Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. Klaipėdoje gimusių vaikučių namučiai

Na ką, negaliu sukurti gražios temutės, bet kad neliktume be temos, ir tokia bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šokoladei 4u.gif

aš tai esu rami, mano vaikas šnekantis, kartais net per daug hihihi.gif pasakys kad blogai, kad kažkas skriaudžia, lygiai taip pat pas direktore nueisiu biggrin.gif kadangi žino kad mes pažįstami tai cackinas su mano dama ax.gif

Deme tai ir gerai kad netenka ligoninej lankytis 4u.gif o dėl tų 4 -5 dienų tai ir aš kartais skaičiuoju, pas gydytoja nesinori dėl kiekvienos slogos važinėtis, o jei jau nuvažiuojam tai ir sėdim dvi savaites, nežinau, mūsų gydytojai patinka turbūt kad mes ateinam, visad nedarbingumą duoda tiek kiek gali, maždaug kad pasveiktų ir sustiprėtų biggrin.gif
mes pas lor irgi ten pat lankomės, man pas Saule patinka, ir pati pas ją einu, kai gydo tai išgydo o va paskutinį kart pas sabūniene buvau tai vos po peiliu nepapuoliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 04 29, 14:58)
Šokoladei  4u.gif

aš tai esu rami, mano vaikas šnekantis, kartais net per daug hihihi.gif pasakys kad blogai, kad kažkas skriaudžia, lygiai taip pat pas direktore nueisiu  biggrin.gif kadangi žino kad mes pažįstami tai cackinas su mano dama  ax.gif

Deme tai ir gerai kad netenka ligoninej lankytis  4u.gif o dėl tų 4 -5 dienų tai ir aš kartais skaičiuoju, pas gydytoja nesinori dėl kiekvienos slogos važinėtis, o jei jau nuvažiuojam tai ir sėdim dvi savaites, nežinau, mūsų gydytojai patinka turbūt kad mes ateinam, visad nedarbingumą duoda tiek kiek gali, maždaug kad pasveiktų ir sustiprėtų  biggrin.gif
mes pas lor irgi ten pat lankomės, man pas Saule patinka, ir pati pas ją einu, kai gydo tai išgydo o va paskutinį kart pas sabūniene buvau tai vos po peiliu nepapuoliau  doh.gif

Tai va, begt su dviem vaikais vos pasirodzius slogai... Nu nejauku man ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 04 29, 14:58)
Šokoladei  4u.gif

aš tai esu rami, mano vaikas šnekantis, kartais net per daug hihihi.gif pasakys kad blogai, kad kažkas skriaudžia, lygiai taip pat pas direktore nueisiu  biggrin.gif kadangi žino kad mes pažįstami tai cackinas su mano dama  ax.gif



biggrin.gif

tai ir gerai, kad nesicackini biggrin.gif

siaubas kokia savaitė doh.gif jau vakar atrodė, kad penktadienis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 04 30, 11:14)
siaubas kokia savaitė doh.gif jau vakar atrodė, kad penktadienis  lotuliukas.gif

bet už tai bus galima atsigriebti savaitgalį wub.gif mes šiandien pasidarėm šventę, pasiėmiau per pietus iš daržo, pabūsim visi kartu ilgiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeSsS: 30 balandžio 2015 - 13:31
QUOTE(MeSsS @ 2015 04 30, 14:30)
bet už tai bus galima atsigriebti savaitgalį  wub.gif mes šiandien pasidarėm šventę, pasiėmiau per pietus iš daržo, pabūsim visi kartu ilgiau  smile.gif

tos dienos taip greitai pralėkė, kad net nepajutau jų unsure.gif
užtai ši savaitė irgi trumpa man biggrin.gif 2 dienos komandiruoteje ir tik 3 dirbti biggrin.gif

na kas šiaip pas jus geresnio?
Atsakyti
Mes savaitgalį mažai namuos sėdėjom, vis kokie darbai, kieme, terasoj, gėlės ir tt smile.gif mažoji jau padeda, kartu laistom sodinam smile.gif užsiauginom salotų o jin vis džiaugias, sako va kokios didelės gėlės, paskui problema kai reikia tas gėles valgyti biggrin.gif bet kam nepasitaiko... biggrin.gif

šiandien ryte sėdžiu ir galvoju lotuliukas.gif vyras jau kartais sako tu nebegalvok gal ką... lotuliukas.gif bet man toks malonumas ryte kai abu daržely pasidarius kavos pasvajoti biggrin.gif ir va užsvajojau kad gal man reikia daugiafunkcio puodo lotuliukas.gif ar kas turit? naudojat? ar verta? reikia eit sesei skambint pasiklaust, jin lygtais turi ax.gif tokia reklama užmačiau, kad sudedi ir nereikia sukt galvos, gali sau eit, važiuot, grįšti ir sėst prie stalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2015 05 11, 10:37)
Mes savaitgalį mažai namuos sėdėjom, vis kokie darbai, kieme, terasoj, gėlės ir tt smile.gif mažoji jau padeda, kartu laistom sodinam smile.gif užsiauginom salotų o jin vis džiaugias, sako va kokios didelės gėlės, paskui problema kai reikia tas gėles valgyti biggrin.gif bet kam nepasitaiko...  biggrin.gif

šiandien ryte sėdžiu ir galvoju  lotuliukas.gif vyras jau kartais sako tu nebegalvok gal ką...  lotuliukas.gif bet man toks malonumas ryte kai abu daržely pasidarius kavos pasvajoti biggrin.gif ir va užsvajojau kad gal man reikia daugiafunkcio puodo  lotuliukas.gif ar kas turit? naudojat? ar verta? reikia eit sesei skambint pasiklaust, jin lygtais turi  ax.gif tokia reklama užmačiau, kad sudedi ir nereikia sukt galvos, gali sau eit, važiuot, grįšti ir sėst prie stalo  ax.gif

ir mes pasiauginom jau biggrin.gif mažas bet jau didelis, vyras parūpino malkų bais didele mašiną, tai visi nešiojom, musu mažius ir tas vis bėgdavo ir šaukdavo kad ir jis nori padėti malkas nešioti lotuliukas.gif tai nešiojom visi trys biggrin.gif tiksliau vyras vienas nešiojo, aš su vaiku tik pribėgom biggrin.gif
papasakok plačiau apie ta daugiafunkcinį puodą, gal ir man jo reik biggrin.gif

mes prieš keletą savaičių džiovyklę nusipirkom, tai negaliu atsidžiaugti ja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lab dienele, Sokoladei uz temute 4u.gif
kas per puodas? kas per stebuklas? as turiu greitpuodi, bet kazkaip nelabai jis man prilipo... nesimato kas ir kaip ten verda, tai dazniausiai naudojam raugintiem kopustam su mesa troskinti arva V kartais savo firmini plova verda smile.gif
Atsakyti
Šita reklamą užmačiau PUODAS smile.gif

bet paklausiau sesės, turi tokį, tai nėra jau toks tobulas, nevisada ten sudėsi ir bus šedevras, ir sakė kai verda sriuba labai garuoja, nu vienu žodžiu smile.gif sakė troškiniui gerai, bet vis tiek daugiausiai gamina orkaitėj mirksiukas.gif

man greitpuodis patiko, bet va susidėvėjo guma ir tokios niekur nėra pirkti mad.gif tai dabar turiu niekam tikusi puodą biggrin.gif

Šokolade nesusitraukė rūbai? lotuliukas.gif man pradžioj oj kaip nesisekdavo, bet dabar gerai, džiaugiuosi ir aš, minkštučiai, ypač rankšluoščiai, kažkada vyrui sakau gal vasara pasidžiaukim kieme, ir kai saulė švietė padžiovinau hihihi.gif tai parėjęs iš vonios sako nu žinai, ne rankšluostis o kažkoks šveitimo skuduras lotuliukas.gif tai jau tiek to džiovinam ir toliau džiovyklėj, o dar kai žiemą sunkiai džiuva, tai džiovyklė nepakeičiama
Atsakyti
mano elektrine orkaite kazkokia nenormali... kepa ilgiausiai... neikaista normaliai doh.gif nervina. o taip but gerai kad galeciau viska sudeti i pasauti orkaiten ir ramu. nu kur tau... doh.gif
siandien paskiepijau vaikus su pneumo skiepu, ziuresim ar bus koks efektas kada ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dygle_klp @ 2015 05 13, 17:44)
mano elektrine orkaite kazkokia nenormali... kepa ilgiausiai... neikaista normaliai doh.gif nervina. o taip but gerai kad galeciau viska sudeti i pasauti orkaiten ir ramu. nu kur tau... doh.gif
siandien paskiepijau vaikus su pneumo skiepu, ziuresim ar bus koks efektas kada ar ne ax.gif

maniškė paskiepyta pneumo23, visus metus neturėjo nei bronchito, nieko, galima sakyt kosėjo kelis sykius, nu bet vis tiek, tie adenoidai varo į neviltį, per paskutinį mėnesį 2 ausų uždegimai, visą žiemą sloga, vaikas pastoviai išsižiojęs... mausim vasara operuotis...

o jūs nuo erkių jau pasiskiepiję?
vyras išgirdo kad skiepys ale nemokamai, sakau sapnavai turbūt, ir neperkalbu kad reikia mad.gif aišku brangokai gaunasi visus skiepyt, bet susirgus tada jau pinigais nebematuoji sveikatos...o vaikams dar viskas priešaky blink.gif

mano orkaitė irgi šiaip sau, aš su ja nelabai draugauju, kepa viskas gerai, bet pvz vištiena man taip gražiai neapskrunda, bet vėl, čia jaučiu virėjos kaltė, bet tai o ką kaltint biggrin.gif aišku kad orkaitę, blogą puodą ir tt laugh.gif viską aš arba perkepu kad išdžiūva, arba druskos nedaddedu, arba šiaip esu nesutverta virtuvėj sukiotis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti