Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(jurginux @ 2013 12 11, 20:56)
Dek i rankove ir kepk kokias 2 val.Poto jei bus per mazai prapjovusi rankove dar pakepk tuo paciu ir apskrus.

Aišku 4u.gif Su višta problemų nėra,o va antį retai kepu,nelabai šeimoje ji mėgstama.
Atsakyti
labas

na mes siemet pasipuosem tikra egle thumbup.gif ir i lauka siemet nusipirkom girlianda ,ryt kabins thumbup.gif

darbe turim nemazai iseiginiu ,nes kazkaip sezonas greit pasibaige ,galesim ramiau jau svenciu laukt biggrin.gif o as turiu paskyrus susitikima kuris gali pakeist mano gyvenima kitiems metams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 12, 06:49)
Aišku 4u.gif Su višta problemų nėra,o va antį retai kepu,nelabai šeimoje ji mėgstama.

Gal žinai jau ,kas pilvelyje gyvena? wub.gif

QUOTE(viljana @ 2013 12 14, 21:18)
labas

na mes siemet pasipuosem tikra egle  thumbup.gif  ir i lauka siemet nusipirkom girlianda ,ryt kabins  thumbup.gif 

darbe turim nemazai iseiginiu ,nes kazkaip sezonas greit pasibaige ,galesim  ramiau  jau  svenciu laukt  biggrin.gif  o as turiu  paskyrus susitikima kuris  gali pakeist  mano gyvenima kitiems metams  blush2.gif

Kas per susitikimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2013 12 14, 22:18)
darbe turim nemazai iseiginiu ,nes kazkaip sezonas greit pasibaige ,galesim  ramiau  jau  svenciu laukt  biggrin.gif  o as turiu  paskyrus susitikima kuris  gali pakeist  mano gyvenima kitiems metams  blush2.gif

Pamete namiokus ir dingo bigsmile.gif prasom placiau bigsmile.gif

QUOTE(uoga 3 @ 2013 12 15, 00:05)
Gal žinai jau ,kas pilvelyje gyvena? wub.gif
Kas per susitikimas  bigsmile.gif

As irgi zadejau sito klausti,bet paziurejau kad dar puse nestumo nera tai ir neklausiau.O tu kokius genetinius tyrimus dareisi?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Matomų potologijų nėra.Iš vaisiaus vandenų tyrimo nedarė,nes betkokiu atveju rodytu tikimybę vien dėl amžiaus.

Pirminiais duomenimis ,kiek spėjo užmatyt, laukiuosi sūnelio wub.gif Kagi turėsiu desėtka kiaušinių namie,''padėkliuką'' lotuliukas.gif
Nors gydytoja sakė ,kad pas ją lankėsi moteris ir vardas jau buvo išrinktas Mykoliukas,o kai gimė visiems buvo staigmena nes gimė mergaitė.Man neesmė ,meldžiu ,kad tik sveikas gimtų,o ar berniukas ar mergytė visvien vienodai mama šaukia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirziliuke: 15 gruodžio 2013 - 20:02
QUOTE(jurginux @ 2013 12 15, 17:19)
Pamete namiokus ir dingo bigsmile.gif prasom placiau bigsmile.gif

kol nebus aisku nieko daugiau nesakysiu biggrin.gif

gal kas zinot is kur gauti ar uzmatet papigiai man slidinejimo kostiuma ,kelnes siltas ir striuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2013 12 15, 22:19)
kol nebus aisku  nieko daugiau nesakysiu  biggrin.gif

gal  kas zinot is kur  gauti  ar uzmatet  papigiai  man slidinejimo kostiuma  ,kelnes siltas ir striuke  blush2.gif

cia, tik gal nepapigiaja biggrin.gif http://www.e-audimas...jimui/?tema=180
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 15, 20:01)
Sveikutės 4u.gif

Matomų potologijų nėra.Iš vaisiaus vandenų tyrimo nedarė,nes betkokiu atveju rodytu tikimybę vien dėl amžiaus.

Pirminiais duomenimis ,kiek spėjo užmatyt, laukiuosi sūnelio wub.gif Kagi turėsiu desėtka kiaušinių namie,''padėkliuką'' lotuliukas.gif
Nors gydytoja sakė ,kad pas ją lankėsi moteris ir vardas jau buvo išrinktas Mykoliukas,o kai gimė visiems buvo staigmena nes gimė mergaitė.Man neesmė ,meldžiu ,kad tik sveikas gimtų,o ar berniukas ar mergytė  visvien vienodai  mama šaukia wub.gif

TAi žinoma svarbiausia,kad sveikas lelis butu... wub.gif Ale mamos širdele vis tiek mergytes noretu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2013 12 15, 22:19)
kol nebus aisku  nieko daugiau nesakysiu  biggrin.gif

Suintrigavai g.gif

O mano dovanos visos supirktos ir laukia kaledu ryto.Valiooooo clap.gif o tai jau galvos skausmas buvo patape...

Eglute papuosta,vaiku kambatys irgi.Kepu varskes apkepa.Nezinau..gal kad sniego nera,bet visiskai nera to sventisko jausmo g.gif schmoll.gif

Ai zirziliuks spaudziu desine,kad pilvinukui viskas ok.O kur cia ekoskopa tau dare?Cia ar kaune?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginux: 16 gruodžio 2013 - 16:12
QUOTE(jurginux @ 2013 12 16, 18:10)
Suintrigavai g.gif

O mano dovanos visos supirktos ir laukia kaledu ryto.Valiooooo clap.gif o tai jau galvos skausmas buvo patape...

Eglute papuosta,vaiku kambatys irgi.Kepu varskes apkepa.Nezinau..gal kad sniego nera,bet visiskai nera to sventisko jausmo g.gif  schmoll.gif

Ai zirziliuks spaudziu desine,kad pilvinukui viskas ok.O kur cia ekoskopa tau dare?Cia ar kaune?

Darė dvi ekoskopijas čia Raseiniuose,bet daktarė iš Kauno.
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 16, 20:15)
Darė dvi ekoskopijas čia Raseiniuose,bet daktarė iš Kauno.

Jakstiene?
Atsakyti
Zirziliuke o kaip Deimanta nesiojai mate daktarai kad kazkas su leliuku negerai?ar tik kaip pagimdei pamate?
Atsakyti