Įkraunama...
Įkraunama...

Metalinės lovos

Sveiki .Ieškom metalinės lovos( nestuke.gif nori ). Patiko esančios Minijos Baldų Centre (lietuviu gamybos).Truputi brangokos (2600+),norėtusi nupirkt pigiau. ax.gif Gal kas žino kokia firma jas gamina ?Lovos pavadinimas berods "Fantazija",mum prasitarė jog firma ligtai iš Kauno, daugiau nepavyko sužinot.Ar šiaip kam teko kur matyt idomesnių metaliu lovu? Jei kas turi metaline lova galbūt patartu kokie minusai ar pliusai. Nes patiems iki šiol teko naudoti tik medines (na išimtis buvo studentavimo laikais blush2.gif )
Atsakyti
user posted image
kažką panašaus gal ieškot?
www.vus.lt
Atsakyti
user posted image
wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 16 sausio 2008 - 15:28
Man ir labai patinka metalines, siandien Kaune ziurejau Dalios balduose, dar kelios buvo OLLO balduose, bet neperdidziausias pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
O jei kas ieškote lakoniškų, modernių metalinių lovų, pasižiūrėkite čia, gyvai jos gražesnės, kampai neaštrūs, mes saviškę su medžiu gaminomės, inete tokio pvz nėra, kažkaip išvis skurdžiai atrodo inetinis psl. g.gif .Pirkom prieš 4 metus, nei girgžda, nei kiek išvaizda nepakito, tik kartą teko paveržti varžtukus, buvo atsilaisvinę.Pirkom Kaune, kažkur savanoriuose, tiesiogiai iš jų sandelių pirko draugas, sakė gerokai pigiau.Ir šiaip kaina nesikandžioja.
Atsakyti
Labai noriu metalinės lovos thumbup.gif
Caca, bet gi tavo nurodytas puslapis dar neveikia.... Bent man nerodo ne tik kad lovų, bet ir visų kitų gaminių... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 16 sausio 2008 - 23:19
QUOTE(Virbalai @ 2008 01 17, 00:18)
Labai noriu metalinės lovos  thumbup.gif
Caca, bet gi tavo nurodytas puslapis dar neveikia.... Bent man nerodo ne tik kad lovų, bet ir visų kitų gaminių...  g.gif

O man rodo. g.gif
Nueini Čia, spaudi apačioje, kur tekstas, taip įeini į tinklapį ir viską apžiūri.
Atsakyti
Man ta nuoroda irgi neveikia. Meginau su opera ir exploreriu kazko neveikia. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(venot @ 2008 01 19, 00:23)
Man ta nuoroda irgi neveikia. Meginau su opera ir exploreriu kazko neveikia. schmoll.gif



Ir man nerodo, t.y. rodo, kad puslapis kuriamas schmoll.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
pas mano drauga metaline lova, tai kai teko ja pasinaudoti, nusprendziau gyvenime tokios nepirkti... schmoll.gif

net apsiverciant ji gigzda, o apie daugiau net nekalbu blush2.gif
Atsakyti
Kaip tik reikia keist lova miegamojo, butent apie metaline lova svajoju.. wub.gif Tik va bijau to girgzdesio g.gif Gal kas turit, pasidalinkit ispudziais ax.gif

Svajoniu lova.. cia
Atsakyti