Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

Apmirus tema, bandau prikelti 4u.gif bigsmile.gif
Praėjo ir mūsų vestuvės gegužę wub.gif
Šiaip diena buvo nuostabi, tačiau pora dalykų trupučiuka vis tiek ją aptemdė blush2.gif Pirmiausia, tai kai liudininkai atvyko pasiimti manęs ir nuvežti į bažnyčią, tik įlipus į jų automobilį pajutau, kad batelio kulnas nulūžo lotuliukas.gif Buvo panikos liudininkui turbūt labiausiai, tačiau pakeliui į bažnyčią užsukom į maximą, liudininkas nupirko moment klijų, priklijavo kulną ir bažnyčioje atlaikė batelis ax.gif Tik bevažiuojant fotografuotis galiausiai vėl nulūžo, tai šveičiau aš juos lauk, persimoviau į žemus patogius batelius, kuriuos buvau pasiėmusi persimovimui ir visą šventę atbuvau su jais 4u.gif
Dar vienas man nepatikęs dalykas, kad šventės vietoje buvo tik viena padavėja, nors ir labai nuorišdžiai ir gerai atliko savo darbą, bet šventės pradžioje jos vienos buvo labai per mažai doh.gif Kol sunešė visiems karštą - mūsų jau praktiškai atvėso doh.gif O daugiau šventė buvo tobula! wub.gif Ženyčiaus ir ženyčiaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Santorini. @ 2015 07 19, 15:16)
Apmirus tema, bandau prikelti  4u.gif  bigsmile.gif
Praėjo ir mūsų vestuvės gegužę  wub.gif
Šiaip diena buvo nuostabi, tačiau pora dalykų trupučiuka vis tiek ją aptemdė  blush2.gif  Pirmiausia, tai kai liudininkai atvyko pasiimti manęs ir nuvežti į bažnyčią, tik įlipus į jų automobilį pajutau, kad batelio kulnas nulūžo  lotuliukas.gif  Buvo panikos liudininkui turbūt labiausiai, tačiau pakeliui į bažnyčią užsukom į maximą, liudininkas nupirko moment klijų, priklijavo kulną ir bažnyčioje atlaikė batelis  ax.gif  Tik bevažiuojant fotografuotis galiausiai vėl nulūžo, tai šveičiau aš juos lauk, persimoviau į žemus patogius batelius, kuriuos buvau pasiėmusi persimovimui ir visą šventę atbuvau su jais  4u.gif
Dar vienas man nepatikęs dalykas, kad šventės vietoje buvo tik viena padavėja, nors ir labai nuorišdžiai ir gerai atliko savo darbą, bet šventės pradžioje jos vienos buvo labai per mažai  doh.gif Kol sunešė visiems karštą - mūsų jau praktiškai atvėso  doh.gif  O daugiau šventė buvo tobula!  wub.gif  Ženyčiaus ir ženyčiaus  wub.gif


Smagu, kad šitie nedideli kuriozai nesugadino Jūsų šventės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano vestuvėse kuriozų buvo tik su svečiais. Viskas prasidėjo mėnesį prieš vestuves, kai vienas pabrolys pareiškė, kad skiriasi su savo mergina ir aš turiu jam rasti naują pamergę. Po savaitės jau pareiškė, kad turi kitą pamergę, kuri visiška fyfų fyfa... Sakė man kad siūsis suknelę mano vestuvėms, nuotraukoje parodė normalaus ilgio suknelę, maždaug iki šlaunų vidurio, atrodė tikrai graži, o pasisiuvo tokią, kuri vos dengia užpakalį ir visą laiką tempė ją žemėn, nešant per tiltą irgi laikė tą suknią, prie šviesios suknios derino juodus platforminius batus, juodą rankinę (apgailėtinas derinys, tinka tik į klubą, ne vestuvėms), nėjo niekur fotografuotis nes nepaeina su jais. doh.gif Vakare kabino kitą pabrolį (tas pabrolys buvo su MB seserimi, ne pora), susipyko su savo vaikinu ir išvažiavo namo.
Abu pabroliai žiauriai nusigėrė, bandė sakyti tostą, tai užtildžiau viduryje kažkokio lemenimo ir atėmiau mikrofoną... Žibintus leido tik viena pora, jei su niekuo nesipyko, be pabrolio likus MB sesuo...

Mus vežiojo MB draugas, mašiną papuošėm gražiais brangiais papuošimais, kuriuos pažadėjau savo draugei, nes jos vestuvės bus po mėnesio. Bet vestuvių metu susipyko jis su savo mergina ir nuplėšė visus tuos papuošimus ir išvažiavo GIRTAS niekam nieko nepasakęs. Paskui jį aišku jo mergina...

Bet visa kita buvo gerai ir tai man neaptemdė vestuvių. Bet jei jūsų pabroliai pareikš, kad susirado naujas pamerges-labai gerai jas patikrinkit prieš sutikdamos joms būti savo pulke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 08 28, 10:41)

Bet visa kita buvo gerai ir tai man neaptemdė vestuvių. Bet jei jūsų pabroliai pareikš, kad susirado naujas pamerges-labai gerai jas patikrinkit prieš sutikdamos joms būti savo pulke  4u.gif


visų pirma aš nepažįstamų žmonių išvis nenorėčiau savo vestuvėse. O antra, vien dėl to, kad nereiktų ieškoti kažkam pamergių ar pabrolių, darėm jaunimo pulką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 08 28, 11:41)
Mano vestuvėse kuriozų buvo tik su svečiais.erai jas patikrinkit prieš sutikdamos joms būti savo pulke  4u.gif

Nu bet ir žmonės jūsų aplinkoje.
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2015 08 28, 11:04)
Nu bet ir žmonės jūsų aplinkoje.

Čia MB pusė doh.gif Iš mano pusės tokių nesąmonių niekas nepadarė...
Jo vienas geriausių draugų, kurį sutikau paimti į pabrolius nes jo buvusi mergina tikrai labai faina. Bet vat jos ir nebuvo doh.gif
Pulko irgi nelabai norėjau, bet MB pradėjo kviesti poras, tai teko sutikti. Kiek dalyvavau pulke kažkaip visai smagu būdavo, tai pagalvojau kodėl gi ne...

O dėl to vairuotojo, labai gerai, kad sužinojau, kad jis išvažiavo tik ryte, pamačius nuplėšytus kaspinus ant žemės, nes nuotaiką tikrai sugadino. Galvojau nusmigo ir tiek, nes jau labai girtas atrodė kai jį paskutinį kartą mačiau. O kai blaivas, tai jis labai rimtas žmogus, vadovauja gamykloje daugiau nei 200 žmonių kompanijai, bet išgėręs doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif buciau as buves, dar 2x tiek cirku butu buve biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos wink.gif
nuo geguzes ir mes seima wink.gif
pakankamai sklandziai ir smagiai atsventem, tik sventes vietoj neleido leisti fejerverku,nors jau buvom nusipirke ir kaip ir susitare,tai juos pakeitem led balionais, o fejerverkus leidome antra diena nebe restorano teritorijoj, o savo sodyboj kaime smile.gif) nes antra diena pratesem kaime smile.gif vyras restorane praplese sijone uzmynes skyle tiulyje - kai nesiau i salona, galvojau ,bus negerai - o tik pasake - nieko, baisesnes grazina smile.gif) apacia irgi buvo grazi - purvina ir pilna sakaliuku - nes fotosesijos netu eme lyti... o mes po purvynus europos parke miglinejom.... o suknia tai su tiuliais, sleifais... biggrin.gif
man per fotosesijas kojas batai nutryne juodai, tai paskui sokti nelabai besinorejo...
sese dare makiaza, tai atsiveze sampes, tai po to jokios rankos nebedrebejo, tik va,manasis kai nevartoja alkoholio, maciau,kad jam rankos dreba....
o as baznycioj juokiausi, nes niekaip ziedo neuzmoviau...
viena drauge taip padaugino, kad pargriuvo tualete ir susiplese suknia (neisivaizduoju,kaip sugebejo), o paskui dar ir eme kabinti renginio vedeja, vedusius vyrus..... na, po vestuviu isdesciau jai prisiminimus,ir nebebendrauju...
geriausia, kai pries vestuves diena atsiemem vaises prie baznycios - buvom uzsake mini kibiniukus, makaronsus ir morengiukus... neisivaizdavom,koks kiekis kiek turetu svert.... o ju atsiemima buvom suplanave diena pries vestuves, velai vakare... nu ir atveza mums dezes.... morengu buvo 5 kg, tai ju didziules gal 6 dezes, makaronsu dvi dezutes nedideles, ju buvom 2,5 kg uzdake, o kibinuku 5 kg pamatavom,kad uzpildys tik puse krepsio...apsalom abu, sakom - ka darom? nes norejom,kad visko butu po krepsi.... tai dar dirbo mandarino prekybcentris ir crustum kepyklelej paemiau dar kilograma makaronsu, ir apie 10 kibinu dideliu.... kuriuos sudejom i krepsio apacia smile.gif) o morengus dalinom visiems savaite i prieki kaip vestuvines vaises... biggrin.gif nes vaisiu liko daug wink.gif
neemem jokiu padaveju prie baznycios, tai kolegos vyro atidare sampe ir isdeliojo viska graziai ant zolytes smile.gif) ir buvo gerai smile.gif
paskutini vakara pries vestuves vakare nuvaziavom i makdonalda ir prisipirkom maisto smile.gif)) nes nieko namie valgomo,be baznytiniu vaisiu,ir nebuvo.....
diena pries tai,darant foto istorijos nuotraukas iki fotoatelje atsiveja berniukas - sako,jus banko kortele bankomate palikot.... tiek buvo rupesciu,kad ir pamirsau... pinigus pasiemiau,ir nuejau...
per fotosesija uzsienieciai apipuole - buvo kadras,kai manasis mane kilnoja i ora,jau fotografams sakom - gana, pripuole angliakalbis - sako- dar karta,as sau noriu nusifotkinti.. o truputi paejus pripuole kinieciai - net turime foto,kaip jei mus apstoje ploja, o vienas priesais lenkiasi rankas sudejes...
vienas vyro kolega liko be raktu ir telefono - dave patiketi kitam kolegai,o sis isvaziavo namo...tai girta, nesusivokianti apnakvindinom pas vyro pusesere ir pusbroli,kurie irgi buvo jau gerai apsile...tai ryte,kai visi sukilo, buvo smagu - niekas neprisimine,kas ir kodel wink.gif)) o siaip buvo smagu ir gera smile.gif - noriu dar!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugeliete @ 2015 10 14, 11:03)
tik va,manasis kai nevartoja alkoholio, maciau,kad jam rankos dreba....




na nieko sau doh.gif blink.gif tikiuosi, kad spesit isvadas padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 10 14, 12:12)
na nieko sau  doh.gif  blink.gif tikiuosi, kad spesit isvadas padaryt.


Apie kokias išvadas kalbat? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 10 15, 11:21)
Apie kokias išvadas kalbat?  doh.gif  g.gif

realias. Znogus alkoholikas, jei nustojus vartot pradeda rankos drebet. Teko su tokiais dirbti, tai zinau.
Atsakyti
Ne visi šioj žemėj alkoholikai cool.gif Juk aiškiai parašė, kad žmogus abstinentas ir iš jaudulio drebėjo tokį svarbų momentą, o ne dėl alkoholizmo unsure.gif
Atsakyti