Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

user posted image


Nevalgome po 18 valandos, skaiciuojame kalorijas, sportuojame, iskrovaujame ir t.t.

Prisiduodame kiekviena penktadieni, sestadieni Gabrielai smile.gif i AZ

Turime ir albumeli, menesi po bendravimo su mumis, rasykite Gabrielai smile.gif i Az, paaiskinsiu taisykles smile.gif

keletas naudingu adresu:

http://www.farmapedi...ex.php/KMI.html Kuno mases indeksui apskaiciuoti

http://www.kalorijos.lt/ Kalorijoms paskaiciuoti

http://www.gaspadine...iai_patiekalai/ Dietinaii patiekalai

Vasara ne uz kalnu, susigriebiam panos
fitness4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 08 gegužės 2013 - 22:46
Mano siandienos meniu:

Du sumustiniai su juoda duona ir tepamnu suriu
Du mazyciai pomidoriukai
Kava

Bananas
Pora samtuku saltibarsciu
Pora suktinuku is mesos

Arbatos didelis puodas
Rukytos desros griezinelis storokas
Du pustu ryziu trapuciai
Raugintas agurkas

Vitaminis gerimas
Ai dar vista be riebalu kepiau rytojui, tai suvalgiau viena skura paskrudusia biggrin.gif

manau tikrai siandien nei nusiskriaudziau nei padauginau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ačiū , gabriela, už nauja tema biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, ačiū už temą mirksiukas.gif

Linkiu geros dienos, lekiu po dušu ir į trasą biggrin.gif vestuvės, studijos ir dar kalnas darbų, ai dar kavą pabaigiu išgerti, gal kas kartu?
Atsakyti
Labas rytas,

As irgi su kava smile.gif

Pavalgau pusrycius ir i darba, is po darbo i apmokymus, tiksliau darbo metu jie vyks, tik reiks kitur vaziuoti smile.gif Tai labai gerai paivairinti darbo diena biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif geros dienos visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas naujoje temoje 4u.gif

Antrą dieną 53 kg assa.gif

Ką vakar valgiau g.gif

Kava
Troškintas faršo-ryžių kotletukas, 3 griežinėliai agurko, 4 baronkytės
Kava
2 šaukštai burokėlių mišrainės, pusė česnakinio batono (kur būna tokie maži prancūziški)
Kakava
Atsakyti
Sveikutės, bent jau aš jau po darbų, tik kojos tai kaip ne mano sad.gif tokios sunkios, kad baisu sad.gif
Nieko gero nevalgiau, pieniška dešrelė, 5 griežinėliai agurko, viena ledas (daugiausia kalorijų turėjo šiandien), kavos 2 puodeliai ir daug vandens, nebuvo kada, nes diena pilna judesio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 05 09, 15:25)
Labas naujoje temoje  4u.gif

Antrą dieną 53 kg assa.gif



Sveikinimai!!! Ar čia tavo tikslas? Tingiu lenteles ieskoti blush2.gif
Atsakyti
nu bet jus ir keistos, viena po kitos marinasi doh.gif ir dar pasiteisinimu suranda doh.gif

tai ir as marinuosi, iskrova bigsmile.gif seimynai bliudai priruosti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 09, 19:12)
nu bet jus ir keistos, viena po kitos marinasi  doh.gif  ir dar pasiteisinimu suranda  doh.gif

tai ir as marinuosi, iskrova  bigsmile.gif seimynai bliudai priruosti  bigsmile.gif

nieko keisto, man dažnai taip gaunasi, kai tiesiog nėra kada valgyti. Dar pasigaminti reikia. Šiandien tikrai mažai valgiau, nes veiklos milijonas doh.gif . Sugriausiu obuolių dar ir eisiu į lova.
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 09, 20:12)
nu bet jus ir keistos, viena po kitos marinasi  doh.gif  ir dar pasiteisinimu suranda  doh.gif

tai ir as marinuosi, iskrova  bigsmile.gif seimynai bliudai priruosti  bigsmile.gif


Tai tu kaip nudestai kaip ne is tos pacios gvardijos, kad butum doh.gif

Mano meniu snd:

Pusryciams, vienas virtas kiausinis, juodos duonos riekute, plonai uztepta suriu, kava

Priespieciams, buljono puodukas, vistienos krutinele ir sparnelis, kepti be riebalu ir be druskos

Pietums, Puse sumustinio gan riebaus sad.gif kitaip neisejo, na bet gavos 250 kcal ir obuoliu sulciu indelis

Vakariene, saukstas misraines su bulvem ir silke, du pomidoriukai, traputis ryziu, kava

Nezinau padauginau tu kaloriju ar ne, bet porcijos buvo labai nedideles smile.gif is pojucio dar kanors suest nemanau, kad padauginau biggrin.gif
Atsakyti