Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

Man irgi šioje temutėje trūksta vaizdinės medžiagos lotuliukas.gif
Pasidalinkit prašau savo grožiais smile.gif
Man aktualu romanetė virtuvės langui, langai du, abu dar visiškai "nuogi" vienas iš jų prie kriauklės, kitas platesnis toje pačioje sienoje su svetainės panoraminiu langu. Svetainėje kol kas tik dieninė užuolaida, mastau gal naktinę kažkaip derinsiu su romanetėmis nes erdvė pusiau atvira langų pusėje
Atsakyti
QUOTE(rimancius @ 2016 06 16, 16:16)
Man irgi šioje temutėje trūksta vaizdinės medžiagos  lotuliukas.gif
Pasidalinkit prašau savo grožiais smile.gif
Man aktualu romanetė virtuvės langui, langai du, abu dar visiškai "nuogi" vienas iš jų prie kriauklės, kitas platesnis toje pačioje sienoje su svetainės panoraminiu langu. Svetainėje kol kas tik dieninė užuolaida, mastau gal naktinę kažkaip derinsiu su romanetėmis nes erdvė pusiau atvira langų pusėje

Aš irgi buvau suplanavusi romanetę virtuvėje langui, kuris yra ties kriaukle. Bet pagyvenusi 3 mėnesius pliku langu supratau, kad bloga mintis buvo smile.gif Langas pakankamai apsitaško, romanetė labai nepraktiška.... Nusipirkom medinę žaliuzę....
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2016 06 16, 16:19)
Aš irgi buvau suplanavusi romanetę virtuvėje langui, kuris yra ties kriaukle. Bet pagyvenusi 3 mėnesius pliku langu supratau, kad bloga mintis buvo smile.gif Langas pakankamai apsitaško, romanetė labai nepraktiška.... Nusipirkom medinę žaliuzę....

ties kriaukle romenetę planuoju laikyt dažniausiai pakeltą, kadangi du langai,(teisingiau kaip ir trys skaičiuojant svetainę) tai noriu kad jie "rištūsi, o žaliuzės man netiktų sad.gif
Gal kas turi/ žino/ naudoja romanetes ant plačių langų? kokio pločio jos ir kaip sekasi naudoti?
Atsakyti
Gal kam teko uzsakineti langu rubus is Dekoria.lt? Kaip pasiuvimo kokybe? AR patenkinti gautu gaminiu? Nes uzsakymas vyksta internetu, galima tik uzsakyti nemokamus Pvz. I namus.
Atsakyti
Sveikos merginos.

Domina medinės plačios žaliuzės (svetainei ir miegamajam). Kažkas tokio:

http://static.wixsta...9c75c34e82d.jpg

tik norėtųsi dar tamsesnių, labiau riešuto. Gal kas susidūrėte ar labai sudėtinga valyti?
Atsakyti
Merginos kiek normalu mokėti už užuolaidų palenkimą/ juostelės prisiūvimą? Darbas lengvas esu ir pati siuvusi tik nesinorėtų nukreivinti.

27Eur gera romanetės mechanizmo kaina?

Veiksmas Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2016 07 18, 10:55)
27Eur gera romanetės mechanizmo kaina?

Veiksmas Vilniuje

priklauso nuo romanetes dydzio.
as is laurestos esu uzsakinejus. kaina su visais priedais, panasi gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
Padekit susigaudyti karnizu labirintuose blush2.gif domina kuo maziau matomi karnizai arba net visai kad nesimatytu ju..turbut jie vadinasi lubinai karnizai? pvz sioje foto kazi irgi lubiniai?
https://www.google.l.....ihge7pI0D_sM:

bet kokiu atveju ir lubiniu vis vien matysis priekis, ar ne?
http://www.e-karniza...;product_id=180
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 01 rugpjūčio 2016 - 17:41
Padekit susigaudyti karnizu ir uzuolaidu medziagu labirintuose blush2.gif  domina kuo maziau matomi karnizai arba net visai kad nesimatytu ju..turbut jie vadinasi lubinai karnizai? pvz sioje foto kazi irgi lubiniai?
https://www.google.l.....ihge7pI0D_sM:

bet kokiu atveju ir lubiniu vis vien matysis priekis, ar ne? uzuolaidoms noriu sunkios medziagos, kokios dairytis? buna barchatas, kas dar? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 01 rugpjūčio 2016 - 18:30
QUOTE(*magnifique* @ 2016 08 01, 18:29)
Padekit susigaudyti karnizu labirintuose blush2.gif  domina kuo maziau matomi karnizai arba net visai kad nesimatytu ju..
Tai lubiniai karnizai, ju tik priekis, maza juostele matosi, buna storesne, buna mazesne, ir galima ta juostele apsiuti tokia pat kaip uzuolaida medziaga, jei norisi. Bet man asmeniskai negrazu. Jei norit kabint sunkesnes uzuolaidas, siulau rinktis begelius su didesniais tarpeliais tarp naktiniu ir dieniniu uzuolaidu, nes naktinis audinys jei storesnis, kloste bus sunkesne ir slankiojant atsislinks ir dieninis audinys kartu, nes tarpas nedidelis, jos labai arti viena kitos. Arba pirkt su 3 begeliais ir vidury tarpa palikt.
Atsakyti
Higa, aciu uz patarimus!!! O kazi pvz senukuose nebutu jie labai prastos kokybes? Gal geriau spec parduotuveje pirkti?
Dar esu maciusi kazkokius kvadro karnizus, atrodo irgi su begeliais, bet jie metaliniai g.gif tai tie lubiniai gal gali buti plastikiniai arba metaliniai?
Atsakyti
Sveikos,
prekiaujame įvairių rūšių roletais ir žaliuzėm didmeninėmis kainomis. Domina kainos? rašykite ausra@roplastgroup.lt tel.: 865270305
Atsakyti