Įkraunama...
Įkraunama...

Reabilitacija po Japonų

QUOTE(Kotra @ 2014 10 25, 09:30)
na va - iki siandien nukraciau ano sestadienio 1,5 pliusa, o siandien dukros gimtadienis  doh.gif uzdaras ratas gaunasi. kaip suprantu keliausim i kitas temas pagal savo poreikius, as gal prie dukanieciu prisijungsiu, su kalorijom man per sudetinga  biggrin.gif


O, sveikinu. thumbup.gif
Mano svoris po vakar vynų stovi vietoje. rolleyes.gif

Matyt, kad skirstomės jau. 4u.gif Smagu buvo kartu dietintis. drinks_cheers.gif Linksmų startų ir lengvo tolesnio svorio kritimo!!!
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2014 10 25, 09:33)
O, sveikinu.  thumbup.gif
Mano svoris po vakar vynų stovi vietoje.  rolleyes.gif

Matyt, kad skirstomės jau.  4u.gif Smagu buvo kartu dietintis.  drinks_cheers.gif Linksmų startų ir lengvo tolesnio svorio kritimo!!!

sekmes ir tau - bet japonus nugalejom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės mergaitės 4u.gif

atėjau paskui Jus pasmalsauti kaip sekasi blush2.gif visos esat šaunuolės 4u.gif

Tūla>>> bet kokia Jūs šaunuolė, kad sugebat ir toliau laikytis 4u.gif bigsmile.gif man irgi kalorijų skaičiavimas aukštoji matematika ir pritingiu dažnai blush2.gif

Mergaitės, mačiau dalinotės kažkokia dieta, kurią rekomenduojama po japonų. Gal ir su manimi galėtumėte pasidalinti? blush2.gif galbūt po japonų ir aš pasilaikyčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Jei sudetinga skaiciuoti kalorijas pabandykit parsisiust tokia programele Myfitnes pal, ji nemokama, galima ir PC naudotis ir ismaniajam smile.gif labai gera, dauguma produktu ten suvesti, tik susirandi, suvedi gramus kiek suvalgei ir vedi dienorasti kiekvienos dienos. Be to matai ir ar suvalgei pakankama kieki reikalingu mediagu, pvz baltymu, vitaminu ir pan smile.gif

Atsakyti