Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(ssauleno @ 2016 06 29, 18:46)
Turbūt spalvai turi įtakos ir apšvietimas, nusineškit, kad ir į lauką tą plytelę, nes va mes pilkų norėdomi, vos "ryžų" grindų neužsisakėm  doh.gif

oj turi turi... mes nusipirkom pilkas sienų plyteles... deda dbr MB, aišku apšvietimas kol kas prastas, bet su juo tos plytelės violetinės lotuliukas.gif tikiuos, kad papilkės, kai normalias lempas susidėsim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 06 30, 19:45)
Krize issipresta, isderejau 20 proc nuolaida tos pacios kolekcijos plytelem, dydis 22.5*45. Tai kaina puse velnio. biggrin.gif

Džiugu smile.gif O mūsų vonios kambarys mažutis, plyteles klijuosim ne iki lubų, tai labai "neskaudėjo". Buvo didesnių "skaudulių" biggrin.gif
QUOTE(leonila @ 2016 06 30, 23:05)
oj turi turi... mes nusipirkom pilkas sienų plyteles... deda dbr MB, aišku apšvietimas kol kas prastas, bet su juo tos plytelės violetinės  lotuliukas.gif  tikiuos, kad papilkės, kai normalias lempas susidėsim  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bent jau aš, tai labai laukiu nuotraukų, Jūsų ir kitų narių.
Ir dėl idėjų ir smalsu, manu ir temą pagyvintų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 07 02, 21:04)
Džiugu  smile.gif O mūsų vonios kambarys mažutis, plyteles klijuosim ne iki lubų, tai labai "neskaudėjo". Buvo didesnių "skaudulių"  biggrin.gif

Bent jau aš, tai labai laukiu nuotraukų, Jūsų ir kitų narių.
Ir dėl idėjų ir smalsu, manu ir temą pagyvintų  mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
nepykit, kad šonu 4u.gif
ten kur šviesos mažiau,tai jos tamsiai pilkos (nors realiai šviesios), o kur daugiau šviesos, tai į violetinumą smile.gif
Atsakyti
Kur galima rasti gerus didelius BALTUS vonios ranskluoscius, kad gerai sugertu vandeni. Paskutiniu metu ant tokio s... uztaikau..
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 07 07, 14:52)
Kur galima rasti gerus didelius BALTUS vonios ranskluoscius, kad gerai sugertu vandeni. Paskutiniu metu ant tokio s... uztaikau..


Mes prisipirkom Carrerblanc firmos rankšluosčių (ir per iki akciją, ir iš parduotuvės) tai aš nesiskundžiu, labai gerai geria, gerai naudojasi (tik pirmus tris kartus negalima skalbti su jokias skalbikliais. Tiesa kaina nėra maža, bet iš visų turėtų rankšluosčių man geriausi thumbup.gif

Tiesa, merginos, kokia yra plytelių klojimo kaina Vilniuje. Mano sesei suklojo prieš pusmetį 40 eu/m2, tikrai labai gražiai, bet dabar žiūrinėjuosi savo butui ir tokių kainų niekur nerandu. Kaina buvo tik už darbą (bet su tinku ir pan), plytelės atskirai. Galvojau šitą patį meistrą samdyti, bet dabar abejoju. Plytelės labai brangios, tad nesinori ir meistro prasto įsileisti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fajeti: 07 liepos 2016 - 20:37
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 07, 20:36)

Tiesa, merginos, kokia yra plytelių klojimo kaina Vilniuje. Mano sesei suklojo prieš pusmetį 40 eu/m2, tikrai labai gražiai, bet dabar žiūrinėjuosi savo butui ir tokių kainų niekur nerandu. Kaina buvo tik už darbą (bet su tinku ir pan), plytelės atskirai. Galvojau šitą patį meistrą samdyti, bet dabar abejoju. Plytelės labai brangios, tad nesinori ir meistro prasto įsileisti... g.gif

40 eur/m2.... Cia uz klijavima ir ka dar? Klijus? Ar dar kazka. Man reikia vyro klaust bet uz darba zenkliai pigiau mokesim. Tik bijau nusisneket kiek tiksliai
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 07, 21:36)
Tiesa, merginos, kokia yra plytelių klojimo kaina Vilniuje. Mano sesei suklojo prieš pusmetį 40 eu/m2, tikrai labai gražiai, bet dabar žiūrinėjuosi savo butui ir tokių kainų niekur nerandu. Kaina buvo tik už darbą (bet su tinku ir pan), plytelės atskirai. Galvojau šitą patį meistrą samdyti, bet dabar abejoju. Plytelės labai brangios, tad nesinori ir meistro prasto įsileisti... g.gif

blink.gif umn.gif umn.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif isprotejot? kur tokias kainas galima rasti? unsure.gif unsure.gif unsure.gif mums va pries menesi klojo, 10euru uz kv
Atsakyti
Ji darėsi per kažkokią įmonę, bet mokėjo už plytelių dengimą pagal individualios veiklos sutartį. Man ir daugiau neaiškumų buvo su ta firma (netasimenu dabar pavadinimo), sumokėjo labai daug, nors padarė gražiai, bet keista buvo ir tai, kad samata ir galutinė kaina sutapo centas centan.
Kaina buvo su visomis medžiagomis išskyrus pačias plyteles, plytelės buvo kvadratinės ir stačiakampės, mozaikų jokių neklijavo.
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 07, 22:42)
Ji darėsi per kažkokią įmonę, bet mokėjo už plytelių dengimą pagal individualios veiklos sutartį. Man ir daugiau neaiškumų buvo su ta firma (netasimenu dabar pavadinimo), sumokėjo labai daug, nors padarė gražiai, bet keista buvo ir tai, kad samata ir galutinė kaina sutapo centas centan.
Kaina buvo su visomis medžiagomis išskyrus pačias plyteles, plytelės buvo kvadratinės ir stačiakampės, mozaikų jokių neklijavo.

na mums su viskuo (isskirus plyteles) 20euru/kv
plyteles taipogi kvadratines ir staciakampes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 07, 22:42)
Ji darėsi per kažkokią įmonę, bet mokėjo už plytelių dengimą pagal individualios veiklos sutartį. Man ir daugiau neaiškumų buvo su ta firma (netasimenu dabar pavadinimo), sumokėjo labai daug, nors padarė gražiai, bet keista buvo ir tai, kad samata ir galutinė kaina sutapo centas centan.
Kaina buvo su visomis medžiagomis išskyrus pačias plyteles, plytelės buvo kvadratinės ir stačiakampės, mozaikų jokių neklijavo.

gal 40lt/kv g.gif
o kodėl negalėjo sutapti? biggrin.gif įmonės eidamos į konkursą ir teikdamos pasiūlymą ir jį laimėjus - irgi turi taip apsiskaičiuot, kad centas centan būtų tongue.gif tik jei paslėptų darbų ir kt. aplinkybių yra tada kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2016 07 07, 22:42)
Ji darėsi per kažkokią įmonę, bet mokėjo už plytelių dengimą pagal individualios veiklos sutartį. Man ir daugiau neaiškumų buvo su ta firma (netasimenu dabar pavadinimo), sumokėjo labai daug, nors padarė gražiai, bet keista buvo ir tai, kad samata ir galutinė kaina sutapo centas centan.
Kaina buvo su visomis medžiagomis išskyrus pačias plyteles, plytelės buvo kvadratinės ir stačiakampės, mozaikų jokių neklijavo.

Oi spėju ten gerai apsuko su tokiom kainom, užsimetė gerokai, tai centas centan ir gavosi. Vyras su statybom dirbęs prieškrizinio piko metu, tai net tada tokių kainų nebuvo. Mums dabar klijavimo kvadratą pasakė 13 Eur, Vilniuj manau kokie 15-16 Eur gali suktis. Aišku klijai, glaistai, plytelės, dar kokie reikmenys atskirai. Bet 40 Eur čia jau kosmosas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 07 08, 08:47)
Oi spėju ten gerai apsuko su tokiom kainom, užsimetė gerokai, tai centas centan ir gavosi. Vyras su statybom dirbęs prieškrizinio piko metu, tai net tada tokių kainų nebuvo. Mums dabar klijavimo kvadratą pasakė 13 Eur, Vilniuj manau kokie 15-16 Eur gali suktis. Aišku klijai, glaistai, plytelės, dar kokie reikmenys atskirai. Bet 40 Eur čia jau kosmosas  doh.gif


Mano vyras irgi tokios nuomonės. Iš serijos razetės tam bute po 15 eurų su dėjimu, nors nenorėjo brangiausiu. Gerai, kad čia pasiskeičiau - būčiau pasiėmus kontaktus ir derinus pati, nes vyras šiuo metu dirba kitam mieste ir grįžta tik vėlai vakare...
Atsakyti