Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

rasų lankai,
Pasiklauskit gydytojos, ar beįmanoma ir, ar tikslinga būtų atlikti stulpelinę biopsiją.

Dėl skysčių šalinimo, lyg nebuvo tokių gausių kiekių. Prakaitavau stipriai, bet dėl šlapinimosi, – nepamenu, taip gausiai – tikrai ne. Yra būdas, kurį taiko vaikams ligoninėse, gal dar nėščioms. Reikia matuoti skysčių kiekį: kiek išgeri (sriuba, vaisiai taip pat apytiksliai įvertinami) ir kiek besišlapinant netenki. Turi būti apylygis kiekis.
Net šiurpas nuputrė parskaičius jūsų mamos istoriją, ji beveik identiška manajai. Blynukas, kaip ir pas mane. Stadija IV. 2 m. kelionės nuo ortopedo pas neurologą nuo neurologo pas reumatologą ir vėl ratu. Šildymai, masažai, limfodrenažai neurorubinas: tabletės ir leidžiamas. Net psichiatrą ir tą aplankiau. Norėjo skirti antidepresantus, pasakiau, kad man jų nereikia: tik noriu sužinoti, kas man yra. jei būtų depresija – sėdėčiau kamputyje ir verkčiau. Sužinojau po kelių mėnesių. Palengvėjo. Kai buvo tiksli diagnozė, kai prasidėjo gydymas. Net tokia diagnozė atnešė palengvėjimą.

Atsakyti
Ar girdejote apie Hyperthermia Cancer Treatment? Ar pas mus taip gydoma?

http://www.youtube.c...h?v=QFXvMeE2DVQ
Atsakyti
Studijai
G1, G2, G3, G4 - tai naviko ląstelių diferenciacijos laipsnis. Jis apibūdina kaip blogosios ląstelės yra pakitusios ir nepanašios į sveikas ląstelės. G1- aukštos diferenciacijos (labai panašios į sveikas ląsteles), G2- vidutiniškai diferencijuotos, G3, G4 - žemas diferenciacijos laipsnis (blogosios ląstelės mažai panašios į sveikas).
Carolina049
VUOI, kepenų ir inkstų navikams gydyti taikoma terminė aukšto dažnio radijo bangų destrukcija. Tik kažkur skaičiau, kad šiuo metodu gydant kepenų augliuką svarbu jo dydis, kuris neturėtų būti didesnis, nepamenu 3 ar 5 cm doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūkanota: 15 liepos 2008 - 14:17
QUOTE(Ūkanota @ 2008 07 15, 16:14)
Studijai
G1, G2, G3, G4 - tai naviko ląstelių diferenciacijos laipsnis. Jis apibūdina kaip blogosios ląstelės yra pakitusios ir nepanašios į sveikas ląstelės. G1- aukštos diferenciacijos (labai panašios į sveikas ląsteles), G2- vidutiniškai diferencijuotos, G3, G4 - žemas diferenciacijos laipsnis (blogosios ląstelės mažai panašios į sveikas).
Carolina049
VUOI, kepenų ir inkstų navikams gydyti taikoma terminė aukšto dažnio radijo bangų destrukcija. Tik kažkur skaičiau, kad šiuo metodu gydant kepenų augliuką svarbu jo dydis, kuris neturėtų būti didesnis, nepamenu  3 ar  5 cm  doh.gif



Bet internete prisiziurejau, kad uzsieny ji taip pat taikoma kruties ir gimdos kaklelio vezio gydymui...
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2008 07 15, 13:46)
Ar girdejote apie Hyperthermia Cancer Treatment? Ar pas mus taip gydoma?

http://www.youtube.c...h?v=QFXvMeE2DVQ

Ačiū, labai įdomu.
Nežinau, ar tapatus gydymo būdas, Lietuvoje Vilnaus onkologiniame institute ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje taiko radiodažnuminį termodestrukcinį metodą. Daugiausia kepenų pirminiams ir kepenų metastazėms, dar inkstų ir prostatos vėžiams gydyti, kai negalima gydyti kitais metodais.
Čia įdomus straipsnelis apie šį gydymą, parašytas aiškiai ir suprantamai.
termodestrukcija arba termoabliacija
(Jei neskaitysit viso straipsnio, tai reikėtų skaityti nuo: Kokie tie naujesni metodai?)

Internete yra daugiau info: paieška: vėžys termodestrukcija.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 07 15, 16:20)
Ačiū, labai įdomu.
Nežinau, ar tapatus gydymo būdas, Lietuvoje Vilnaus onkologiniame institute ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje taiko radiodažnuminį termodestrukcinį metodą. Daugiausia kepenų pirminiams ir kepenų metastazėms, dar inkstų ir prostatos vėžiams gydyti, kai negalima gydyti kitais metodais.
Čia įdomus straipsnelis apie šį gydymą, parašytas aiškiai ir suprantamai.
termodestrukcija arba termoabliacija
(Jei neskaitysit viso straipsnio, tai reikėtų skaityti nuo: Kokie tie naujesni metodai?)

Internete yra daugiau info: paieška: vėžys termodestrukcija.



Galite net youtube pasiziureti visokiu filmuku, ten snekama apie tai, kad taip gydomas ir kitos vezio rusys... neaisku kada ir Lietuvoje prades si metoda taikyti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 07 15, 00:06)
rasų lankai,
Pasiklauskit gydytojos, ar beįmanoma ir, ar tikslinga būtų atlikti stulpelinę biopsiją.

Dėl skysčių šalinimo, lyg nebuvo tokių gausių kiekių. Prakaitavau stipriai, bet dėl šlapinimosi, – nepamenu, taip gausiai – tikrai ne. Yra būdas, kurį taiko vaikams ligoninėse, gal dar nėščioms. Reikia matuoti skysčių kiekį: kiek išgeri (sriuba, vaisiai taip pat apytiksliai įvertinami) ir kiek besišlapinant netenki. Turi būti apylygis kiekis.
Net šiurpas nuputrė parskaičius jūsų mamos istoriją, ji beveik identiška manajai. Blynukas, kaip ir pas mane. Stadija IV. 2 m. kelionės nuo ortopedo pas neurologą nuo neurologo pas reumatologą ir vėl ratu. Šildymai, masažai, limfodrenažai neurorubinas: tabletės ir leidžiamas.  Net psichiatrą ir tą aplankiau. Norėjo skirti antidepresantus, pasakiau, kad man jų nereikia: tik noriu sužinoti, kas man yra. jei būtų depresija – sėdėčiau kamputyje ir verkčiau. Sužinojau po kelių mėnesių. Palengvėjo. Kai buvo tiksli diagnozė, kai prasidėjo gydymas. Net tokia diagnozė atnešė palengvėjimą.

Sveika,Adis,
Bandysiu klausti gydytojos apie stulpelinę biopsiją,bet... Paklausiau mamytės kaip tas jos ''blyniukas",sako -neberandu doh.gif Tikiuosi,kad kur kitur nenukeliavo. ax.gif
Šiandien pasidarėme kraujuko tyrimus.Ojojojojoj verysad.gif Leokocitai -2,7 hemoglobinas -109 trombocitų -84.Sako,reikia mažiausiai 100? g.gif Rytoj turėjome jau važiuoti 2-ai daliai Gemzaro.Paskambinome gydytojai,Atidėjo iki poryt.Rytoj pasidaryti vėl kraujo tyrimus ir jai pasiskambinti.Bet negi per 1 dieną gali situacija pagerėti? unsure.gif Vakar baigėme leisti Neopogeną.O kokie rezultatai? verysad.gif :verysad:Kas bus jei kaip Jūs,Adis,sakot,kad kraujo kritimas didesnis po 2-os dalies?Po Taxotero taip nebūdavo. g.gif O Jums kai nukėlė chemiją,tai buvo pagrindinė dalis? Ar gali nusikelti antra dalis?

Mano mamytė visai neprakaituoja,tai gal tie skysčiai pasišalina kitu būdu g.gif Nors visą gyvenimą ji buvo gausiai prakaituojanti.

Taip,labai panaši istorija.Visą laiką stebiuosi Jūsų blaiviu požiūriu ir optimizmu.Tai Jums padės pasveikti,,ir kaip pati kažkada rašėte -pagerinti statistiką.To ir linkiu. wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2008 07 15, 15:25)
gydomas ir kitos vezio rusys...  neaisku kada ir Lietuvoje prades si metoda taikyti... verysad.gif

Kažkur kažką girdėjau apie Rygą, (tikiuosi nenusišneku labai), reikėtų ieškoti ir aiškintis. tongue.gif


rasų lankai, mano blynukas dingo po trečios chemoterapijos. smile.gif Tik tada buvau gydyta truputį kitokia chemija: taxoteru ir doksorubicinu. Dabartinė Jūsų mamytės schema, man buvo II chemoterapija, po pusantrų metų pertraukos.

Neopogenas greitai kelia, per parą rezultatai žymiai gerėja. Nėra prastas jūsų kraujas, leukocitai ir hemoglobinas geras. Trombocitų žemiausios normos nežinau, nebuvo problemų, o leukocitų lyg tai 1,8. Man gemzarą su tokiu lašindavo.


Atsakyti
[quote=adis,2008 07 15, 16:40]
Kažkur kažką girdėjau apie Rygą, (tikiuosi nenusišneku labai), reikėtų ieškoti ir aiškintis. tongue.gif

Jei kartais suzinotumete apie si gydymo buda, ar tai imanoma LT ar musu kaimynenese salyse ir ar tai veiksminga, buciau labai dekinga jei parasyrumete cia i foruma... 4u.gif

P.S. rasiau jau kelis kartus forume apie vaistus DCA. Gal kartais kas nors dar apart manes domejosi siais vaistais?
Atsakyti
Sveika,Pinacea,
Kaip laikosi Jūsų mamytė? Tikiuosi,kad viskas gerai.

Na,o mes pasidarėme vakar kraujuko tyrimus.Buvo mažai trombocitų - 84,Leukocitų - 2,7 hemoglobinas -109. verysad.gif Pasakambinome gydytojai.Ji liepė pakartoti tyrimus šiandien,o kaip tik šiandien jau turėjome lašintis 2-ą dalį Gemzaro. unsure.gif Pasidarėme šiandien.leukocitai -3,5 hemoglobinas -106 trombocitai -89.Paskambinome šiandien onkologei verysad.gif Sako,kad tos 2-os dalies nelašinsim verysad.gif Atvažiuoti po 2 savaičių ,kai priklauso sekančiai daliai.Nebežinau ar su Gemzaru duos Taksolį ar ne?Tegul,atseit gerai atsistato kraujas .Mamytei visą laiką buvo po chemijų problemų su kraujo pablogėjimu.Pvz.FAC chemijos tik 2 seansus atlaikė.Darė kraujo perpylimą.Ir keitė vaistus į Taksoterą.Jį , kaip dabar suprantu,atlaikė neblogai,o dabar verysad.gif verysad.gif

Nepatinka man visas šis dalykas,labai nepatinka : blink.gif Nors anotacijoje skaičiau,kad dėl blogo kraujuko gali būti sumažinama Gemzaro dozė...arba visai nutraukiama schmoll.gif Nors mamytės nuotaika labai pasitaisė,kad nereikės dabar važiuoti.Bet ,įtariu,kad ji nesupranta visos situacijos rimtumo.Nenorėjau jai gadinti nuotaikos.O gal aš pati per daug jautriai į visa tai reaguoju? unsure.gif Tenka laukti.Nepilnos 2 savaitės. ax.gif Kaip tuos velnius trombocitus pakelti? Bandome labai stipriu dilgėlių nuoviru. g.gif...Liūdna diena unsure.gif

Sėkmės Jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 16, 08:01)
Sveika,Pinacea,
Kaip laikosi Jūsų mamytė? Tikiuosi,kad viskas gerai.

Na,o mes pasidarėme vakar kraujuko tyrimus.Buvo mažai trombocitų - 84,Leukocitų - 2,7 hemoglobinas -109. verysad.gif Pasakambinome gydytojai.Ji liepė pakartoti tyrimus šiandien,o kaip tik šiandien jau turėjome lašintis 2-ą dalį Gemzaro. unsure.gif Pasidarėme šiandien.leukocitai -3,5  hemoglobinas -106  trombocitai -89.Paskambinome šiandien onkologei verysad.gif Sako,kad tos 2-os dalies nelašinsim verysad.gif Atvažiuoti po 2 savaičių ,kai priklauso sekančiai daliai.Nebežinau ar su Gemzaru duos Taksolį ar ne?Tegul,atseit gerai atsistato kraujas .Mamytei visą laiką buvo po chemijų problemų su kraujo pablogėjimu.Pvz.FAC chemijos tik 2 seansus atlaikė.Darė kraujo perpylimą.Ir keitė vaistus į Taksoterą.Jį , kaip dabar suprantu,atlaikė neblogai,o dabar verysad.gif  verysad.gif

Nepatinka man visas šis dalykas,labai nepatinka : blink.gif Nors anotacijoje skaičiau,kad dėl blogo kraujuko gali būti sumažinama Gemzaro  dozė...arba visai nutraukiama  schmoll.gif Nors mamytės nuotaika labai pasitaisė,kad nereikės dabar važiuoti.Bet ,įtariu,kad ji nesupranta visos situacijos rimtumo.Nenorėjau jai gadinti nuotaikos.O gal aš pati per daug jautriai į visa tai reaguoju?  unsure.gif Tenka laukti.Nepilnos 2 savaitės. ax.gif Kaip tuos velnius trombocitus pakelti? Bandome labai stipriu dilgėlių nuoviru. g.gif...Liūdna diena unsure.gif

Sėkmės Jums. 4u.gif


Dekui, kol kas neblogai, shiandien gaus trecios chemijos Gemzara.. Jai po Gemzaro kraujas pablogeja visada. Bet, mano nuomone, kaip ir Adis, kad kraujas nera toks blogas pas Jusu mamyte. Mano mamai su 2,0 leukocitais Gemzara per pirma chemija dave.. taip kad g.gif keista..
Atsakyti
QUOTE(Pinacea @ 2008 07 16, 11:12)
Dekui, kol kas neblogai, shiandien gaus trecios chemijos Gemzara.. Jai po Gemzaro kraujas pablogeja visada. Bet, mano nuomone, kaip ir Adis, kad kraujas nera toks blogas pas Jusu mamyte. Mano mamai su 2,0 leukocitais Gemzara per pirma chemija dave.. taip kad g.gif keista..


Aš irgi nesuprantu.Leukocitų tai,aišku ,užtenka.Hemoglobino taip pat.Bet vat trombocitų labai mažai - 89.Norma -mažiausiai 180,kaip gydytoja sakė,prie šios ligos per chemiją gali būti 100.Bet mums mažiau.Tai gal dėl tų trombocitų ir nelašina? verysad.gif Nėra mums taip buvę ,kad tiek nukristų.Skaičiau,kai tronbocitų yra 50 -atsiranda didelė tikimybė nukraujuoti -trombocitipenija ar pan.
Kaip šalutinis chemoterapijos poveikis.

O Jūsų mamytė nėra atkreipusi dėmesio į trombocitus.Įdomu,kiek pas ją jų yra? g.gif
Atsakyti