Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 10, 18:17)
Labai graži nuotrauka, be to aš irgi manau, kad lietutis per vestuves irgi neblogas ženklas  thumbup.gif


Aš visiškai Jums pritariu. Svarbu nuotaika! Yra šalių, kur lietus per vestuves yra labai geras ženklas.
Atsakyti
Gal kas žino kokių vietų Vilniuje pasislėpti nuo lietaus didesnei žmonių grupei? g.gif kad ir kažką nuveikti būtų galima ir užkąsti (geriausiai kad būtų galima savus užkandžius..o gal ir nebūtinai..) g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 07 13, 13:59)
Gal kas žino kokių vietų Vilniuje pasislėpti nuo lietaus didesnei žmonių grupei? g.gif  kad ir kažką nuveikti būtų galima ir užkąsti (geriausiai kad būtų galima savus užkandžius..o gal ir nebūtinai..) g.gif


Kol kas matau Jūsų dieną žada tokį gerą orą.. clap.gif Aišku jis gali pasikeisti ax.gif
Pamenu per draugės vestuves Vilniuje mus užklupo lietutis, fotografavomės Botanikos sode, bet kadangi ten daug žalumos, dideli medžiai, tai jie mus gelbėjo no lietučio, kurs neilgas tęsėsi laugh.gif Bet visai neblogai buvo karštą dieną atsigaivint lietučiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 13, 14:58)
Kol kas matau Jūsų dieną žada tokį gerą orą.. clap.gif  Aišku jis gali pasikeisti  ax.gif 
Pamenu per draugės vestuves Vilniuje mus užklupo lietutis, fotografavomės Botanikos sode, bet kadangi ten daug žalumos, dideli medžiai, tai jie mus gelbėjo no lietučio, kurs neilgas tęsėsi  laugh.gif  Bet visai neblogai buvo karštą dieną atsigaivint lietučiu  thumbup.gif

Kolkas dar galvojam ir planus B.. 4u.gif Jei geras oras mes Užupyje būsim,.. bet vat reik plano B jei lyja.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 07 13, 22:27)
Kolkas dar galvojam ir planus B..  4u.gif Jei geras oras mes Užupyje būsim,.. bet vat reik plano B jei lyja.. g.gif


Na ar pavyko susiorganizuoti planą B? 4u.gif Mažai laiko liko jau iki Jūsų didžiosios šventės, kaip savijauta kai tiek mažai liko? blush2.gif Man tas laukimas atrodo dar toooks tolimas... doh.gif O vakar vienas kolega šventė vestuves, tai kiek stebėjau orus visą savaitę tai rodė tai saulę tai lietų doh.gif Gerai, kad orelis nepavedė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 19 liepos 2015 - 12:24
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 19, 13:23)
Na ar pavyko susiorganizuoti planą B?  4u.gif  Mažai laiko liko jau iki Jūsų didžiosios šventės, kaip savijauta kai tiek mažai liko?  blush2.gif  Man tas laukimas atrodo dar toooks tolimas...  doh.gif  O vakar vienas kolega šventė vestuves, tai kiek stebėjau orus visą savaitę tai rodė tai saulę tai lietų  doh.gif  Gerai, kad orelis nepavedė  thumbup.gif


Preliminariai turime, bet tikslinsime jį - likus kelioms dienoms 4u.gif savijauta įvairi..kai kurie darbai atrodo niekada nesibais doh.gif biggrin.gif kolkas darbiniai reikalai užgožia malonius pasiruošimo darbus.. doh.gif bet nebedaug liko jau bigsmile.gif Mums tas laukimas neprailgo.. tiesiog gyvenome įprastai tik laiks nuo laiko kažką paorganizuodavome 4u.gif Tai ir Jūs labai neperspauskit, kad nepavargtumėte 4u.gif
Atsakyti