Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(LumiLumi @ 2013 05 06, 18:46)
Nereikia nieko sakyti, juk IS neisgydoma  4u.gif

O kiek paprastai trunka tas gyvenimas su Avonex, ir kiek be jo? Ar Avonex duoda to gyvenimo kokybės pagerinimą? Yra tokia statistika?

Pagal disbalansų teoriją IS, kaip ir daugelio ligų, nereikia gydyti, ji pati dings, kai tinkama mityba bus atstatyta metabolizmo pusiausvyra. Silveriui dingo...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 05 06, 18:31)
O kiek paprastai trunka tas gyvenimas  su Avonex, ir kiek be jo? Ar Avonex duoda to gyvenimo kokybės pagerinimą? Yra tokia statistika?

Pagal disbalansų teoriją IS, kaip ir daugelio ligų, nereikia gydyti, ji pati dings, kai tinkama mityba  bus atstatyta metabolizmo pusiausvyra. Silveriui dingo...


Perkunas zino... kiekvienam individualiai.
Dziaugiuosi uz Silveri, pas mane zidinuku desimt kartu daugiau nei pas ji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 05 06, 20:52)

pas mane zidinuku desimt kartu daugiau nei pas ji  blush2.gif

o čia kada tirta? gal naujausi tyrimai kažką kitokio parodytų?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 05 06, 20:13)
o čia kada tirta? gal naujausi tyrimai  kažką kitokio parodytų?


Diagnozuota 2012 birzeli. MRT pakartojo si vasari, du nauji zidinukai, bet kai kurie buvo isnyke. Tai nezinau kaip cia bus. Agresyvi ji pas mane blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors pataisys mane, jei ne taip supratau. Kažkaip niekur nepastebėjau, kad burokėlius kas nors būtų darę su grietine. Tai paleo nepagadins g.gif? Kol įsivažiuosiu, jaučiu dar daug kils klausimų.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 05 06, 10:53)
o kaip darot ledus?  rolleyes.gif na siaip jei vartojant pieno produktus, tai ten gamybai viskas tinka, apart cukraus  g.gif kuom ji keist? uogom? medum?

As ir snd pasidariau kokosiniu ledu su migdolais. Vakar pasidariau kokosu pieno, tai snd sumasciau ledus daryti. supyliau piena i mixeri, idejau sauksta medaus, cinamono, riesutukus ir dar del tirstumo imeciau kokoso kremo, viskas. Kameroje laukia kada bus valgomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 05 06, 21:21)
Diagnozuota 2012 birzeli. MRT pakartojo si vasari, du nauji zidinukai, bet kai kurie buvo isnyke. Tai nezinau kaip cia bus. Agresyvi ji pas mane  blush2.gif

na tai nesenai. Na, pagyvensim, pamatysim.
Papildyta:
QUOTE(Faustinata @ 2013 05 06, 21:26)
Gal kas nors pataisys mane, jei ne taip supratau. Kažkaip niekur nepastebėjau, kad burokėlius kas nors būtų darę su grietine. Tai paleo nepagadins g.gif? Kol įsivažiuosiu, jaučiu dar daug kils klausimų.

man negadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 05 06, 21:26)
Gal kas nors pataisys mane, jei ne taip supratau. Kažkaip niekur nepastebėjau, kad burokėlius kas nors būtų darę su grietine. Tai paleo nepagadins g.gif? Kol įsivažiuosiu, jaučiu dar daug kils klausimų.


Grietine? Paleo nėra pieno produktų. Jei valgot grietinę, tuomet tai primal dieta, ne paleo. O kam Jums grietinė? Juk burokėliai ir su aliejum skanu, ar galų gale vieni. O jei kažko balto norisi, naminio majonezo užsidėkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 05 06, 08:21)
va va, dėl to greito suvirškinimo ir nėr mano mityboje, kur valgyt reikia retai ir sočiai, sriubų. Sriuba- tai skrandžio tampymas. (tai mano nuomonė, ir ji nėra jums privaloma  mirksiukas.gif ) Vandens ir paskui galima atsigerti...

na mano sriubos buna tirstos, vandens mazai, greiciau tai butu skysta kose g.gif bet man labai skanu, nemanau, kad jos atsisakysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 05 06, 20:57)
na tai nesenai. Na, pagyvensim,  pamatysim.


Palyginus greitai susiemiau, gerai sakot, pagyvensim - pamatysim smile.gif

Ziuriu ir antra temute greitai suvalgem biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti