Įkraunama...
Įkraunama...

Hyundai Getz

Mano noras yra nelabai didelė iki 40tūk. litų kainuojanti nauja mašinytė.
Pravažiavome per keletą salonų tai aš labiausiai linkusi į Getza, mano vyras nė girdėti nenorėjo , jam Opelis Corsa, , peugeot 107,mazda 2...
Kas turite Getzus išsakykite savo nuomonę bet kokią ar gerą ar blogą, bet kokia informacija pravers drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarra: 06 sausio 2008 - 20:36
gal dabar vairuotojų daugiau? ax.gif
Atsakyti
Mes vos pries menesi nusipirkome Hyundai Getz nauja masinyke, esame labai patenkinti thumbup.gif ji maza, kompaktiska, taupiai "ryja" degalus ir visai ji man labai patinka drinks_cheers.gif super masinyke thumbup.gif
Atsakyti
Hyundai Getz - maza grazi, smagiai vaziuojanti masinyte. Vairavau tokia visiskai nauja, katik is salono tai aisku niekas nebarskejo, neklibejo ir pan. Siaip smagi, tik kad remontas nesveikai brangus kaip ir visu Hyundai. Na bet jei pirkti lizinguota, tai 5-7metus remontu rupinasi salonas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kalissta: 01 vasario 2008 - 10:13
Esu Kia automobilų (visų biggrin.gif ) gerbėja blush2.gif
Tačiau jeigu rinktis tarp Kia Picanto ir Huyndai Getz, tai balsą atiduočiau už Hyundai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 01 06, 21:35)
Mano noras yra nelabai didelė iki 40tūk. litų kainuojanti nauja mašinytė.
Pravažiavome per keletą salonų tai aš labiausiai linkusi į Getza, mano vyras nė girdėti nenorėjo , jam Opelis Corsa, , peugeot 107,mazda 2...
Kas turite Getzus išsakykite savo nuomonę bet kokią ar gerą ar blogą, bet kokia informacija pravers drinks_cheers.gif


Man patinka nedidelės taupios mašinos, esu važinėjusi ir su nauja Getz. Laimės dalykas turbūt, man labai nepasisekė. Per pusmetį nuolat turėjau problemų (tai šildymas žiemą sugedo, tai gumos nuplyšo, tai dar kas), servise jau bijojo mane pamatyti lotuliukas.gif . Po pusės metų mašiniukas buvo parduotas, žmonės važinėja ir lyg tai nesiskundžia. Bet kas įdomiausia, tai kai tie žmonės anuomet norėjo pirkti šitą mašiniuką ir nuėjo į saloną pažiūrėti naujų, tai jiems pasakė - nepirkite tos mašinos, ji nuolat genda blink.gif .
Pati niekada nepirkčiau Hyundai. Gal ir viskas dabar gerai, bet mano prisiminimai nekokie ax.gif .
Atsakyti
sveikos hyundai getz vairuotojos smile.gif norejau pasidometi, ar vaikiuko vezimas telpa i bagazine?
Atsakyti