Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(sandritalt @ 2008 05 20, 22:09)
o tai ir jus jau gulit ar dar tik gulsit?

gulim smile.gif
nuo 05-14 dienos, gulėsim visą savaitę, o kaip kitą bus nežinau, manau išrašys, bet kas ten žino...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 20, 21:23)
gulim smile.gif
nuo 05-14 dienos, gulėsim visą savaitę, o kaip kitą bus nežinau, manau išrašys, bet kas ten žino...


nu tikiuosi kad išrašys, kiek galima ten guleti. Laikykites, jei dar busit tai ir mes pasirodysim ax.gif
Atsakyti
g.gif gydytoja pasake kad kitaip siuntimo neraso tik neurologo konsultacijai, jei jis netinka tai ka man daryti? doh.gif
Atsakyti
Nemanau, kad netiks. Bent mes kai į Kauną važiavom gultis, abu kartus rašė neurologo konsultacijai, ir gerai buvo, aš Kaune pas savo gyd. klausiau. Nepergyvenk.O paskutinį kartą išvis be siuntimo važiavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilganosė: 21 gegužės 2008 - 14:36
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 21, 10:33)
g.gif  gydytoja pasake kad kitaip siuntimo neraso tik neurologo konsultacijai, jei jis netinka tai ka man daryti?  doh.gif

o tu paskambink į Neurologinį skyrių ir paklausk,
realiai jei jau esate su tokiu važiavę ir priėmė tai reiškia priims ir dabar.

QUOTE(Ilganosė @ 2008 05 21, 15:35)
Nemanau, kad netiks. Bent mes kai į Kauną važiavom gultis, abu kartus rašė neurologo konsultacijai, ir gerai buvo, aš Kaune pas savo gyd. klausiau. Nepergyvenk.O paskutinį kartą išvis be siuntimo važiavom.

Kaune gali būti kitaip viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 21, 14:40)
o tu paskambink į Neurologinį skyrių ir paklausk,
realiai jei jau esate su tokiu važiavę ir priėmė tai reiškia priims ir dabar.
Kaune gali būti kitaip viskas smile.gif



praita karta kai gulde tai gulde vilniaus neurologe ir nepamenu ka ji ten buvo parasiusi.
Atsakyti
ka reikes ta ir parasys...jei nepriims, atsigulk ant lovos ir pasakyk, kad nebevaziuosi namo jokiu siuntimu.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
arba galima gi tartis, kad tetis atves kokio reikia... Kokios problemos. Visaks issprendziama derybu klausimu...
Kazkur klauset del svajoniu... ziuri i viena taska ir kvit. Nei tu vardu kviesk, nei dar ka ... tik kazkokios akys stiklines. g.gif , o suplodavom stipriai, tada issigasta, bet buna su mumis...
va taip.
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Nu ką oreliai pasikeitė rolleyes.gif ...Kad ,tik greičiau atšiltų vėl mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 23 gegužės 2008 - 08:22
QUOTE(varlele @ 2008 05 23, 08:14)
ka reikes ta ir parasys...jei nepriims, atsigulk ant lovos ir pasakyk, kad nebevaziuosi namo jokiu siuntimu....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
arba galima gi tartis, kad tetis atves kokio reikia... Kokios problemos. Visaks issprendziama derybu klausimu...
Kazkur klauset del svajoniu... ziuri i viena taska ir kvit. Nei tu vardu kviesk, nei dar ka ... tik kazkokios akys stiklines.  g.gif , o suplodavom stipriai, tada issigasta, bet buna su mumis...
va taip.



paskui dar man koki iskvies daktara, sakys su proteliu negerai yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 23, 10:00)
paskui dar man koki iskvies daktara, sakys su proteliu negerai  yahoo.gif

tai va susimatysim.mūsų neišrasė.pirmadienį dar atvažiuosim mes.

user posted imageNAUJI NAMUČIAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 23 gegužės 2008 - 14:35
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti