Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 04 28, 18:35)
Gaspadine, būsena normali žinok. smile.gif Nepaguodžiau, bet taip turi būti. Angliavandenių gripas. Darai whole30? Atsilaikyk. Nedarai? Atsilaikyk. Organizmas persiorientuoja nebe cukrus ir krakmolus skaidyt o dirba su riebaliukais. Energiją kai vers iš riebaliuku, tai net galvoje šviesiau bus žinok. Reik ištvert.. sunku, tos lomkės kai nori KAŽKO dabar ir čia pat, įmanoma. smile.gif Kokoso alieaus jamk, nors suvalgius galvosi ''nu ne tai ko noriuu ''

tai būtų ne whole 30 daryčiausi tuos saldainius pagal paelo,bet dabar kentėsiu lotuliukas.gif dar būtų rytas,tai keletą dž.abrikosų sulesčiau ar razinų,bet dabar jau nea-negalima,o dėl kokosų aliejaus,tai nelabai noriu tarpuose kažką įmesti dėl to insulino šuolių,valgau griežtai 3 kartus .
Bijau džiaugtis,bet ir nežinau ar galiu tuo patikėti,kad po 4 dienų mitybos galėjo nustoti klubo sąnarį skaudėti,sakyčiau per trumpas laikas,bet neskauda smile.gif o skaudėdavo kasdien pastaruosius 3-4 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 04 28, 16:47)
tai būtų ne whole 30 daryčiausi tuos saldainius pagal paelo,bet dabar kentėsiu lotuliukas.gif dar būtų rytas,tai keletą dž.abrikosų sulesčiau ar razinų,bet dabar jau nea-negalima,o dėl kokosų aliejaus,tai nelabai noriu tarpuose kažką įmesti dėl to insulino šuolių,valgau griežtai 3 kartus .
Bijau džiaugtis,bet ir nežinau ar galiu tuo patikėti,kad po 4 dienų mitybos galėjo nustoti klubo sąnarį skaudėti,sakyčiau per trumpas laikas,bet neskauda smile.gif o skaudėdavo kasdien pastaruosius 3-4 mėn.



manau po kurio laiko gali būti taip, kad prisiminsi, jog buvau jau ilgai pamiršus, kad skausmo nepastebi... gal kaip tik rykštė ir buvo kokie grūdai.. artritinius skausmus jie skatina...

p.s. whole30 ir prasidėjo, kai Dalasas ieškojo informacijos apie mitybą, kad padėtų sesei, kuri sąnarių bėdų turėjo (tikiuos nebeturi)..
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 04 28, 17:29)
smagus savaitgalis thumbup.gif
tai kiek kg tu jau numetei ? ir per kiek laiko?
mus šiandien anyta kvietė pietums -cepelinų,bet aš atsisakiau,tai ir šeimyna be manęs nevažiavo,o man ,,lomkės" prasideda-šiandien prie saldėsių žiauriai traukia,net naktį sapnavau,kad tokį gražų keksiuką suvalgiau su riešutu viduje ir dar pagalvojau,nieko blogo -čia pagal paelo principus iškeptas  lotuliukas.gif
dar užmačiau sedindriukės bloge bananų -kokosų saldainius,tai net silpna pasidarė biggrin.gif
LumiLumi ,na,niekaip tau netilps ta ciela avis į šaldytuvą,reikės puse man atiduoti,nes aš arčiausiai  lotuliukas.gif


Jau 19 kg, skaiciuoju nuo spalio pabaigos, nors jau nepasakyciau kada tirpo greiciausiai. Dabar tirpsta palengva.
Turim sode saldikli, sukisiu kaip nors, nors nezinau kiek ten bus kg ta avis biggrin.gif as skupa, kas nelys i saldikli surysiu pati, kol sprosiu biggrin.gif
Kepiau tuos kepenu blynus taukuose, kvapas pasakiskas, surijom viska, dar kokosu pieno prisidariau, niam niam biggrin.gif
Atsakyti
Gaspadine, http://www.skelbikas...na-1131650.html

nuvažiuoji, apsižiūri kaip laiko, ar nėra perpardavinėtojas ir apsirūpini. Paprastai avys nėra šeriamos grūdais.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 18:04)
Sveikos merginos, valio nauji namuciai biggrin.gif
As po savatgalio, atsigavau Druskininkuose, pirtele, dziakuzis, baseinas, ech... Parlekem i kaimuka, vel reketas, kiausiniu kaimisku, kiaules tauku pora stiklainiu, grazus gyvenimas smile.gif
Gryzom i Kauna, baisiai noriu mesos, kepsiu kepeneliu blynus ir darysiu sviezias salotas. Numeciau dar 2 kilogramus. Mano diedas jau numete 10. Zodziu patenkinti abu.
Sutariau del avienos, tai jei ukininkas nepakiaulins tai rudeni gausim ciela avi biggrin.gif
Anyta pakraupus musu valgymo iprociais, ten anticholesteroline paranoja, vargeli, viska kuo liesiau, o vis pilnyn eina ir sveikatos neturi. Musu mityba jai didziausia nesamone. Sakiau tycia pasidarysiu cholesterolio tyrima, pakisiu lapa po nosim, lai ziuri smile.gif

Aš jau seniai atsižegnojau nuo visų liesų maisto produktų. Aišku, kai turi būt natūraliai liesa mėsa, pvz vištos krūtinėlė, kalakutiena, veršiena, tai jau nepridėsi to riebalo, bet nebijau paniškai ir kiaulienos ir jautienos, svarbu mėsa lotuliukas.gif Žiūriu kuo toliau, tuo man mažiau ir saldaus reikia, svogūnas nors tik su druska man šiandien kaip saldainis saldus buvo biggrin.gif Ir tos daržovės, ir kepsniai, nu nerealiai skanu wub.gif Ir pastebėjau, kad daug mažiau jaučiuos alkana, nu aišku ir tų kcal būna normaliai, ir neliesai valgau, bet kūno linijos gražėja, o savijauta gerėja thumbup.gif Tik va, pieno produktų neatsisakau nors tu ką, nes ir sūrelis, ir jogurtas (TIK natūralus) ir pasukos, ir kefyras man yra skanu ir žinau milijoną būdų juos vartoti biggrin.gif Bet vistik galiu pasigirti, kad sūrelį neglaistytą pertrinu su kefyru, nes man jau pernelyg saldu, jogurtą darau pati namuose, perku naminį pieną nekaitintą, šiandien išvis pirkau ožkos pieną turguj, tai daug skanesnis nei karvės, darysiu jogurtą thumbup.gif
O dėl grūdų - tai man labiausiai kaip jau sakiau imponavo knyga "150 sveikiausių produktų žemėje" ir ten parašyta, kad grūdai savaime nėra blogai, nes jie yra riba tarp nenumaldomai gausėjančios žmonijos ir bado, daugiau nei pusė pasaulio gyventojų mirtų, jei nebūtų auginami grūdai. O mes, kurie galime sau leisti įsigyti sveikos mėsos, žole augintų galvijų pieno produktų, laisvai augusių paukščių ir žuvų, taip ir turėtume daryti. Jei sumažėtų grūdinių produktų paklausa, sumažėtų ir pasiūla, bet kol kas jaunos mamos kiša mažyliam košes su "ekologiškais" jogurtais su cukrum, avižiniais dribsniais ir parduotuviniu pienu, ir paskui aiškina, kad vaikas hiperaktyvus, ir kad nevalgo nieko, išskyrus čipsus. Visos draugės, apsilankiusios pas mane pastaruoju metu, patvirtino, kad valgau skaniai ir gurmaniškai, ir man to užtenka, ir jos manęs nei su savo makaronais, nei su picom nebetraukia. Anądien suvalgiau ledų - tai net neskanu buvo, valgiau ledą, o svajojau apie obuolių salotas su riešutais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kissable_lips: 28 balandžio 2013 - 18:34
QUOTE(" voresta " @ 2013 04 28, 13:10)
Sidabrinis fazanas
yra dar ir auksinis ir deimantinis ir baltų povų (tik dar ilgų uodegų  neturi)ir paprastų ir vištų 25 veislės  mirksiukas.gif tai ir yra mano hobis ir darbas. Aš juos auginu, veisiu,perinu, mainau ,parduodu -vienu žodžiu džiaugiuosi gyvenimu . Esu labai daug Lietuvos žmonių užkrėtusi paukščių virusu.

Beje, per daug metų, kai laikau tuos paukščius, nė sykio nevalgiau nei fazano, nei balandžio (turiu ir tokių balandukų, kur po kilogramą sveria) vis neišeina. Vis kam nors prisireikia ir nuperka auginimui.

Vau, kaip faina, toks mielas užsiėmimas thumbup.gif Mielai tai daryčiau, nors dėl savo naudos, bet nerandu bendros kalbos su savo brangiausiuoju. Džiaugiuosi, kad taip suaktyvėjo gyvenimas šioje temoje, gal bus lengviau su paleo susidraugauti.Maniau, kad bus paprasčiau, bet ne taip jau paprasta biggrin.gif "voresta" esu ir aš ketogenikė su -2, įdomu kaip greitai tavo vyras su paleo sunormalizavo kvėpavimą? Tai vistik, ar ant kokoso aliejaus stiklainio yra užrašas, kad jis nerafinuotas? Kaip anksčiau rašiau, tai man kilo įtarimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2013 04 28, 17:34)



seilės sukilo apie salotas su obuoliais kai perskaičiau... obuolių privengiu dabar, nes kablį pagaunu tada ant saldumo. tai geriau nereik, o ir namie obuoliai kieti neskanūs... tegul laukia kalėdų..vis tiek nepūna.. o salotos tik obuoliai ir riešutai?

labai gražiai aprašei viską.
Atsakyti
Aš kai darau tai pusę neglaistyto sūrelio sumaišau su trupučiu kefyro ir įdedu paprastos organic nesaldintos kakavos, toks ala beveik nesaldus kremas gaunas, tada įpjaustau obuoliukų pora ir užmetu riešutų wub.gif Va dėl to, kad šaldikly dar tų sūrelių turiu, ir nepereinu 100 proc. prie Paleo smile.gif
O šiaip labai skanios salotos yra bet kokius vaisius supjaustyt, ir apibert riešutais į lėkštutę, nieko nereiks papildomai smile.gif Man skanu ir jie vieni. Pas mane obuoliai naminiai, prieš kokią savaitę bliūdą prisidėdavau ir sulapnodavau, dabar pilnai pakanka pusryčiam ir desertui, tai šiandien suvartojau per visą dieną 4 mažus obuolius smile.gif Aš kablio kaip tik atsikračiau su jais, nors kavą vis dar saldinu šaukšteliu cukraus, arba medaus, nes kitaip dar nepripratau, man skanu taip, bet kadangi geriu dažniausiai 1-2 puodelius per dieną, tai manau kad nemirtina smile.gif O namuose pilna ir šokoladų, ir saldainių, tiuriuriu praeinu kaip pro nieką, o tokia maniakė buvau doh.gif Man labiausiai patinka tas momentas, kai suvoki, kad visa produkcija, parduodama jau gatava, yra per saldi, sūrūs gaminiai yra per sūrūs, o namuose pasigamintą jogurtą gali pasaldinti arbatiniu šaukšteliu natūralių vaisių ar uogų ir to saldumo užteks, siaubingiausia man matyti, kaip žmonės renkasi liesą jogurtą, kuriame iš angliavandenių gauna daugiau kcal nei iš baltymų, nors tai vadinamas pieno produktas.
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2013 04 28, 19:18)
siaubingiausia man matyti, kaip žmonės renkasi liesą jogurtą, kuriame iš angliavandenių gauna daugiau kcal nei iš baltymų, nors tai vadinamas pieno produktas.

drinks_cheers.gif
"Liesas" asocijuojasi su "nekaloringas".
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 04 28, 19:34)
V "voresta" esu ir aš ketogenikė su -2, įdomu kaip greitai tavo vyras su paleo sunormalizavo kvėpavimą?


na kartu čia dar ir kiti parametrai matuojami, ir tik tada galutinis nuosprendis, tačiau pas mano vyrą tas pH buvo minus 12, keistis ėmė po pusmečio, po metų viskas jau gerai.

QUOTE
Tai vistik, ar  ant kokoso aliejaus stiklainio yra užrašas, kad jis nerafinuotas? Kaip anksčiau rašiau, tai man kilo įtarimas g.gif

jei paragavus jaučiasi kokoso kvapas ir skonis- tai nerafinuotas, nes rafinuotas neturi nei vieno nei kito.Tik riebalas jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 20:40)
drinks_cheers.gif
"Liesas" asocijuojasi su "nekaloringas".

O juokingiausia tai, kad 3,5 proc. natūralaus jogurto turi 70 kcal, o lieso 0,5 proc. jogurto su kokiu nors priedu t.y. realiai tik cukrum turi apie 90 kcal, ir bent jau man net nebeprimena jogurto skonio. Aišku, kai buvom Kroatijoj, tai buvo 3 rūšių jogurtų, paragavau visų per 3 rytus. Tai vienas lyg persikinis buvo, tai man patiko, nes nebuvo nusaldintas, toks natūralesnis, o nerealiausia kai kitą rytą priėjau prie natūralaus, tada užsimečiau šaukštelį medaus ir apsikabinus su niekuo nesidalijau lotuliukas.gif
Atsakyti
As dabar dar labiau noriu normalios virtuvines technikos, ieskojau receptu, radau, kaip daro jogurta is kokoso. Sumala riesuto mesa su trupuciu vandenuko iki grietines konsistencijos ir ideda kazkokio raugo arba probiotiku kapsule atidaro ir supila ir paraugina, nu blem kaip idomu butu paragauti. Taupysiu dabar. VITAMIX blenderio neipirksiu, bet gar kazka panasaus pavyks rasti g.gif
Atsakyti