Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

Sveikos. Gal žinot kiek maždaug apytiksliai kainuoja atnaujinti medinės grindis (ne parketas). Orientacinė kaina
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2016 03 28, 14:32)
Sveikos. Gal žinot kiek maždaug apytiksliai kainuoja atnaujinti medinės grindis (ne parketas). Orientacinė kaina


Ir mane labai domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 01 15, 00:23)
Sveikos smile.gif

pirkom seną butą ir dabar pas mus yra trijose patalpose ir visur skirtingu raštu sudėtas parketas. aš sakau - lupt ir mest lauk. bet kam pasako, tai plaukus pašiaušia - taigi geras daiktas! tipo, bent koridoriuj ir svetainėj pasilikit. bet tai kaip atrodys: virtuvėj plytelės, svetainėj ir koridoriuj parketas, o kambariuose laminatas? lopas ant lopo  doh.gif

sakykit, ar galima tarkim išardyti kvadračiukus ir juos sudėti eglute? ar pan? ar galima nusipirkti naujo parketo ir prijungti prie seno, kad atrodytų vienodai?  g.gif

Parketas turi būti visiškai tragiškas, kad jį keist laminatu...
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2016 03 28, 14:32)
Sveikos. Gal žinot kiek maždaug apytiksliai kainuoja atnaujinti medinės grindis (ne parketas). Orientacinė kaina

kaina gali būt nuo 17-20 eur/už kvadratą +lakas, ar net 30eur/už kvadartą. Nuo būklės priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2016 03 28, 14:32)
Sveikos. Gal žinot kiek maždaug apytiksliai kainuoja atnaujinti medinės grindis (ne parketas). Orientacinė kaina

O mane domina parketo atnaujinimo pilna kvadrato kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 06 18, 21:41)
kaina gali būt nuo 17-20 eur/už kvadratą +lakas, ar net 30eur/už kvadartą. Nuo būklės priklauso 4u.png

Kuriame pasaulio kraste tokios kainos ? smile30x30.png ..Mediniu grindu lako nusveitimas kaina 4,50-5 Eu uz kvadrata ...Lakavimas atskirai kainuoja, lygtai 1Eu uz kvadrata kiekvienam sluoksniui...
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2016 08 10, 11:20)
Kuriame pasaulio kraste tokios kainos ?  smile30x30.png  ..Mediniu grindu lako nusveitimas kaina 4,50-5 Eu uz kvadrata ...Lakavimas atskirai kainuoja, lygtai 1Eu uz kvadrata kiekvienam sluoksniui...


Čia Vilniaus kainos smile30x30.png o pas jus kur tokios kainos?
beje ten kainos su darbu ir su medžiagomis mirksiukas.png
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 08 10, 13:48)
Čia Vilniaus kainos smile30x30.png  o pas jus kur tokios kainos?
beje ten kainos su darbu ir su medžiagomis  mirksiukas.png

As surasiau kainas darbo.. medziados jau kiekvienam pagal norus, vienas nori kuo pigiau, kitas tik gerai ir nenori pigiu medziagu... bet tokiu kainu kokias surasete tikrai nera... mano pazystames dirba sita darba ir vaziuoja taip pat i Vln..
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2016 08 11, 11:46)
As surasiau kainas darbo.. medziados jau kiekvienam pagal norus, vienas nori kuo pigiau, kitas tik gerai ir nenori pigiu medziagu... bet tokiu kainu kokias surasete tikrai nera... mano pazystames dirba sita darba ir vaziuoja taip pat i Vln..

na patys restauravomės ir domėjomės smile30x30.png kvietėmės ne vieną meistrą smile30x30.png tad tokios kainos yra smile30x30.png nerašau tik tam, kad rašyt.. kad viena bobutė ar pažįstamas sakė/matė ar girdėjo mirksiukas.png
klausimas buvo dėl orientacinės kainos - tad mano nurodytos kainos yra orientacinės ir viskas priklauso nuo grindų būklės. Tad meistrai net telefonu nenurodo kainų, nes nori atvykti į vietą pasižiūrėti. Tad surašiau, tai ką mums pavyko rasti. Pasidarėme už 17 eur /kv, ir esam labai patenkinti rezultatu smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 06 18, 21:41)
kaina gali būt nuo 17-20 eur/už kvadratą +lakas, ar net 30eur/už kvadartą. Nuo būklės priklauso 4u.png

Ačiū už atsakymą! Kaip suprantu, čia būtų kaina "su viskuo" (išskyrus laką)? Mūsų medinukės vietomis labai nekokios būklės, su tarpais didžiausiais. Tai galvojam, ar restauruoti verta, ar lupti lauk ir kamštines dėti visur rolleyes.png
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 08 24, 13:30)
Ačiū už atsakymą! Kaip suprantu, čia būtų kaina "su viskuo" (išskyrus laką)? Mūsų medinukės vietomis labai nekokios būklės, su tarpais didžiausiais. Tai galvojam, ar restauruoti verta, ar lupti lauk ir kamštines dėti visur rolleyes.png

žinokit kokios mūsų buvo biggrin30x30.png aš jau vienu metu galvojau irgi, kad nieko gero su jomis nebus.. ir įrėžtos giliai.. ir šiaip įdaužų ir t.t.t nu tikrai ne kažką.. bet kai padarė - susitingom su vyru tarpduryje bigsmile.png tik vat tarpų buvo, bet jie nebuvo labai dideli smile30x30.png šiaip tikrai - išsikvieskite kas dirba su girndimis ir Jums pasakys ir kiek kainuos ir ar verta smile30x30.png
mes mokėjom 17eur su viskuo, vieni sakė 18-20 eur+ lakas (tiksli kaina sakė, kad paaiškės darymo metu), o kiti 30 eur biggrin30x30.png pasirinkom 17 eur, padarė per nepilnas 4 dienas, apie 42kv buvo smile30x30.png tvarkingai padarė, šiukšles susirinko smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 08 24, 13:55)
žinokit kokios mūsų buvo :D aš jau vienu metu galvojau irgi, kad nieko gero su jomis nebus.. ir įrėžtos giliai.. ir šiaip įdaužų ir t.t.t nu tikrai ne kažką.. bet kai padarė - susitingom su vyru tarpduryje bigsmile.gif tik vat tarpų buvo, bet jie nebuvo labai dideli :)  šiaip tikrai - išsikvieskite kas dirba su girndimis ir Jums pasakys ir kiek kainuos ir ar verta :)
mes mokėjom 17eur su viskuo, vieni sakė  18-20 eur+ lakas (tiksli kaina sakė, kad paaiškės darymo metu), o kiti 30 eur :D  pasirinkom 17 eur, padarė per nepilnas 4 dienas, apie 42kv buvo  :)  tvarkingai padarė, šiukšles susirinko :)

Ačiū labai, kad pasidalinate patirtim 4u.gif Galvojom apie kamštines visam bute, bet restauracija būtų bent per pusę pigiau. Beeet griausim vieną sieną, klausimas, ar pavyks kokias nors lentas toje buvusioj sienos vietoje sudėti g.gif
Gal galite rekomentuoti meistrus (Vilniuje)?
Atsakyti