Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

Sveikos super mamytės 4u.gif

norėjau pasiteirauti dėl lėtaeigės sulčiaspaudės KUVINGS B6000R.
Visu pirma kai ją paleidžiu į abu indelius pradeda bėgti sultys, nors į vieną iškart turėtų eiti tirščiai (žinoma sultys bėga tik kelias sekundes po to tirščiai). Ar jums taip pat taip būna?
Visu antra ar įstatytas visas mechanizmas laisvai juda ar tvirtai įsistato? Kai aš įstatau jis lengvai sukiojasi, bet žinoma ne daug.

Tai būtų tiek klausimėlių pradžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievu gelyte @ 2015 03 27, 15:26)
Sveikos super mamytės  4u.gif

norėjau pasiteirauti dėl lėtaeigės sulčiaspaudės KUVINGS B6000R.
Visu pirma kai ją paleidžiu į abu indelius pradeda bėgti sultys, nors į vieną iškart turėtų eiti tirščiai (žinoma sultys bėga tik kelias sekundes po to tirščiai). Ar jums taip pat taip būna?
Visu antra ar įstatytas visas mechanizmas laisvai juda ar tvirtai įsistato? Kai aš įstatau jis lengvai sukiojasi, bet žinoma ne daug.

Tai būtų tiek klausimėlių pradžiai  smile.gif

Viskas ok. Taip kol ismetimo anga uzsikisa ispaudom pirmas lasas nulasa I ismetimo inda. Kol sulciaspaude neijungta indas buna laisvas.
Atsakyti
perkant kuvings B6000 siulo prieda sieteli su didelem skylutem. kokia jo paskirtis? as perku prieda ledams ir kokteiliams. kad paskui netektu antrakart siustis, gal galit patarti, ar reik to kito tinklelio?
Atsakyti
Pries metus nusipirkau letaeige sulciaspaude KUVINGS SILENT JUICER B6000R, esu ja patenkinta, spaudzia labai skanias sultis, tikrai pateisino mano lukescius smile.gif
Atsakyti
ar yra kas nors geriau uz kuvings B6000 ? Labai jau faina si siulciaspaude. Bet gal kas ka geriau atrado ?

Atsakyti
QUOTE(keksiuke111 @ 2015 05 08, 14:22)
ar yra kas nors geriau uz kuvings B6000 ? Labai jau faina si siulciaspaude. Bet gal kas ka geriau atrado ?

YRA DAUG GERIAU
Po šitos, visos plastmasinės "neatrodo" biggrin.gif
Tik klausimas ar turite "perkančiųjų" tokiai ...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2015 05 08, 13:58)
YRA DAUG GERIAU
Po šitos, visos plastmasinės "neatrodo"  biggrin.gif
Tik klausimas ar turite "perkančiųjų" tokiai ...


na turejau omeny uz prieinama kaina. Nes renkuosi sulciaspaude, kad butu 1500 Lt, ir negaliu isrinkt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2015 04 13, 12:47)
perkant kuvings B6000 siulo prieda sieteli su didelem skylutem. kokia jo paskirtis? as perku prieda ledams ir kokteiliams. kad paskui netektu antrakart siustis, gal galit patarti, ar reik to kito tinklelio?

Ar jau nusipirkote ir isbandete sieteli kokteiliams? Labai domina atsiliepimai, ar reikalingas ir geras priedas?
Atsakyti
QUOTE(keksiuke111 @ 2015 05 08, 13:22)
ar yra kas nors geriau uz kuvings B6000 ? Labai jau faina si siulciaspaude. Bet gal kas ka geriau atrado ?

Sveiki 4u.gif
ar jau pirkot, kiek mokėjot. Aš irgi į ją dairausi ax.gif
Atsakyti
Turim Kuvings'a(metai laiko),po kasdienines duonos-eina antru numeriu is maisto naudojimo,gaminimo didis.gif Reik zvalgytis koki ten prieda turi serbetams ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2015 05 24, 21:03)
Turim Kuvings'a(metai laiko),po kasdienines duonos-eina antru numeriu is maisto naudojimo,gaminimo didis.gif Reik zvalgytis koki ten prieda turi serbetams ax.gif
user posted image
user posted image


geras! kaip gundanciai atrodo tos visos sultys! bet kaina tai rimta sitos sulciaspaudes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FejaBeja @ 2015 05 25, 21:11)
geras! kaip gundanciai atrodo tos visos sultys! bet kaina tai rimta sitos sulciaspaudes  verysad.gif

bet gi ne vienai dienai perki, naudosit visą laiką, aš irgi jau pradedu galvoti, kad man jos reikia, sesuo turi, tai net iš vynuogių sultis išspaudžia, o skonis wub.gif
Atsakyti