Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(Noa @ 2016 05 03, 13:33)
Aš tai dėsiu plyteles ir reikalausiu purvo spalvos glaisto. Ir ką tada man tas purvas padarys, ha ha ha!!!

Merginos? O kiek konkrečiai kainuoja granito stalviršis? Ką tik va su vienu diskutavau. Gyvai. Tai dievulėliau, jei stalviršis ne granitas - nu tai jau fig, pšeprašem, o ne virtuvė. Žo, jei neturi pinigų ant granito, tai neužsiiminėk išvis remontais ir nejuokink žmonių, gera virtuvė prasideda nuo granito, o visa kita - priedai, be kurių galima apsieiti, nuo akmens amžiaus taip buvo!

O va KIEK kainuoja, tai ir nepasakė. Daug, priklauso, ko norėsi, bla bla, įprastos statybininkiškos šnekos. Gal kas žinot, ką čia man taip išreklamavo? Gal ten kaina kaip to šaldytuvo, tai tada būčiau jam pasakius iškart, kur eit, o dabar nepasakiau ir abejoju biggrin.gif Turiu pažįstamą kapininį, bet nelabai pažįstamas, taigi nenoriu taip iš lempos klaust - pvz. jei kad ir geras pažįstamas man padarytų tam šaldytuvui kad ir 20 proc. nuolaidą, aš vis viena jo neįpirkčiau. Taip gal ir su tuo antkap... stalviršiu? biggrin.gif

Nors taip tai granitinis stalviršis labai gerai atskleistų mano požiūrį į virtuvę - kai imu valgyt daryt, užsimanau dvėst biggrin.gif

biggrin.gif 4 metrų stalviršis ir sienelė be nuolaidos apie 1700-1800 ievrų kiek siunčiau užklausimus ax.gif

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 16:43)
Kiek kainuos jums tas virtuvinis džiaugsmas?

Man kaip paskaičiavo, pradedu galvot, kad gelis metšus gal kavinėse pavalgysim. Pigiau bus hihihi.gif

Noa, aš tai dar apie tokį slaviršį prisiskaičiau, kurį meistrai kompaktu vadina  biggrin.gif

O granitas tai neeeee.... Kapais atsiduoda, dievaži...

unsure.gif tikriausiai niekad neturėjote unsure.gif
Gyvenau nuomojamame bute, kur buvo granitinis stalviršis ir realiai įsitikinau, kad labai tokio norėčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 05 03, 18:04)

Gyvenau nuomojamame bute, kur buvo granitinis stalviršis  ir realiai įsitikinau, kad labai tokio norėčiau  mirksiukas.gif

Apseisiu nail.gif:

Šiandien dar kolegė paporino, kad galima nuvažiuoti į Suvalkus, ten sumaketuoja virtuvę, sumoki avansą, o paskui virtuvę atvažiuoja meistrai surinkti į namus. LT. Jai virtuvė gavosi 1,5 surrender.gif Gal kas bandė tokį variantą?
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 05 03, 14:46)
Kiek domėjaus, su apdaila ir montavimu nuo 300 eur kvadratas. Įdomesnio ne kiniško nuo kokių 450 iki 750, va tokio labradorito

Pas kapinių akmenorius, spėju, gali būti ir pigiau, bet akmens pasirinkimas bus mažesnis.

Oba, koks grožis tas labradoritas! Bet labras ne granitas... gemologiškai žiūrint. Baldininkiškai - nežinau, savo gyvenime nesu akyse mačius tokio didumo labradorito! Gal čia kokia uoliena su labro priemaišom? O kur jo yra? Aš tik nueisiu pažiūrėsiu biggrin.gif Nepirksiu, dėl tos pat priežasties kaip šaldytuvo, bet pažiūrėsiu bigsmile.gif

Jei turėčiau tokį stalviršį, aš nieko negaminčiau, o tik atsisėsčiau ir į jį žiūrėčiau bigsmile.gif Būtų nebloga dieta biggrin.gif

Be to, labradoritas, sako, namus saugo. Nors man atrodo, 4 kvadratai granito irgi saugo, jei su tokiu užsimojus, galiką nori pritvot!


Bet realiai jei tai tikrai labradoritas, tai turėtų būti kiek minkštesnis už granitą - kita vertus, koks granito kieumas? Gi nieks nepasakys. Granitas yra skirtingų mineralų miksas, taigi kuo daugiau kvarco, tuo, išeina, tvirtesnis, bet jei kvarco mažiau, gali gal ir minkštas būt.

O kas tas kinietiškas granitas? Jis tikras, ar kiniečiai ir granitą klastoja? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2016 05 03, 14:49)
o aš granito kaip tik nenoriu biggrin.gif  tai š tada mano virtuvė bus biggrin.gif 

Jaučiu, kad ir mano š bus lotuliukas.gif

QUOTE(pajūrys @ 2016 05 03, 15:25)
Nu mes jaucia diskutavom apie granita  biggrin.gif  As sisisudinau virtuve nes nedariau granito  doh.gif Tai man atsaukt gal baldus  lotuliukas.gif 

Jei dėl to mano konsultavusio diedo - tai dar ir namą parduok biggrin.gif
Tai va kad ir aš 15 metų su paprastu stalviršiu gyvenu... Nu kaip - jis, aišku, apsibraižęs, bet šeima pavalgius kažkaiptai biggrin.gif


QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 17:43)
Noa, aš tai dar apie tokį slaviršį prisiskaičiau, kurį meistrai kompaktu vadina  biggrin.gif

O granitas tai neeeee.... Kapais atsiduoda, dievaži...

O kas tai? Prašome smulkiau apie įvykį cool.gif

Kapais atsiduoda, kas be ko, bet bent ju man tai idėjiškai pritinka - jei įpirkčiau, norėčiau. O ką? Pasimerkčiau kalijų, užsidegčiau žvakę kokią aromatinę - gal atstotų nuo manęs diedai su savo reikalavimais ėsti!!! O aš sakyčiau, kas nepatinka, namų romantikai bus pats tas - žvakės, gėlės...

Dar gal ant jo galima ką išgraviruoti. Kokią malonią frazę, dabar juk madoj. "Jauskitės namuose gerai, ilsėkitės ramybėje" rolleyes.gif Jei pas kapininius užsakyčiau, tai jie gi gali ką nori išgraviruot! Skaičiuoja už raidę lotuliukas.gif

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 18:08)
Jai virtuvė gavosi 1,5  surrender.gif Gal kas bandė tokį variantą?

KIEK???? blink.gif blink.gif blink.gif
O kur konkrečiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 gegužės 2016 - 18:25
Noa.... zavi mane jusu humoras lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu i Suvalkus jau nebvaziuosiu - kaip nors kovosiu su vietiniais baldininkais. Sian paziurejom su meistru- sakau ar as durna ar baldininkai- nu tiesi siena- tiem ne tiesi g.gif Nu pagal gulsciuka - tiesi , ko jie man preliminariai tuos 0,5 cm nukreivino schmoll.gif Nu atvarys- pyzduliai duosiu, lai tiesina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 03, 19:25)

Dar gal ant jo galima ką išgraviruoti. Kokią malonią frazę, dabar juk madoj. "Jauskitės namuose gerai, ilsėkitės ramybėje" rolleyes.gif  Jei pas kapininius užsakyčiau, tai jie gi gali ką nori išgraviruot! Skaičiuoja už raidę lotuliukas.gif
KIEK???? blink.gif  blink.gif  blink.gif
O kur konkrečiai?

Noa, mudvi galim pėdint dizaineriauti biggrin.gif Jauti virtuvė:

Viena siena - stiklas su žole, rasos lašeliais ir boruže, kita siena - naktinis Niujorkas. Stalviršis - granitas, ant kurio iškalta Namų taisyklės ( kažkokia asociacija su 10 Dievo įskymų kyla g.gif ), dar galima diedo gimimo metus iškalt ar kokią frazę 'čia gyvena laimė" wub.gif Fasadus iš betono galima išliet, madoj dabar smoke.gif Žiū, ir į biudžetą telpam laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2016 05 03, 16:42)
prie kavos staliuko valgome gal kokius 5 metus, tačiau norime atskiros zonos, ir dar, kad staliukas aukštesnis būtų,
 
tikrai taip, valgysim dviese  smile.gif  kavos staliuko taip pat nenoriu pakeisti, reikia ir ten vietos, kad būtų kur užkandžius padėti, kai svečiai ateina  smile.gif 

As tai va ka atradau http://www.berrybald...vo-elementais-3 blush2.gif buvom siandien apziureti, sakem imsim sau toki ax.gif tikrai geras variantas, ir kokybe mechanizmu visai gera sakyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 21:41)
Noa, mudvi galim pėdint dizaineriauti biggrin.gif Jauti virtuvė:

Viena siena - stiklas su žole, rasos lašeliais ir boruže, kita siena - naktinis Niujorkas. Stalviršis - granitas, ant kurio iškalta Namų taisyklės ( kažkokia asociacija su 10 Dievo įskymų kyla  g.gif ), dar galima diedo gimimo metus iškalt ar kokią frazę  'čia gyvena laimė"  wub.gif  Fasadus iš betono galima išliet, madoj dabar smoke.gif Žiū, ir į biudžetą telpam laugh.gif


Iškalt:

Namų taisyklės:
1. Nekišk nagų prie elektros.
2. Atsargiai vairuok.
3. Atsargiai parkuokis.
4. Tikrinkis spaudimą ir cukraus kiekį.
5. Sveikai valgyk.
6. Sportuok.
7. Mažiau gerk.
8. Mažiau rūkyk.
9. Būk mandagus.
10. Būk mandagus su žmona.

Jonas Petraitis
1972 -

(nuteiks motyvuojančiai laikytis tų taisyklių)
ph34r.gif


Tfū, įsijaučiau, mano nuotaika šiandien niūri kaip grabo, ogi tu nepaaiškinai to kito stalviršio, koks kompaktas? Kodėl kompaktas? Mažas labai? Blizga? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 03, 22:22)

Tfū, įsijaučiau, mano nuotaika šiandien niūri kaip grabo, ogi tu nepaaiškinai to kito stalviršio, koks kompaktas? Kodėl kompaktas? Mažas labai? Blizga? biggrin.gif

http://www.termopala...lt/naujienos/12

Buvo geras str apie juos, nerandu sad.gif
Kompaktai labai atsparūs, net vandeniui, pjaustymui, galėtum su kablais ant jų šokt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 05 03, 22:31)
http://www.termopala...lt/naujienos/12

Buvo geras str apie juos, nerandu sad.gif
Kompaktai labai atsparūs, net vandeniui, pjaustymui, galėtum su kablais ant jų šokt biggrin.gif


čia aukšto slėgio laminatai. Termopale mačiau, tik kainos doh.gif
http://www.termopala...legio-laminatai

O čia kainos visai prieinamos g.gif
http://ep.furnitanas...o-laminatai-hpl
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2016 05 04, 07:57)
čia aukšto slėgio laminatai. Termopale mačiau, tik kainos doh.gif
http://www.termopala...legio-laminatai

O čia kainos visai prieinamos g.gif
http://ep.furnitanas...o-laminatai-hpl

Ne. Yra aukšto slėgio laminatai HPL ir kompaktiniai aukšto slėgio laminatai HPL mirksiukas.gif

Norėjau stalviršį iš kompakto daryti, bet kainų skirtumą man paskaičiavo va tokį:

Hpl stalviršis - 800 Eur.

Compact hpl - 1140 Eur.

Kaip ir nedidelė suma, nes kokybė kompakto visai kitokia. Bet man svarbu ir kaina, tai nežinau... smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai man atrodo, kad jeigu taupant, tai paprastas stalviršis - jokia ten didelė blogybė. Kiek ten rašo, kad baldai turi laikyt - 15 metų? Tai tiek ir laiko. Mūsų stalviršiui dabartiniam - 17 metų. Tai jis apsibraižęs, bet tik vienoj vietoj - konkrečiai toj, kur visi piz..kai pjauna be lentelės biggrin.gif O jie pjauna, kai niekas nemato, ir per tiek metų nieko neįrodysi, nes po vieno pjovio žymių nelieka, žo, įkalčiai yr, o kaltų nėr biggrin.gif
Bet tai tiek ir žalos, kitose vietose viskas jam normaliai...

Žodžiu, jei elgiantis žmoniškai ir pjaunant su lentele - ir dabar dar būtų tas staviršis geras. Daėdęs mirtinai, morališkai pasenęs, bet geras, jokios tragedijos.
Atsakyti