Įkraunama...
Įkraunama...

Evelor (rasveratrolis)

Paskutiniu metu gydytojai labai rekomenduoja papildą Evelor. Šiandien ir aš jo nusipirkau. Labai norėęiau, kad temutėje pasisakytų mamytės kurios vartoja šį papildą ilgesnį laiką. Ir aplamai, rašykite visis savo atsiliepimus apie šį produktą bigsmile.gif
Atsakyti
Taigi, čia tik pėdsakai resveratrolio (50mg vienoje tabletėje). Vidutinė dozė 500-1500mg per dieną.
Pats naudoju kasdien jau kelis metus. Sunku ką nors teigiamo iš asmeninės patirties pasakyti, kai rimtų bėdų nėra... na nebent, kad paskutiniu metu gripu nebesusergu.
Atsakyti
tai APOLONAS turite omenyje kad reikia evelor reikia i diena gerti maziausiai po 10 tableciu, kad jaustusi poveikis? smile.gif nes kad sakot ''Taigi, čia tik pėdsakai resveratrolio (50mg vienoje tabletėje). Vidutinė dozė 500-1500mg per dieną.'' ar blogai supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 03 26, 13:23)
Paskutiniu metu gydytojai labai rekomenduoja papildą Evelor. Šiandien ir aš jo nusipirkau. Labai norėęiau, kad temutėje pasisakytų mamytės kurios vartoja šį papildą ilgesnį laiką. Ir aplamai, rašykite visis savo atsiliepimus apie šį produktą bigsmile.gif


gerai, kad uzvedet sia tema, nes perskaiciau pavadinima ir oi kaip i tema, man siandien kaip tik israse varototi si papilda g.gif
taigi ir as laukiu kas vartojo atsiliepimu? O siaip kokia jo sudetis? man israse kaip antioksidacini poveiki turinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 05 02, 18:20)
tai APOLONAS turite omenyje kad reikia evelor reikia i diena gerti maziausiai po 10 tableciu, kad jaustusi poveikis?  smile.gif  nes kad sakot ''Taigi, čia tik pėdsakai resveratrolio (50mg vienoje tabletėje). Vidutinė dozė 500-1500mg per dieną.'' ar blogai supratau?  g.gif

Veiks ir 50mg, tačiau norint maksimaliai sumažinti laisvųjų radikalų organizmui daromą žalą resveratrolio vartoti reiktų ženkliai daugiau.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 05 06, 12:27)
Veiks ir 50mg, tačiau norint maksimaliai sumažinti laisvųjų radikalų organizmui daromą žalą resveratrolio vartoti reiktų ženkliai daugiau.



o kiek laiko rekomenduojama jo vartoti? menesi, tris menesius ar daugiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 05 09, 17:48)
o kiek laiko rekomenduojama jo vartoti? menesi, tris menesius ar daugiau?  smile.gif

Nors ir visą gyvenimą... mirksiukas.gif Šiaip laisvu laiku siūlyčiau pasiskaityti Lietuvos ryto straipsnį arba šią publikaciją. Informacijos daug yra, ypač anglų kalba, tik visur reikia mokėt atsirink kur reikalo esmė, o kur tik išvedžiojimai.
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 04 28, 13:13)
Taigi, čia tik pėdsakai resveratrolio (50mg vienoje tabletėje). Vidutinė dozė 500-1500mg per dieną.
Pats naudoju kasdien jau kelis metus. Sunku ką nors teigiamo iš asmeninės patirties pasakyti, kai rimtų bėdų nėra... na nebent, kad paskutiniu metu gripu nebesusergu.

Gal viskas tuo ir pasakoma g.gif bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(PaŠarka @ 2010 05 04, 19:06)
gerai, kad uzvedet sia tema, nes perskaiciau pavadinima ir oi kaip i tema, man siandien kaip tik israse varototi si papilda  g.gif
taigi ir as laukiu kas vartojo atsiliepimu? O siaip kokia jo sudetis? man israse kaip antioksidacini poveiki turinti  g.gif

Man taip pat. drinks_cheers.gif Manau pradžiai suvartosiu porą pakuočių. Gausis pusė metų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 05 09, 17:48)
o kiek laiko rekomenduojama jo vartoti? menesi, tris menesius ar daugiau?  smile.gif

rekomenduojama vartoti minimum 3 menesius, ne maziau. o veliau kaip gaunasi, jei leidzia financines galimybes, galima istisai be pertrauku.
Papildyta:
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 05 02, 18:20)
tai APOLONAS turite omenyje kad reikia evelor reikia i diena gerti maziausiai po 10 tableciu, kad jaustusi poveikis?  smile.gif  nes kad sakot ''Taigi, čia tik pėdsakai resveratrolio (50mg vienoje tabletėje). Vidutinė dozė 500-1500mg per dieną.'' ar blogai supratau?  g.gif

50 mg yra profilaktine doze, o terapine didesne.
Atsakyti
QUOTE(demettra @ 2010 05 20, 21:08)
rekomenduojama vartoti minimum 3 menesius, ne maziau. o veliau kaip gaunasi, jei leidzia financines galimybes, galima istisai be pertrauku.
Papildyta:

50 mg yra profilaktine doze, o terapine didesne.


Taip, terapijai naudojamos didesnės dozės. Ženkliai didesnės. Pavyzdžiui, gaubtinės žarnos vėžiui slopinti 200mg/kg per dieną (70kg žmogui per dieną tai sudarytų 14g), hepatomai 500-1500mg/kg per dieną
Atsakyti
sveiki,

o yra kazkokios ligos, kurioms esant nerekomenduojama sio papildo vartoti, pvz., diabetas. ax.gif Nors kita vertus, jis turetu buti naudingas visiems.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Jei ne paslaptis, tamsta Apolonai, kokią dozę jūs geriate? Kaip suprantu jūs nusimanote srity kuri liečia papildus. Pvz. jei žmogus turi su oda problemų - gerybiniai augliukai, buvo kartą net ir piktybinis. Šiuo metu viskas gerai, bet kaip suprantu gerti resveratrolį nepamaišytų - kokia dozę? Gal kas galit patart iš nusimanančių 4u.gif
Atsakyti