Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(dinazaure @ 2012 01 31, 20:28)
O pastebejot, kad besigydydamas zmogus pirmiau kaltina medikus (na, dar likima, protevius, aplinka smile.gif). Bet beveik niekada save - kad butent jis neteisingai kazka dare, kad susirgo. Nera tradiciju prisiimti atsakomybe uz savo liga.


Bet kuriuo atveju kaltinimas ir lieka kaltinimu...
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 31, 20:28)
O pastebejot, kad besigydydamas zmogus pirmiau kaltina medikus (na, dar likima, protevius, aplinka smile.gif). Bet beveik niekada save - kad butent jis neteisingai kazka dare, kad susirgo. Nera tradiciju prisiimti atsakomybe uz savo liga.


Pastebejau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
va va, ir man spengia ausyse, ir vis labiau, nor anksčiau spengė tyliau, bet tai netrukdė, kaip dabar. Tik šiuo metu pagalvoju, kad dėl nuovargio, nedamiegojimo, streso. Laukiu ramesnių laikų, gal gi nebespengs taip garsiai smile.gif labai traška kaklas, kai lankstau ir sukioju galvą į šalis, druskos matyt spaudžia kraujagysles. Tad-nuo ko renkasi druskos kakle ? ir dar pastebėjau, jau keletas naktų, kai tikrai šiltai užsiklojusi, kūnas šiltas, o pėdos, toks jausmas, kad labai šaltos ir net po šuniu pakišusi kojas, negaliu jų sušilti...Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2012 02 01, 11:26)
Sveikos,
va va, ir man spengia ausyse, ir vis labiau, nor anksčiau spengė tyliau, bet tai netrukdė, kaip dabar. Tik šiuo metu pagalvoju, kad dėl nuovargio, nedamiegojimo, streso. Laukiu ramesnių laikų, gal gi nebespengs taip garsiai smile.gif labai traška kaklas, kai lankstau ir sukioju galvą į šalis, druskos matyt spaudžia kraujagysles. Tad-nuo ko renkasi druskos kakle ? ir dar pastebėjau, jau keletas naktų, kai tikrai šiltai užsiklojusi, kūnas šiltas, o pėdos, toks jausmas, kad labai šaltos ir net po šuniu pakišusi kojas, negaliu jų sušilti...Ačiū 4u.gif


Čia jau ne kartą esu rašius, kad jeigu yra bėdų su ausimis, reikia pasitikrinti inkstus ir šlapimo pūslę.
Atsakyti
Ačiū, Vaižgante 4u.gif, o kaip dėl kojų pojūčio? nes rašyta buvo, kad dega pėdos, o man jos šala...dieną taip nebūna, galiu net basa vaikščiot po vėsias grindis ir man nebus šalta.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2012 02 01, 15:20)
Ačiū, Vaižgante 4u.gif, o kaip dėl kojų pojūčio? nes rašyta buvo, kad dega pėdos, o man jos šala...dieną taip nebūna, galiu net basa vaikščiot po vėsias grindis ir man nebus šalta.


Kojos šąla kai prasta kraujotaka.
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2012 02 01, 16:06)
Kojos šąla kai prasta kraujotaka.


Kai prasta kraujotaka, jos šąla visada, o čia tik vakare. Įdomus atvejis.
Atsakyti
Dar keistai buna pas mane naktį. Prabundu kalendama dantimis kaip salta man, nors esu apsiklojusi po pukine kaldra ir tikrai nei kambary nesalta, nei esu sušalusi, bet kalenu dasntimis kaip atrodo man šalta sad.gif. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chuliganka @ 2012 01 31, 19:03)
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Gal žinot, dėl kokių vidinių priežasčių gali atsirasti alergija šalčiui? Mano mamai, kai tik išeina į lauką, veidą išmuša raudonomis dėmėmis, "pakyla" tos dėmės tarsi pabėrimai. Patalpoj atšilus oda susitvarko. Anksčiau to nebuvo, čia gal pora metų šitaip vyksta, ypač žiemomis g.gif


dvasinių priežasčių nežinau, bet tai požymis, kad reikėtų apvalyti organizmą.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2012 02 01, 12:26)
Sveikos,
va va, ir man spengia ausyse, ir vis labiau, nor anksčiau spengė tyliau, bet tai netrukdė, kaip dabar. Tik šiuo metu pagalvoju, kad dėl nuovargio, nedamiegojimo, streso. Laukiu ramesnių laikų, gal gi nebespengs taip garsiai smile.gif labai traška kaklas, kai lankstau ir sukioju galvą į šalis, druskos matyt spaudžia kraujagysles. Tad-nuo ko renkasi druskos kakle ? ir dar pastebėjau, jau keletas naktų, kai tikrai šiltai užsiklojusi, kūnas šiltas, o pėdos, toks jausmas, kad labai šaltos ir net po šuniu pakišusi kojas, negaliu jų sušilti...Ačiū 4u.gif

Problema yra ne ausyse doh.gif Spengia dėl sutrikusios kraujotakos smegenyse, o kraujotaka sutriko, nes užspaustos sprando kraujagyslės, kaip Jūs pati ir rašote. Aš turiu tą pačią problemą, padeda kasdien daromi kaklo pratimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 02 02, 10:07)
Problema yra ne ausyse  doh.gif Spengia dėl sutrikusios kraujotakos smegenyse, o kraujotaka sutriko, nes užspaustos sprando kraujagyslės, kaip Jūs pati ir rašote. Aš turiu tą pačią problemą, padeda kasdien daromi kaklo pratimai 4u.gif


O kokios bėdos užspaudė kaklo kraujagysles? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik klausiau, kodėl renkasi druskos..
Atsakyti