Įkraunama...
Įkraunama...

Metalinės lovos

Sita
Atsakyti
QUOTE(venot @ 2008 01 22, 19:43)


Pasaka wub.gif kazin kokia kaina tokios, speju bus brangu g.gif
Atsakyti
QUOTE(venot @ 2008 01 22, 19:43)


Wow rolleyes.gif Nu prabangi, prabangi ax.gif Tai ir viso miegamojo interjeras turi būt neprastesnis - karališkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat domiuosi metalinėmis. Man šitos labai patinka

http://www_totalbedr...metal-beds-bed/

arba cia http://www.bedroomfu...4 2617 3612.cfm

Tik Lietuvoj abejoju ar kas dirba su šiomis firmomis, kad parsivešti
Atsakyti
As jau visa men. renkuosi metaline lova doh.gif . Jau visa Kauna apvazinejau doh.gif Supratau kad tos kurios iki 1800 lt, tai su laiku prades girgzdeti, nes prastai sukaltos, sutvirtintos ir t.t. Geriausios ir tvirciausios tai musu Lietuvaiciu kalviu lovos, bet jos jau prasideda nuo 2000 lt (ziurint kokio ismatavimo), bent tokio kaip as renkuosi 180x200 kainuoja 3000 lt. Noreciau dar apziureti gamintojo MESSIN lovas, gal kas zino kas jomis prekiauja ? g.gif Visai nieko sios man:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(balandele1 @ 2008 03 17, 17:23)
As jau visa men. renkuosi metaline lova  doh.gif . Jau visa Kauna apvazinejau  doh.gif  Supratau kad tos kurios iki 1800 lt, tai su laiku prades girgzdeti, nes prastai sukaltos, sutvirtintos ir t.t. Geriausios ir tvirciausios tai musu Lietuvaiciu kalviu lovos, bet jos jau prasideda nuo 2000 lt (ziurint kokio ismatavimo), bent tokio kaip as renkuosi 180x200 kainuoja 3000 lt...


Aš pagaliau išsirinkau met. lovą. Tiksliau neišsirinkau, o piešiau, paskui kalviai piešė.. Ir taip priėjom prie galutinio bendro varianto biggrin.gif . Šią savaitę vešim avansą thumbup.gif . Mūsų čiužinys 2,00x2,00 m, lovos kaina 3300 Lt (pas Klaipėdos kalvius).. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamunka @ 2008 03 17, 23:42)
Aš pagaliau išsirinkau met. lovą. Tiksliau neišsirinkau, o piešiau, paskui kalviai piešė.. Ir taip priėjom prie galutinio bendro varianto  biggrin.gif . Šią savaitę vešim avansą  thumbup.gif . Mūsų čiužinys 2,00x2,00 m, lovos kaina 3300 Lt (pas Klaipėdos kalvius)..  drinks_cheers.gif

Kaip idomu butu pamatyti galutini rezultata bigsmile.gif Parodysi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamunka @ 2008 03 17, 22:42)
Aš pagaliau išsirinkau met. lovą. Tiksliau neišsirinkau, o piešiau, paskui kalviai piešė.. Ir taip priėjom prie galutinio bendro varianto  biggrin.gif . Šią savaitę vešim avansą  thumbup.gif . Mūsų čiužinys 2,00x2,00 m, lovos kaina 3300 Lt (pas Klaipėdos kalvius)..  drinks_cheers.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif parodik nors briezinius bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gardenija - būtinai mirksiukas.gif

Balandėle1 - brėžiniai liko pas kalvius, neturiu ką parodyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamunka @ 2008 03 18, 21:41)
Gardenija - būtinai  mirksiukas.gif

Balandėle1 - brėžiniai liko pas kalvius, neturiu ką parodyti  schmoll.gif

O per kiek laiko pagamins?
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 03 19, 09:55)
O per kiek laiko pagamins?


Sakė, kad mėnesį tikrai užtruks.
Atsakyti
O mes gal uzsakysime siuos firmos lova, sake jos patvarios, kokybiskos ir geros thumbup.gif . Kainos prasideda nuo 2500 lt , dar glima uzsisakyti ir su patalynes deze thumbup.gif , bei metalo spalvu pasirinkimas is 20 pavyzdziu rolleyes.gif . Vienintelis minusas, kad ismatavimai mazi, dydziausios man tinkancios tik 174 cm plotis doh.gif
http://www.bontempi....ex.cfm?lang=ita

man patiko MORGANA wub.gif
Atsakyti