Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės pleputės

Sveikos,lendu labai naglai į pokalbius ukmergiškių blush2.gif gal kuri žinot ar gydytojos Rinkevičienė ar Kalinauskienė turi privačius kabinetus? Kuri nors iš jų unsure.gif neturiu pas ką pasiklaust,visi aplink nežino doh.gif o jei turi,kokia tvarka papulti ten? Reikia siuntimo?

Atsiprašau už sutrukdymą blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit rekomenduoti gerą logopedę, privačiai kad priimtų. Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2015 10 26, 09:37)
Sveikos,lendu labai naglai į pokalbius ukmergiškių blush2.gif gal kuri žinot ar gydytojos Rinkevičienė ar Kalinauskienė turi privačius kabinetus? Kuri nors iš jų  unsure.gif neturiu pas ką pasiklaust,visi aplink nežino  doh.gif o jei turi,kokia tvarka papulti ten? Reikia siuntimo?

Atsiprašau už sutrukdymą  blush2.gif


Aš lankausi pas Rink. bet registruojuos 834064778, ten kur ji dirba, o ar privačiai priima tai net nežinau g.gif
QUOTE(svajune.g @ 2015 10 28, 18:08)
Sveikos, gal kas galit rekomenduoti gerą logopedę, privačiai kad priimtų. Dėkoju

O jūsų darželyje/mokykloje (aišku jei lankote) nėra? Gal priimtų ir privačiai?

Aš irgi su klausimu, o Ukm yra privatus dar kažkoks akių kabinetas ar jau tik poliklinikoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2015 10 29, 14:13)

Aš irgi su klausimu, o Ukm yra privatus dar kažkoks akių kabinetas ar jau tik poliklinikoje? g.gif


O Žižienės nebėra Jaunimo gatvėj? Žiemą buvau, tai dirbo.
Atsakyti
QUOTE(Donja @ 2015 09 08, 08:10)
Kultūros namuose į linijinius šokius kviečiami prisijungti labai norintys šokti vaikai nuo 5/6 m.Vadovė Egidija, tel.nr.868710736.Būrelis nemokamas.

prisijungem, tik gaila, kad klaidinga info, nes jis dar ir kaip mokamas

logopedai darzely, veliau jei reikia ir mokykloj
Atsakyti
Mergaitės,
Visoms dvasinės ramybės visais šiais ir ateinančiais metais, kad nieks galvų nesuktų, nenervuotų, kad galėtumėt nedaryt, ko nenorit, kad rūpesčiai būtų tik malonūs ir ,kad VISKAS būtų gerai. Būkit laimingos, gražios, švytinčios, mylimos, dievinamos!!!!!!!!!! SU NAUJAIS METAIS!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GONZIKAS117: 01 sausio 2016 - 21:39
Nieko mamukai nediskutuoja... 4u.gif
Gal kuri yra turejusi reikalu su prisegtu kudikio/ vaiko liezuvio pasaiteliu? ar yra kas Ukmergeje gali pakonsultuoti siuo klausimu??? pasiskambinau i pora kabinetu, bet su kudikiais jie nera tureje reikalu...
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2016 02 22, 10:30)
Nieko mamukai nediskutuoja...  4u.gif
Gal kuri yra turejusi reikalu su prisegtu kudikio/ vaiko liezuvio pasaiteliu? ar yra kas Ukmergeje gali pakonsultuoti siuo klausimu??? pasiskambinau i pora kabinetu, bet su kudikiais jie nera tureje reikalu...


Žinau, kad Vilniuj, Žalgirio klinikoj chirurgai kerpa tuos pasaitėlius, tik vaikai ten jau buvo didesni, darželinukai. Pasiskambinkit į žalgirio kliniką ir pasikonsultuokit ar tą ir kūdikiams daro ar reikia kažkokio amžiaus sulaukt.

Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2016 02 23, 12:14)
Žinau, kad Vilniuj, Žalgirio klinikoj chirurgai kerpa tuos pasaitėlius, tik vaikai ten jau buvo didesni, darželinukai. Pasiskambinkit į žalgirio kliniką ir pasikonsultuokit ar tą ir kūdikiams daro ar reikia kažkokio amžiaus sulaukt.

drinks_cheers.gif anksčiau Pranevičius kirpdavo,dabar nebent tik konsultuoja...pažįstama vaiką veš į Žalgirį,bet jis jau dičkis-pirmokas...velnių nuo gydytojų gavo,kad taip vėlai susizgribo unsure.gif
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes wink.gif
kaip Jūs gyvenate?
seniai girdėtos,matau daug tu pačiu bendrauja vis....
mes laikomes puikiai ,gyvenam,keliaunam,gyvenimu džiaugiamės....
aš noriu pakviesti veiklias mamytes arba tas mamytes kurios auginate vaikučius ir norite save realizuoti i "veikliu mamu" klubą kuris pradeda veikla ir ukmergeje https://www.facebook...kmerge/?fref=nf
aš esu viena iš koordinatoriu ,tai kreipkites registruokites ....rašykit čia arba skambinkite 868833704

geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2016 02 22, 11:30)
Nieko mamukai nediskutuoja...  4u.gif
Gal kuri yra turejusi reikalu su prisegtu kudikio/ vaiko liezuvio pasaiteliu? ar yra kas Ukmergeje gali pakonsultuoti siuo klausimu??? pasiskambinau i pora kabinetu, bet su kudikiais jie nera tureje reikalu...

o jums trugdo tas prisegimas?mano ir maziaus prisegtas kai gimeme apziurejo sake neturetu trugdyti valgyt na ir netrugdo o veliau ziuresim jei kalbejimui trugdys tai zalgirio klinikoi kerpa , man paciai prisegtas liezuvis ir po sei dienai toks netrugdo jis man niekuo:)
Atsakyti