Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(*Blonde* @ 2013 11 27, 03:10)
as naudojau ''Wartner''.Parasyta, kad pedu karpom, bet patarus vienam zmoguciui,kuriuo pasitikiu ir kuris naudojo,issinaikinau nemaza karpa ,kuri buvo ant sprando.Jokio pasalinio poveikio. Ir visai neskaudejo  biggrin.gif

Per kiek laiko išnyko tepant? Apie "Wartner" ndaugiau neigiamų atsiliepimų, kiek skaičiau. g.gif
Atsakyti
Mano sūnui irgi buvo karpa ant kojos piršto,tai tepiau šituo - http://www.omega-pha...rpu-zimulis.jpg ir išnyko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2013 11 28, 13:22)
Per kiek laiko išnyko tepant? Apie "Wartner" ndaugiau neigiamų atsiliepimų, kiek skaičiau. g.gif


Na nežinau kodėl neigiami atsiliepimai,bet mano šeimai jis veiksmingas smile.gif
Atsakyti
na manau jis gal veiksmingas naujai atsiradusioms, dar visai mažutėms karpoms (ypač vaikų, kol odelė minkšta bei plona)
Atsakyti
Sveiki. mano sūnui (11 metų) ant kojos mažą karputę nušaldė azotu, atsirado didelis skausmingas spuogas. Liepė eiti pas chirurgą, sakė, kad pūliai. chirurgas prapjovė, pūlių nerado išsiuntė gabaliuką tirti. atsakymas atėjo: virusinė karpa. Gūzas labai didelis, po juo yra skysčių, skauda labai. gal kas susidūrėte su panašiu dalyku?
Atsakyti
Jau praradau vilti. Turejau nedideles karputes ant koju pirstu, pora ant delnu, viso netgi 7. Jos buvo mazytes ir man gyventi netrukde, taciau sumasciau, kad kol atstogauju lietuvoj- nusideginsiu jas azotu (tokia procedura kadaise man buvo daryta kokius 3 kartus, bet ataugo ta karpa vel). Taigi, nueinu pas gydytoja, pasirodo teks sumoketi uz kiekviena karpa po 12 lt (nors esu drausta) na nieko, kad tik padetu. Taigi vata apvyniota pagaliuka pamirke i azota ir taip prispaude prie kiekvienos karpos, kad cypiau is skausmo. As suprantu, ant pedos oda storesne, bet and bevardzio pirsto pagalveles... Apsiverkiau, sakau bukit gera baikit, nebegaliu kentet tokio skausmo o ji -nieko nieko, geriau uzgis. Vos parslubciojau namo ir ka jus manot, visur isdygo tiesiog milziniskos pusles, esu deginus su azotu ir seniau, bet tokio dydzio nesu net maciusi. Vietose, kuriose spaude daug stipriau, tos pusles uzsipilde krauju. Apsimaut batu ar eiti - neimanoma, abu delnai taip pat 'suvaryti'. Gerai, kad buvau pas tevus, mama man kasdien galva plaudavo.... Teko atostogas lovoj praleist. Pusles aprimo tik po daugiau nei 2 savaiciu ir ka jus manot, iskart uzaugo naujos karpos, ir net dar daugiau ju! Visa laika geriu vitaminus, sportuoju, sveikai maitinuosi... Dabar turiu tepaliuka su pieno rugstim, tai nudziovina siek tiek karpas, kai jau skausminga eiti darosi, nusilupineju odele ir gyvenu toliau. Daugiau jokio azoto gyvenime nebekartosiu verysad.gif
Atsakyti
Na, liūdna girdėt sad.gif

Ir visgi - tai infekcija, ir imuninetas nesusitvarko..

Tik patart nežinau ką sad.gif
Atsakyti
Turejau viena nemaza karpa ant nykscio sanario gal 2-3 metus, labai kompleksavau, nes buvo matoma, nemalonu budavo ir zmonems ranka paduot (buvo ant desines rankos). Nusipirkau Wartner nuo karpu, saldziau daugybe kartu, pagal instrukcijas, bet visiskai nepadejo. Karpa pabaldavo tuo momentu, bet toliau pupsojo ant pirsto kaip nieko... Galiausiai nusprendziau bandyti su actu ir miltais. Turejau acto esencijos, tai laselis jos sumaisiau su ziupsneliu miltu ir ta kosele kroviau ant karpos. is pradziu nepadejo, baisiai grauze, palaikydavau 2 valandas, gal dar daugiau. Kuri laika tikrai nieko nevyko, tai nustojau. Po keliu menesiu vel pabandziau kelis kartus, tai kai ja gerai nugrauze, karpa is vidaus pajuodavo, pradejo dziuti, tada as ja nulupau ir (tfu tfu tfu), ji taip ir nebeataugo! buvau labai daug prisiskaicius visokiu metodu, laikydavau ir cesnaka ant jos visa diena, ir citrinos zieveles baltaja dali. Manau, kad karpas reikia atakuoti nieko nebijant (aisku jeigu ji ne ant veido) ir tiketis, kad jos daugiau nebekankins! sekmes kovoje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2014 09 09, 17:20)
Jau praradau vilti. Turejau nedideles karputes ant koju pirstu, pora ant delnu, viso netgi 7. Jos buvo mazytes ir man gyventi netrukde, taciau sumasciau, kad kol atstogauju lietuvoj- nusideginsiu jas azotu (tokia procedura kadaise man buvo daryta kokius 3 kartus, bet ataugo ta karpa vel). Taigi, nueinu pas gydytoja, pasirodo teks sumoketi uz kiekviena karpa po 12 lt (nors esu drausta) na nieko, kad tik padetu. Taigi vata apvyniota pagaliuka pamirke i azota ir taip prispaude prie kiekvienos karpos, kad cypiau is skausmo. As suprantu, ant pedos oda storesne, bet and bevardzio pirsto pagalveles... Apsiverkiau, sakau bukit gera baikit, nebegaliu kentet tokio skausmo o ji -nieko nieko, geriau uzgis. Vos parslubciojau namo ir ka jus manot, visur isdygo tiesiog milziniskos pusles, esu deginus su azotu ir seniau, bet tokio dydzio nesu net maciusi. Vietose, kuriose spaude daug stipriau, tos pusles uzsipilde krauju. Apsimaut batu ar eiti - neimanoma, abu delnai taip pat 'suvaryti'. Gerai, kad buvau pas tevus, mama man kasdien galva plaudavo.... Teko atostogas lovoj praleist. Pusles aprimo tik po daugiau nei 2 savaiciu ir ka jus manot, iskart uzaugo naujos karpos, ir net dar daugiau ju! Visa laika geriu vitaminus, sportuoju, sveikai maitinuosi... Dabar turiu tepaliuka su pieno rugstim, tai nudziovina siek tiek karpas, kai jau skausminga eiti darosi, nusilupineju odele ir gyvenu toliau. Daugiau jokio azoto gyvenime nebekartosiu verysad.gif


netgi 7! aš turėjau jų virš 20 tai tikrai smile.gif na, gal net trisdešimt - ant pėdų. Vaiką vedžiau porą karpų nušaldyt azotu, tai ir dėl savęs pasikonsultavau. taip - už azotą vienai karpai - 12 Lt, ta kaina jau seniai yra... gal dabar kas pasikeis po įstatymo, kad turi būti ir nemokama paslauga. Pasikonsultavau - sako - žiauriai skaudės. tai paprašiau, kad bent vieną karpą nušaldytų, kad pajusčiau, koks tai jausmas/skausmas. Žiaurus. visų karpų šaldyt nėjau. Bet po to naudojau viską - visokius anokius ir nekokius belekokius būdus ir metodus biggrin.gif

o daugiausiai tepiau su acetokaustinu. ilgą laiką nepraėjo, po daugelio tepimų jau ir skaudėt buvo pradėję, ir oda nusilupo ir jos po ta oda toliau sėkmingai augo... irgi jau viltį atrodo buvau praradusi. kartą užsitepiau su kažkokiu harmoniniu odos tepalu, ir kaip man pradėjo luptis visa ta oda, su visom karpom smile.gif spėju, kad sutapimas. manau, kad svarbiausia yra labai labai norėti, kad tos karpos išnyktų smile.gif

QUOTE(Ramija @ 2014 09 22, 19:12)
buvau labai daug prisiskaicius visokiu metodu, laikydavau ir cesnaka ant jos visa diena, ir citrinos zieveles baltaja dali. Manau, kad karpas reikia atakuoti nieko nebijant (aisku jeigu ji ne ant veido) ir tiketis, kad jos daugiau nebekankins! sekmes kovoje  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš dabar naikinuose azotu, turiu kelias ant rankų ir kelias ant pėdų virš kulno simetriškai abiejose kojose). nėra tas skausmas toks jau žiaurus. be to man gydytoja liepia pasakyt, kada jau pradeda labai skaudėt ir daugiau nebešaldo. viena mažesnė nunyko po vieno karto, dvi po dviejų, kitas jau 3 kartą šaldžiau, atsparios bjaurybės biggrin.gif kaštuoja po 13 Lt viena.
dar gydytoja liepė susimakaluot acto esencijos 60 proc. ir susmulkintos citrinos ir tepti šituo skysčiu. tai pasiterlioju kai prisimenu smile.gif Wartneris paveikė tik vieną mažutę plonytę karpą ant rankos piršto, kitų neveikė nei kiek. Čistotel'is net ir tų mažųjų neveikė visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 23 rugsėjo 2014 - 20:00
Geriausiai karpas naikina paprasčiausias bulvių lupenų nuoviras mirksiukas.gif Visi kiti būdai- pinigai į balą. Jei reikia smulkiau, galėsiu aprašyti.
Atsakyti
Atsiminiau neseniai, kad pati ieskojau sioj diskusijoj patarimu tad db reikia parasyti ir savo patirti. Nusiilpus imuninei sistemai bei pradejus vaikscioti i baseina (po sporto klubo) priaugo karpuciu ant abieju pedu. Siaubingai kompleksavai delto ir maziausiai pora metu jei ne daugiau jas turejau. Kelios matesi isvis gyliai iaugusios, gal tos kaip kazkas minejo-motinines. Tepdavau tas ugniazoles kai rasdavau proga bet niekas nesikeite ir situose forumuose perskaiciau butent apie viso organizmo stiprinima ir wartner tepala. jis nera pigus bet db kai dingo visos karputes tai buciau ir trigubai sumokejus. deja negaliu garantuoti 100% kad butent tas tepalas ir padejo nes vienu metu pradejau ir ji teplioti saziningai kasdien ir stiprinti lb imuniteta, daug vandens gerti, gerti vitaminus bei Siuslerio druskas taippat skirtas organizmo atstatymui ir nuo visokiu tokiu bjaurybiu kaip karpos. ta wartner uzsitepus po kurio laiko labai idomiai atsokdavo oda nuo tu karpuciu kuri graziai nusiimdavo, tai po kiekv karto nulupus taip odele tos karputes tiesiog nusisluoksniavo...
Atsakyti
Sveikos mamytes,neseniai ir as ieskojau nbudu neskausmingu kaip pasalinti karputes nuo pedu savo mergytei,nes jau negalejo apsiauti batukais ir priminti peda. Pasidalinsiu ka as radau ir kas mums padejo. Tai buvo Manuku eterinis aliejus apie 30 lt, ir Beres lasai stiprinti imuniteta, tai buvo visai neskausminga ir tepem vakarais po lasiuka ant kiekvienos karputes itrinant, o jei dar pries tai pamirkinti siltam vandenuki , tai dar geriau isigertu. Mes sutepem buteliuka 1 ir isnyko, po truputi nusilupo ta karpos odele, mazdaug menesi tepem , bet tik vakarais tikesimes kad jos nebegris pas mus, sekmes gydantis!
Atsakyti