Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

Sena tema

Prašome čia, kas neįsirengęs vonių, bet ketina įsirengti smile.gif Ana tema pasibaigė, o statybos ne biggrin.gif

Darom kažkaip taip:
user posted image
Naudojam taip:
user posted image

Nedarom taip:
user posted image

Nenaudojam taip:
user posted image

O kitką susitarsim biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 03, 11:19)
Nu zodziu problema issprendziau kitaip. Pasirinkau pigesni maisytuva su 10 cm galvute. Ir dar sienele isseis  biggrin.gif neverta i ta galva tiek investuoti.

Ir manau, kad teisingai, niekam tų galvų nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Kur perkate sienu ir grindu plyteles?
Atsakyti
kur randam patinkancias, ten ir perkam 4u.gif salonu nnn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 04 gegužės 2016 - 06:55
Juolab, skirtinguose miestuose gyvenantys irgi perka skirtingai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 gegužės 2016 - 09:25
As siandien Kapri salone Domus Galerijoj issirinkau, Vilniuje cia. Tik pacias sienu plytekes dar ziuresiu iris ar kokiuose senukuose nes tokiu kokiu as nori, jie neturi. Beto gal pigesniu bus. Nors visokiu kainu ir tam salone yra.
Grindu plyteles bus betonines bet i siltuma atspalvis, sienos baltos tik galine vonios siena desim dekoru:
user posted image
Tik dekoras bus baltas, dedu pilka kad rastas matytusi. Mano vonia nebus marga.
Atsakyti
O grindys va kokios bus (del atspalvio nesu tikra bet kazkas va tokio nes silta betona emem biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 05 gegužės 2016 - 15:59
Pamenu diskutavot apie baltas plyteles doh.gif galvojau maža bėda,negi negalima rast jų biggrin.gif doh.gif o pasirodo...patys nerandam.. nes norim šiltos baltos spalvos plytelių.. doh.gif prisikalbėjau, kad bus nesunku rast doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
O aš užsiknisau, užsisakiau internetu ir blin nežinau, ar tiks, ar netiks lotuliukas.gif O jei netiks, tai ir bus netikę, nes užsakiau 28 m2 lotuliukas.gif Remontas vadinasi - išdurnėjau ir darysiu beleką lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mano protas ties šildomom grindim ir betonavimu pasibaigė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 05 05, 20:15)
Pamenu diskutavot apie baltas plyteles doh.gif  galvojau maža bėda,negi negalima rast jų biggrin.gif  doh.gif o pasirodo...patys nerandam.. nes norim šiltos baltos spalvos plytelių.. doh.gif  prisikalbėjau, kad bus nesunku rast doh.gif  doh.gif  verysad.gif

20*20 yra tame Kapri salone.
Atsakyti
Tai jų visur kaip ir yra, vienokių ar kitokių lotuliukas.gif Bėda, kad nėra kokių reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 05 05, 22:50)
Tai jų visur kaip ir yra, vienokių ar kitokių lotuliukas.gif Bėda, kad nėra kokių reikia lotuliukas.gif

As tai radau bet man norisi didesniu, ne 20*20 bet desiu jas is bedos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 05 05, 22:54)
20*20 yra tame Kapri salone.

lygtai buvom ten..gal praleidom g.gif

QUOTE(Noa @ 2016 05 05, 23:50)
Tai jų visur kaip ir yra, vienokių ar kitokių lotuliukas.gif Bėda, kad nėra kokių reikia lotuliukas.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti