Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

labai noreciau patarimu tu,kurios vestuviu puota buvo nestukes!!! Kiek menesiuku jau buvo jusu lelkinui ir kaip jus jautetes per vestuves?
Ar tikrai verta zenytis, kai pajunti,kad esi nescia....? O gal gi geriau pagimdyt ir tik tada kelti vestuves,kai jau lelkinas didesnis?

Patarkit... blush2.gif
IR kaip greitai susiorganizavote sau vestuves?
Atsakyti
mano pazystama tekejo nestuke, suorganizavo per koki 1-1.5 men. berods. o jai buvo berod 3 menesiukai, apsizenijo ir nieko tokio nenutiko, o pavargt pavargo kaip ir visi, juk visa diena pralakstai
o del to velaiu tai nezinau , man atrodo popierizmo daugiau
Atsakyti
MAn atrodo,kad esu nestuke....IR dabar nezinau kaip pasielgti. Jei darytume vestuves,tai tik rugpjucio menesi...tada man butu 5men. Idomu,kaip jauciasi nescioji 5-tam menesi? Ar nepykina,o gal kokiu dar negalavimu buna... NOriu iskelti svente,bet ne kaimynams, o patiems sau!!! kAd smagiai praleistume laika, kad ilgai atsimintume...
Taip pat bijau,kad nespesiu susiorganizuoti visko. KAd nebus laisvu dienu baznycioj ar metrikacijoj...

Labai jau viskas netiketai ir neplanuotai.... AS pasimetusi ax.gif labai labai...

VIsada sau sakiau,kad jei busiu nestuke netyciuke, tai vestuves iskelsiu tik po gimdymo... Bet draugas nesutinka. Sako dabar reikia!!!

Atsakyti
mano pussesere ir su pilvuku zenijos, bet man atrodo buvo apie 3-4. buvo viskas puiku. pilvukas vos mates. ji negere tik tiek, bet ir taip uk jaunieji vos taure pakelia per vestuves. nemanau kad reiki bijoti. tik per daug pilvuko neslepk, o tai atrodys, jog vedates tik is reikalo. as pati ir taip galvojau, kad jei kada netycia busiu su pilvu, tai vesiu tik tada kai pagimdysiu, nes po to buna zeidzianciu kalbu jog ne is meiles, o is reikalo. bet manau jei apsirengsio grazia suknute ir vos vos matysis pilvuka, ir dar kada pabresi , jog netiketas maziukas tik dar labiau parodo, jog jūs ne šeip o labai mylite vienas kitą, tai tikrai ženk prie altoriaus balta suknute. na tik rūtų vainikėlio nebereik turbūt.smile.gif į mano pusseserę visi susirinkę kreivai nežiūrėjo, ir matė pačią laimingiausią ir gražiausią nuotaką, o jau dabatr mergytei 8 metukai, ir visi seniai pamiršę tą nesusipratimą, kad vestuvės buvo apskubintos dėl nėštumo. o juk skubėti reikia, kad nebūtų iš pokilio salės į gimdymo namus reisai smile.gif
Atsakyti
Man rodos kad metrikacijoj nėštukėms išimtį padaro ir jie gali tuoktis kada nori, na bent južau taip girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 19, 08:56)
Jei darytume vestuves,tai tik rugpjucio menesi...tada man butu 5men. Idomu,kaip jauciasi nescioji 5-tam menesi? Ar nepykina,o gal kokiu dar negalavimu buna... NOriu iskelti svente,bet ne kaimynams, o patiems sau!!! kAd smagiai praleistume laika, kad ilgai atsimintume...

Labai jau viskas netiketai ir neplanuotai.... AS pasimetusi ax.gif  labai labai...

VIsada sau sakiau,kad jei busiu nestuke netyciuke, tai vestuves iskelsiu tik po gimdymo... Bet draugas nesutinka. Sako dabar reikia!!!


Žinai, Blue_rose, aš kaip tik sausio mėnesį buvau vestuvėse (ne savo ax.gif ), kur jaunoji kaip tik 5-tą mėnesį nėščia buvo... Aišku, gal būt kiekvienas organizmas savaip reaguoja. Tačiau papasakosiu tik tai, ką mačiau. O mačiau štai ką - ne tokia jau ir kūdutė pasidarė ta jaunoji, pilvukas jau tikrai gerokai matėsi. Bet ne tame problema. Tu būtent taip ir parašei, kad norisi pasidaryti vestuves sau, o ne kitiems... Ta jaunoji visą laiką taip ir prasedėjo, sušoko tik vieną vienintelį valsą. Ir paskui su jos liūdininkais kalbėjau, tai ir jie sakė, kad gaila buvo žiūrėti, kaip visi dūksta (o svečiuose dauguma jaunimo buvo), o jaunieji turi sedėti. Juk žinoma, kad jaunikis nepaliko jaunosios ir šalia jos prasedėjo. Tai jie vis kartas nuo karto išeidavo, nes ją dar ir pykino lygtais, o visas likęs laikas ant kėdžių buvo praleistas. Tai nors ir anksčiau buvau tokios nuomonės, kad jeigu jau taip atsitiktų, tai tik po leliuko gimimo geriau tuoktis. Tai šį kartą dar labiau tas mano įsitikinimas pasitvirtino. O tu kaip tik ir rašai, kad nori pasidaryti šventę sau... Aišku, čia tik mano privati nuomonė ir kiti gali ją sudirbti, bet šiaip mano nuomonė sutampa su tavo - jei jau taip gavosi, tai galima ir dar kelis mėnesiukus arba metelius palaukti. Nieko čia tokio baisaus, jei paskui susituoksite. Dabar jau kiti laikai, sakyčiau smile.gif. Kiti ir po daug metų kartų su vaikais išgyvena, ir niekas jų už tai nesmerkia. Nesakau, kad nereikia iš viso tuoktis. Ne, jokiu būdu. Bet jeigu pavyktų tau būsimą tėtušį įkalbėti, kad geriau jau ir leliukas tegul Jūsų vestuves pamato (pas ką nors ant rankų mirksiukas.gif ), tai tikrai linksmesnę šventę turėsite. Bent jau nebūsi suvaržyta. Nes vis tiek 5-tas mėnuo ne taip jau ir mažai... O vyrams vis tiek nesuprasti, kad moterytės ir ne kaip gali jaustis. Tai jei dar pati laikaisi savo nuomonės, gali pakalbint jį, kad ir pinigėlius galite dar pasitaupyti, o ir tikrai linksmiau paskui bus, kai ir patys galėsite dūkti su visais kitais...

P.S. dar vieno draygo sesutė sužinojo, kad jau 2 mėnesį nėščia, tai ji iš karto taip ir pasakė, kad nesiruošia šiemet tekėti. Geriau ramiai sau pagimdys, o paskui ir vestuves pasidarys. Jokia čia tragedija smile.gif
Atsakyti
ech o mano drauge tekėjo irgi būdama nėščia 5 tą mėnesiuką. ir visai buvo patenkinta. na aišku pavargo, bet šiaip buvo labai patenkinta. jie tuokėsi " ne iš reikalo", tiesiog vaikelį suplanavo ir jis gavosi anksčiau nei vestuvės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyriuke @ 2005 04 19, 11:48)
Man rodos kad metrikacijoj nėštukėms išimtį padaro ir jie gali tuoktis kada nori, na bent južau taip girdėjau.

tikrai padaro nors ir po savaites noresi susituuotki tai galesi,randa vieteliu.
Mano pazystamu vestuves praeita sestadieni buvo,jaunoji 5 men. nescia,bet labai thumbup.gif trode (nors pati nemaciau - visi taip sake ).Jie netgi niekur neskubejo per 4 men. viska suorganizavo.Ir viskas thumbup.gif pavyko
Atsakyti
Santuoka anksčiausiai gali registruoti po dviejų savaičių. Reikės pristatyti pažymą apie nėštumą.
Atsakyti
Aciu jums visoms uz nuomones!!! BEt as pasilieku prie tos,kad vestuves po gimdymo!!! Zinau,kad jei nestumas metrikacijoj galima anksciau..bet as nenoriu metrikacijoj-man ten taip negrazu buna, taip nuvalkiota ta ir lieva.... Jokio sventiskumo. Noriu daryti tik baznycioje!!!
Ir poto dumti kur su jaunimu (draugais) i gamta, paselioti, pasivazineti po grazias vieteles... Pasidaryti foto sesija ir pan!!! TOdel man vestuves tai yra MANO svente!!! AS turiu buti pati graziausia, pati nuostabiausia!!! CIa mano svajone.... NEs vestuves buna tik viena karta...o pabaliavoti su kaimynais ir giminem galiu bet kada, todel ikalbinesiu visus ,kad mano vestuves tokiu atveju,tik po gimdymo. Drauga tai nebus itikalbeti,nes jis irgi linksta prie tos nuomones,kad po gimdymo. BEt va kaip su tevais??? blush2.gif Mano teveliai man dar nusileis-kazkaip jie demokratiski. Bet va jo tevai- bus pasakyta grieztai.Aisku,man jie nieko negali pasakyt, bet ji spaus is visu jegu...
NU apsisarvosiu kantrybe smile.gif ir i musi tongue.gif
Atsakyti
tik nepamiršk, jog po gimdymo maždaug tik po 6 mėn norėsis, nes 2 mėn negalėsi nuo kūdikėlio atsitraukt manau, o ir sveikatytė neleis, o juk kol maitinsi ir gert nelabai gerai. o tu tvirta esi smile.gif sveikinu, jaučiu aš pasiduočiau giminės spaudimui.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 20, 09:13)
Aciu jums visoms uz nuomones!!! BEt as pasilieku prie tos,kad vestuves po gimdymo!!! Zinau,kad jei nestumas metrikacijoj galima anksciau..bet as nenoriu metrikacijoj-man ten taip negrazu buna, taip nuvalkiota ta ir lieva.... Jokio sventiskumo. Noriu daryti tik baznycioje!!!
Ir poto dumti kur su jaunimu (draugais) i gamta, paselioti, pasivazineti po grazias vieteles... Pasidaryti foto sesija ir pan!!! TOdel man vestuves tai yra MANO svente!!! AS turiu buti pati graziausia, pati nuostabiausia!!! CIa mano svajone.... NEs vestuves buna tik viena karta...o pabaliavoti su kaimynais ir giminem galiu bet kada, todel ikalbinesiu visus ,kad mano vestuves tokiu atveju,tik po gimdymo. Drauga tai nebus itikalbeti,nes jis irgi linksta prie tos nuomones,kad po gimdymo. BEt va kaip su tevais??? blush2.gif  Mano teveliai man dar nusileis-kazkaip jie demokratiski. Bet va jo tevai- bus pasakyta grieztai.Aisku,man jie nieko negali pasakyt, bet ji spaus is visu jegu...
NU apsisarvosiu kantrybe smile.gif ir i musi  tongue.gif

o tu tu del vaikelio dabar gali civiline santuoka itesinti, o po to - baznycioje, kaip priklauso, su visais kaspinais ir tortais 4u.gif
Atsakyti