Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

QUOTE(*magnifique* @ 2016 06 09, 19:40)
Gal esat uzmaciusios graziu sieniniu spintu, nes visis tos margo su blizganciu aliuminiu man negrazu unsure.gif

man tai visai neblogu variantu ikejoje yra (pax sistemos), jei tik pagal ploti tinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 06 10, 06:22)
man tai visai neblogu variantu ikejoje yra (pax sistemos), jei tik pagal ploti tinka wink.gif


drinks_cheers.gif
Labai gailejausi, kad netiko, nes reikejo nestandarto sad.gif

As durims emiau lengvai fakturine balta plokste. Durys bus 3, 2 grynai baltos fakturines su vizualiniu perskyrimu, vienos su veidrodziu iremintos tokios pat fakturos pilksvai rusvos spalvos plokstes intarpais is virsaus ir apacios. Siandien turetu sumontuoti.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 10, 07:59)
drinks_cheers.gif
Labai gailejausi, kad netiko, nes reikejo nestandarto sad.gif

As durims emiau lengvai fakturine balta plokste. Durys bus 3, 2 grynai baltos fakturines su vizualiniu perskyrimu, vienos su veidrodziu iremintos tokios pat fakturos pilksvai rusvos spalvos plokstes intarpais is virsaus ir apacios. Siandien turetu sumontuoti.

Gal pasirodyt galesit? Labai labai idomu!! Man atrodo kazkas panasaus i mano stiliu smile.gif nors galvoju ar visai vienodas daryti ar pamaisyti su kokia nors spalva siaurus intarpus...
Papildyta:
Gal esate kas dare spinta is mazdaug tokios teksturines plokstes? Idomu kaip gyvai atrodytu?

http://www.juneka.lt.....i tekstta.jpg
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 06 10, 15:27)
Gal pasirodyt galesit? Labai labai idomu!! Man atrodo kazkas panasaus i mano stiliu smile.gif nors galvoju ar visai vienodas daryti ar pamaisyti su kokia nors spalva siaurus intarpus...
Papildyta:
Gal esate kas dare spinta is mazdaug tokios teksturines plokstes? Idomu kaip gyvai atrodytu?

http://www.juneka.lt.....i tekstta.jpg


Mūsų tokia ir yra smile.gif ir spalva intarpo netgi panaši. Duris atvežė, bet sumontuos kitą savaitę, tai galėsiu pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 10, 18:07)
Mūsų tokia ir yra smile.gif ir spalva intarpo netgi panaši. Duris atvežė, bet sumontuos kitą savaitę, tai galėsiu pasirodyti.

Oo, kaip gerai, labai lauksiu foto!! Internete kiek ieskojau, ne vienos spintos neaptikau is tokios plokstes..kiek ziuriu, man grazu, bet reik realiai pamatyt
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 06 10, 17:40)
Oo, kaip gerai, labai lauksiu foto!! Internete kiek ieskojau, ne vienos spintos neaptikau is tokios plokstes..kiek ziuriu, man grazu, bet reik realiai pamatyt


As irgi laukiu smile.gif stai musu plokste

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2016 06 10, 22:05)
As irgi laukiu smile.gif stai musu plokste

user posted image

Aciu! Jau dabar grazu, o kai sumontuos ... wub.gif cia termopalo plokste?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 06 10, 21:09)
Aciu! Jau dabar grazu, o kai sumontuos ... wub.gif  cia termopalo plokste?


Net neisivaizduoju atvirai ax.gif
Atsakyti
ptashka, gal jau sumontavo jum spinta? smile.gif beje, kai rinkotes, ar buvo tokios plokstes daugiau spalvu?
Atsakyti
bye1.gif
Spinta su stumdomom durim geriau/pigiau:
1. Nišoje?
2. Spintos šonas iš plokštės?
Atsakyti
Sveikos, gal žinot, kas gamina spintas tokiomis grotuotomis durimis?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 02 23, 09:48)
spinta - 560e, kiti baldai - papildomai  (t.y. tas pats g-tojas) mirksiukas.gif



As irgi ieskau baldininko...kuris spinta ir komoda padsrytu)))


Rekomenduokit koki.aciu labai
Atsakyti