Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Ilka* @ 2016 06 29, 15:02)
Tai tikrai nebūtina, kiek teko keliauti ar gyventi skandinavijos šalyse, niekur nemačiau tokių dalykų namuose. Jie nusitiesia paprasčiausią laidą, prikabina paprasčiausiais kabliukais, kažkiek apšpakliuoja arba nebūtinai ir viską nutepa baltais dažais. Ir atrodo gerai, man asmeniškai gražiau, jaukiau nei tie brangieji  ax.gif

Gal kur galima foto pamatyti?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 06 29, 16:05)
Gal kur galima foto pamatyti?

nuvažiuokit į kaimišką, kokių penkiasdešimt metų senumo trobą ir pamatysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 06 29, 15:05)
Gal kur galima foto pamatyti?


Jie tų laidų nedaro kaip interjero akcento ir nesu mačiusi, kad taip detaliai fotografuotų. Nutiesia laidą palei plintusus, durų apvadus, lubų kraštą ir tiek. Pvz., bekeliaudama buvau čia apsistojusi - butas sename name, visur elektra pravedžiota viršuje ir be jokių papildomų aksesuarų. https://www.airbnb.com/rooms/8838311
Atsakyti
Sveikos,
Kur pirkote vidaus duris? Kaip jas derinate su grindimis?Baltų sienų nebus (tamsių taip pat). Grindys gana šviesios: pilkintas ąžuolas, duris planuojame baltas. Ar plintusus dėti grindų spalvos, baltus, o gal dažyti sienų spalva? Balti plintusai man gražu prie baltų sienų arba visai klasikiniuose interjeruose, o aš noriu kažko lengvesnio. Esmė tame, kad baltų baldų beveik nebus, tik langai (plastikiniai sad.gif ). Kaip atrodys tos vienišos baltos durys? Gal vistik bandyti taikyti prie grindų, bet gamintojai skirtingi, idealiai suderinti nepavyksta. O gal lengviausia šioje situacijoje dažyti sienas balkšvai? Nuo pat pradžių priešinausi baltai spalvai interjere, nors man paveikėliuose gražu, bet norėjosi kitaip nei dauguma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2016 07 05, 12:05)
Sveikos,
Kur pirkote vidaus duris? Kaip jas derinate su grindimis?Baltų sienų nebus (tamsių taip pat). Grindys gana šviesios: pilkintas ąžuolas, duris planuojame baltas. Ar plintusus dėti grindų spalvos, baltus, o gal dažyti sienų spalva? Balti plintusai man gražu prie baltų sienų arba visai klasikiniuose interjeruose, o aš noriu kažko lengvesnio. Esmė tame, kad baltų baldų beveik nebus, tik langai (plastikiniai sad.gif ). Kaip atrodys tos vienišos baltos durys? Gal vistik bandyti taikyti prie grindų, bet gamintojai skirtingi, idealiai suderinti nepavyksta. O gal lengviausia šioje situacijoje dažyti sienas balkšvai? Nuo pat pradžių priešinausi baltai spalvai interjere, nors man paveikėliuose gražu, bet norėjosi kitaip nei dauguma wink.gif

Juk tikrai nebutina baltas sienas daryti smile.gif pas mane bute sienos yra 1002-Y50R kodu dazytos. Šviesios, bet ne baltos. Tuomet jau durys ir plintusai siltai baltos spalvos. Zinokit nerizikuociau sienu daryti jokia kita spalva, kaip tik sviesiai. Tuomet kur kas paprasciau baldus ir kitus interjero dalykus derinti. Su jais galit savita stiliu susikurti. Sienos yra kaip baltas lapas, ant kurio visi kiti akcentai deliojami. O del baltu duru, maciau ne viena dizainerio darba su medzio spalvos durimis. Man ir taip, ir taip grazu. Svarbu tik suderinti duru ir grindu spalvas, kad labai jau nesipjautu. Su baltom durim tas derinimas kiek paprastesnis smile.gif
Atsakyti
o man rekomendavo šią spalvą.
Kol kas nusidažiau sandėliuką bet tikrosios spalvos nematyt, kibire atrodo liuksiškai.
Bandysiu vieną kambarį ja dažyt ir tada jei ant sienų atrodys taip pat gražiai kaip kibire - dažysiu visas sienas.
va ši spalva user posted image

Medines lubas ir duris planuoju kiek pilkit
user posted image

tad ir duris greičiausiai ta pačia pilka spalva tamsinsiu g.gif
ir visai nesvarbu kokios grindys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 05, 19:48)
o man rekomendavo šią spalvą.
Kol kas nusidažiau sandėliuką bet tikrosios spalvos nematyt, kibire atrodo liuksiškai.
Bandysiu vieną kambarį ja dažyt ir tada jei ant sienų atrodys taip pat gražiai kaip kibire - dažysiu visas sienas.
va ši spalva [img]


Paprasčiau būtų kelias raides pabarškinti. Gamintojas, kodas, parduotuvė. bigsmile.gif Būtų naudinga kamnors.
Nes dabar atrodo komiškai.. kibire kažkokia balta, ekrane "baltas kvadratas" doh.gif unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 08 liepos 2016 - 08:05
QUOTE(tyli upė @ 2016 07 08, 09:05)
Paprasčiau būtų kelias raides pabarškinti. Gamintojas, kodas, parduotuvė.  bigsmile.gif  Būtų naudinga kamnors.
Nes dabar atrodo komiškai.. kibire kažkokia balta, ekrane "baltas kvadratas"  doh.gif  unsure.gif  biggrin.gif


oho kiek pykcio doh.gif
spalvos kodas S-0502Y

o lubu ir duru tiek spalvos kodai pav. yra tiek dazu gamintojas matomas, parduotuviu irgi LT ne viena yra, netingekit pasieiskot
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 08, 13:30)
oho kiek pykcio doh.gif
spalvos kodas S-0502Y

o lubu ir duru tiek spalvos kodai pav. yra tiek dazu gamintojas matomas, parduotuviu irgi LT ne viena yra, netingekit pasieiskot

Ne pykčio.. biggrin.gif Nesupratimo greičiau, kaip tai gali padėti kamnors suprasti ar pasirinkti.. Nepatingėjau, paieškojau - pagal kvadratą nieko neradau biggrin.gif

Aš sienų ieškojau, ne grindų išrišimo cool.gif

Juk nesunku būtų parašyti dažų pavadinimą bent 4u.gif

PS Žinau, kalbėjot, kažkada rašėt, bet jeigu atsiverti šiandien temą ir galvoje nelaikai visų baltų atspalvių kodų, gi gali užsimušt galvodamas, kas tame jūsų kibiro dugne 4u.gif Tik tiek: prašymas dalinantis, tikslumo 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 08 liepos 2016 - 12:01
QUOTE(Tosk @ 2016 06 19, 22:36)
Dienines uzuolaidos pas skandinavus retas reiskinys. Naktines uzuolaidos irgi dazniausiai tik del vaizdo, niekas ju nenaudoja pagal paskirti lotuliukas.gif Tai buvo vienas is pirmuju ypatumu prie kuriu man reikejo priprasti.


Mes irgi pasidarėm tik naktines linines iki žemės užuolaidas, gražu, tik kaip mėgsta praeiviai žvilgčioti doh.gif Skandinavijoj turbūt niekas nežiūri, nes kiek esu mačius, tai ir Anglijoj, ir Olandijoj nelabai mėgsta žmonės dangstytis užuolaidom.

QUOTE(Louhi @ 2016 06 22, 09:42)
Palyginimui su PVC ar 1 ir 2 aukšto? Ilgai rinkomės, radome lietuviškus gamintojus, tik pavadinimo nepamenu. Jie LT beveik neparduoda savo produkcijos, daugiau į skandinavijos rinką. Dar nuolaidą gerą išsiderėjome (taip gavosi, nes truputį kliurką jie mums padarė), tai jei gerai pamenu gavosi apie 33-35 Eur/ kv. kainą įtakoja šakotumas, šukavimas (mūsiškės 3 kartus šukuotos), briaunos. Ir dar jie mums dovanų alyvos įdėjo. Žodžiu, puikios grindys už gerą kainą wink.gif


O kaip jums laiko alyvuotos grindys? Aš estetiniu požiūriu labai patenkinta savo grindimis, mūsų balintas ąžuolas, šviesus, bet ne rustic, labai gražu, tik jau pradedu gailėtis, kad neėmiau matiniu laku lakuotų ar pan. Per pusę metų atsidaro nemažai įbrėžimų, nuo vandens lašų lieka dėmės, jau vieną kartą peralyvavom pirmą aukštą, gal dabar taps atsparesnės. Aš buvau pasiruošus, kad jeigu išpilsi mėlynių uogienę ar vyną, liks dėmės, bet kad vandens lašai taip matosi doh.gif Turbūt ant tamsių mažiau matosi tokie dalykai.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 07 15, 14:14)
Mes irgi pasidarėm tik naktines linines iki žemės užuolaidas, gražu, tik kaip mėgsta praeiviai žvilgčioti  doh.gif  Skandinavijoj turbūt niekas nežiūri, nes kiek esu mačius, tai ir Anglijoj, ir Olandijoj nelabai mėgsta žmonės dangstytis užuolaidom.
O kaip jums laiko alyvuotos grindys? Aš estetiniu požiūriu labai patenkinta savo grindimis, mūsų balintas ąžuolas, šviesus, bet ne rustic, labai gražu, tik jau pradedu gailėtis, kad neėmiau matiniu laku lakuotų ar pan. Per pusę metų atsidaro nemažai įbrėžimų, nuo vandens lašų lieka dėmės, jau vieną kartą peralyvavom pirmą aukštą, gal dabar taps atsparesnės. Aš buvau pasiruošus, kad jeigu išpilsi mėlynių uogienę ar vyną, liks dėmės, bet kad vandens lašai taip matosi  doh.gif  Turbūt ant tamsių mažiau matosi tokie dalykai.

gal galit parodyti, kur pirkot linines uzuolaidas? as galvoju, kad noriu miegamajam ju, tik dar neprisedau paieskoms.

del grindu, mes irgi dejom alyvuotas, tik musu tamsios visiskai tokios rustikines, del devevimosi matysim ateityje, planuojam menesio begyje jau isikelti. bet as ant lentos bandziau papilti visokiu dazanciu medziagu, vyno, burokeliu ir panasiai, tai iskart pavalius (na realiai juk ir nepalieki pusei dienos kazka ispylus) nesimato jokiu demiu.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 07 15, 14:14)
Mes irgi pasidarėm tik naktines linines iki žemės užuolaidas, gražu, tik kaip mėgsta praeiviai žvilgčioti  doh.gif  Skandinavijoj turbūt niekas nežiūri, nes kiek esu mačius, tai ir Anglijoj, ir Olandijoj nelabai mėgsta žmonės dangstytis užuolaidom.


O kaip jums laiko alyvuotos grindys? Aš estetiniu požiūriu labai patenkinta savo grindimis, mūsų balintas ąžuolas, šviesus, bet ne rustic, labai gražu, tik jau pradedu gailėtis, kad neėmiau matiniu laku lakuotų ar pan. Per pusę metų atsidaro nemažai įbrėžimų, nuo vandens lašų lieka dėmės, jau vieną kartą peralyvavom pirmą aukštą, gal dabar taps atsparesnės. Aš buvau pasiruošus, kad jeigu išpilsi mėlynių uogienę ar vyną, liks dėmės, bet kad vandens lašai taip matosi  doh.gif  Turbūt ant tamsių mažiau matosi tokie dalykai.

Pas mus romanetes, tai irgi visiems ciekava, bet kai rajonelis nedidelis, visus kaimynus pazistam, tai tik susimojuojam ir tiek biggrin.gif O kai svetimi kokie uzsuka, tai laaaabai ciekavinasi biggrin.gif Norvegijoje pas draugus buvome, ten niekas langu nedangsto, kadangi kalnuota vietove, tai puikiai matosi visas kaimynu, gyvenanciu zemiau gyvenimas, bet niekas demesio nekreipia. Pradzioje buvo neiprasta, o pries isvaziuojant jau ir mums buvo norma wink.gif

Musu grindys irgi jautrios dregmei, po metu visame name is naujo alyvavom, tai daug maziau dabar, bet jei paliktume kur lasa, tai liktu deme vistiek. Nera musu grindys tamsios, sakyciau naturali azuolo spalva, bet jei lieka kur lasas, pvz. nuo terasos duru nulasa, tai vistiek matosi. Virtuveje irgi reikia pasaugoti, kad koks riebalas ilgai ant grindu nebutu nutiskes. Mudu su MB labai tvarkingi, tai mokame pasaugoti wink.gif O pabraizymu nesimato, nors kate kartais pralekia kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti