetitas labai blogas, svoris mazas. Darem du kartus kaprologini tyrima, bet neigiamas. Gydytojai sakau, gal cia nuo suns kokiu kirmeliu turi ir pan. Sako suo ne prie ko, pas gyvunus buna vienokios kirmeles, pas zmones kitokios, todel vaikas negali uzsikresti nuo gyvunu.
Kazkokia nesamone, as jau nezinau ka daryti, kad vaikas valgytu ir svoris pradetu augti???
O dar veidas labai isbertas. Darem tyrima nuo kokiu maisto produktu beria, pasirodo, niekam nealergiskas blink.gif Tai ka daryti??? Poliklinikose alergologai, tai nusisauk, pameta lapeli su kokiais nors tepalais ir viskas doh.gif

O ar teisybe, kad dar vienas pozymis, kad vaikas turi kirmeliu, tai berimas (gali buti ir ant veido)???

O dar girdejau, kad daznai jei vaikas turi kirmeliu, tai tose poliklinikose net nenustato (nepastebi ar pan.) doh.gif
Atsakyti
sveikos supermamos mirksiukas.gif ,
mano dukterecia turi spaliniu kirmeliu verysad.gif gal kas gali pasakyti kaip vartoti vaistus. Mes turim nusipirke Vermox is seniau, bet info lapelis jau ismestas, gal kas zino kiek reikia duoti dvimetei? g.gif
Atsakyti