Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

www.bellus.com yra visai neblogu
Atsakyti
QUOTE(Mifi @ 2015 02 03, 10:52)
Čia aš visai ne į temą, bet kažkaip akis užkliuvo už šio vonios fragmento  wub.gif Įstrigo kažkaip  bigsmile.gif
user posted image

Labai wub.gif
Atsakyti
Ziauriai grazus man baldai i salona wub.gif

user posted image

http://www.treku.es/...Media Furniture
Atsakyti
QUOTE(Tukane @ 2015 02 11, 17:11)
Sveikos mamytes,

Norejau paklausti, kur ieskot skandinavisku minkstu baldu? Kol kas buvom tik Ikea ir Isku, bet kol kas niekas i aki nekrito ten. Gal ka rekomenduoti galit? Aciu.


Kiek žinau grafų baldai siunčia savo baldus į skandinavija,
Atsakyti
Ka manot apie tokias medines lubas su tomis dekoratyvinemis sijomis? Siulo dizainere deti tambure ir virtuveje, man grazu, vyras burba kad nelabai... kad nebus praktiskai, greit pageltonuos g.gif
Svetaineje auktos lubos iki stogo, su dideliais sendintais balkiais, jie bus naturalios spalvos, o visos kitos lubos dekoratyvinemis baltomis lentutemis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 19 vasario 2015 - 11:30
QUOTE(savita1 @ 2015 02 19, 12:30)
Ka manot apie tokias medines lubas su tomis dekoratyvinemis sijomis? Siulo dizainere deti tambure ir virtuveje, man grazu, vyras burba kad nelabai... kad nebus praktiskai, greit pageltonuos g.gif
Svetaineje auktos lubos iki stogo, su dideliais sendintais balkiais, jie bus naturalios spalvos, o visos kitos lubos dekoratyvinemis baltomis lentutemis

Tai darykite kas JUMS grazu, tuo labiau kad pataria dizainere ( tikiuosi lentutes ne plastikines smile.gif ). O tas geltonavimas tai gal ir nuo dazu priklauso ir nuo prieziuros.
Siaip pasakyti vienareiksmiskai kad grazu ar negrazu tai neimanoma- viskas priklauso tuo stiliaus vientisumo ir harmonijos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muxius: 19 vasario 2015 - 11:51
QUOTE(metine @ 2015 02 18, 21:45)
Ziauriai grazus man baldai i salona  wub.gif

http://www.treku.es/...Media Furniture

Tikrai smagūs bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 19 vasario 2015 - 12:36
savita1, man labai gražu tokios lubos wub.gif Pas mano tėvų yra taip, tai niekas negeltonuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

jei nesunku, pasidalinkite informacija, kur pirkti plačias baltas grindjuostes (plintusus)? Gal atsiras turinčių tokios patirties ir gali pasidalinti? blush2.gif
Atsakyti
i balkiu tema, pripaise dizainere sitaip : user posted imageuser posted image irgi mastau ar ne per ryskus tie balkiai..
Atsakyti
[quote=VINIpooch,2015 03 03, 14:30]
i balkiu tema, pripaise dizainere sitaip :
pirma foto labai grazu
Atsakyti