Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

QUOTE(migdolinis_saldainiukas @ 2013 01 28, 12:32)
Na, kagi, man teks keisti Daylette, i naujas.. sikart gydytoja israse Belaros.. netiko man Daylette, nes pasak gydytojos gimdoj ir kiausintakiuos buvo tokia situacija lyg visai nevartociau kontraceptiku.. kazkaip netinkamai sureagavo mano organizmas.. dabar reiks eit ieskotis info apie Belara  g.gif


O kaip sužinojai, kad jos tau neveikia?
Atsakyti
QUOTE(Vestne @ 2013 02 12, 14:25)
O kaip sužinojai, kad jos tau neveikia?


tiesiog vartojant antra pakuote neatejo menesines, (testas rode vaiduoklius), geriant trecia pakuote kraujavau labai labai ( testas vel rode vaiduoklius), kai patikrino gydytoja, tai tieisog pagal visus gimdos tyrimus jai rode kad tiesiog daylete man pilnai neuzkerta kelio apvaisinimui.. netgi itarinejo negimdini nestuma, teko ir hcg tyrimus atlikti. o man daylete israse vien del to,kad norejau susitvarkyti cikla ir sumazinti gausuma... nes pries tai geriau lindinete20.. na dabar ziuresim kaip su Belara seksis, dar tik neseniai geriu pirma pakuote..
Atsakyti
o man, del nezmonisku galvos skausmu, pms metu, teko jas keisti i Qlaire, jau 3men, gyvenu be plystancios galvos
Atsakyti
vartojau 3 men del endometriozes,nebuvo galvos skausmu,tik dingo noras myletis ypac pati pirma menesi ir nors ginekologe sake kad jos sutvarko PMS man priesingai buvo pesimistines nuotaikos,kazkoks nervingumas ko anksciau nebudavo
Atsakyti
As paigineju gerti antra pakuote, idomu kaip su menesinem bus g.gif ana menesi tik patepliojo ir viskas.
Man kol kas jokiu pasaliniu pozymiu nera, nei galva skauda, nei nervas ima ax.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti/dovanoti/mainyti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.




 i 
1. Nuo 2009-07-01 medicininės paskirties produktų  grupė buvo panaikinta atitinkamomis Farmacijos įstatymo pataisomis. Liko tik sąvoka 'vaistiniai preparatai' - prekybą jais reglamentuoja būtent Farmacijos įstatymas.

2. Maisto papildai - visų pirma, reikia įsidėmėti, nors mes juos galime rasti vaistinėje, bet tai yra maisto produktas, tad ir prekybą jais reglamentuoja Maisto įstatymas.
Visi (ne tik juridiniai, bet ir pavieniai fiziniai asmenys) parduodantys maisto papildus turi turėti Maisto tvarkymo pažymėjimą. Vaistinės, beje, irgi turi turėti, nepaisant to, kad jos turi licencijas prekiauti vaistais.
Tad visi teisės aktai, reglamentuojantys maisto papildų sritį, tinka forumo temoms, kuriose norima papildais/vitaminais mainytis, parduoti, dovanoti.

Atsakyti
o niekam nepasitaikė, kad šis kontraceptikas išsausino veido odą, nes aš turiu tokių įtarimų...praėjus 1,5 mėn. pradėjo sausėt veido oda, nors pas mane būdavo labiau mišri, o tos sausos vietos dabar tai ypač sausėja, net nebežinau ką ir begalvoti, kremus keičiau, kaukes dariau, hialurono serumą tepu, negerėja...
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2013 02 28, 23:56)
o niekam nepasitaikė, kad šis kontraceptikas išsausino veido odą, nes aš turiu tokių įtarimų...praėjus 1,5 mėn. pradėjo sausėt veido oda, nors pas mane būdavo labiau mišri, o tos sausos vietos dabar tai ypač sausėja, net nebežinau ką ir begalvoti, kremus keičiau, kaukes dariau, hialurono serumą tepu, negerėja...

tikrai gali sausinti oda. man labai issausino.
Atsakyti
QUOTE(Velma @ 2013 02 17, 09:26)
vartojau 3 men del endometriozes,nebuvo galvos skausmu,tik dingo noras myletis ypac pati pirma menesi ir nors ginekologe sake kad jos sutvarko PMS man priesingai buvo pesimistines nuotaikos,kazkoks nervingumas ko anksciau nebudavo


As dar tik pirma menesi geriu, bet toks jausmas, kad nuolatinis PMS, cia linskma, cia liudna, verkt norisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2013 02 05, 20:14)
zalias paskutines reikia gerti  4u.gif  o ne bandete pleistra naudoti? mano drauge uzmirstuole,sake jai pleistras kaip tik, uzsiklijavai ir pamirsai  ax.gif


Zinau, kad reikejo zalias paskutines, bet kazkaip tamsoje paimant KT, vis pradedavau ne is tos puses. Grizau prie savo senesniu Jasmineles, ten prie kiekvienos tabletes savaites dienos uzrasytos, tai man tikras issigelbejimas..o svarbiausia lytinis potraukis atsistate:) nes su siom visai vyra buvau primirsus.....
Atsakyti
QUOTE(baggirute @ 2013 04 10, 16:47)
Zinau, kad reikejo zalias paskutines, bet kazkaip tamsoje paimant KT, vis pradedavau ne is tos puses. Grizau prie savo senesniu Jasmineles, ten prie kiekvienos tabletes savaites dienos uzrasytos, tai man tikras issigelbejimas..o svarbiausia lytinis potraukis atsistate:) nes su siom visai vyra buvau primirsus.....

drinks_cheers.gif ir aš grįžau prie Yasmineles
Atsakyti
sveikos, o nėra Jums problemų su Daylette įsigijimu? Aš Kaune nueinu į didžiąsias vaistines - tai nei vienoje neturi.
Atsakyti