Įkraunama...
Įkraunama...

Ausies nervo uždegimas

Kaip lankiausi pas prof.POVILA PAULIUKA taip mes issikalbejom ir jis sake kad pas ji daug kreipiasi del neurito,tiesiog gydytojai pasiuncia,man taip irgi pasake jei nenori operuotis lauk blogu pasekmiu,vaistai negydo tik praplecia.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2008 06 08, 12:03)
Kaip lankiausi pas prof.POVILA PAULIUKA taip mes issikalbejom ir jis sake kad pas ji daug kreipiasi del neurito,tiesiog gydytojai pasiuncia,man taip irgi pasake jei nenori operuotis lauk blogu pasekmiu,vaistai negydo tik praplecia.



Gal galite paaiškinti ką ten galima operuoti? nes aš nelabai suprantu, juk čia nervo uždegimas, tai ką ten pjauti? nebent klausą atstatinėti yra operacijos, bet, kad pagydyti ligą operuojant aš neįsivaizduoju doh.gif gal galite plačiau papasakoti?


mergaitės, sirgusios šia liga, ar jums liko kokių padarinių? ar jaučiatės taip pat kaip anksčiau?
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 06 09, 10:24)
Gal galite paaiškinti ką ten galima operuoti? nes aš nelabai suprantu, juk čia nervo uždegimas, tai ką ten pjauti? nebent klausą atstatinėti yra operacijos, bet, kad pagydyti ligą operuojant aš neįsivaizduoju doh.gif  gal galite plačiau papasakoti?
mergaitės, sirgusios šia liga, ar jums liko kokių padarinių? ar jaučiatės taip pat kaip anksčiau?



Neuritas tai yra klausos susilpnejimas,krauju nepilnai aprupinami neuronai kurie del deguonies stokos zusta,ir silpneja klausa.Taip sake, reikia atlaisvinti raumeni kuris spaudzia ir taip atsistato kraujotaka.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2008 06 09, 13:19)
Neuritas tai yra klausos susilpnejimas,krauju nepilnai aprupinami neuronai kurie del deguonies stokos zusta,ir silpneja klausa.Taip sake, reikia atlaisvinti raumeni kuris spaudzia ir taip atsistato kraujotaka.



va matai kaip, šito tai aš nežinojau doh.gif aš tai sutikčiau ir operuotis, jei tik reiktų, nes kai prisimenu kai sirgau, tai metai dar nepraėjo, o nervai įtempti, kad vėl nepasikartotų g.gif
Atsakyti
Gal kam pades sis receptas,Reikia po lygiai sumaisyti svoguno sulciu ir zasies tauku, lasinti i ausis ryte ir vakare,lasinti tol kol pasveiksite,isgydo kurtuma.
Atsakyti
o gal patartumet kur gauti zasies tauku?
Atsakyti
Sveikos, turiu tokia pačią problemą kaip ir daugelis čia rašiusių. Aš prieš metus netekau klausos dešine ausimi per keletą sekundžių. Staiga ėmė stipriai spengti, po to užkrito, o po keletos valandų prasidėjo priepuolis (galvos svaigimas, pykinimas, pusiausvyros sutrikimas). Pragulėjau 2 svaites ligoninėj, po to sanatorija. Tačiau klausa nebeatsistatė ir išliko iki šiol įkyrus ūžesys ausyje. Visa tai gydytojas liaudiškai įvardijo-ausies infarktas. Šiandien vėl buvau pas savo LOR. Jis mano, kad tai galėjo atsitikti nuo karščio, nes tą dieną kai susirgau, buvau pirty, todėl patarė neiti į jokias pirtis. Iki šiol negaliu patikėti, kad netekau klausos ir laukiu stebuklo. Gal kam nors tas stebuklas įvyko? Parašykit. Dar apie tas svogūnų sultis, ar jos padeda esant ausis nervų pažeidimams?
Atsakyti
Viena moteris pasakojo,kad ji buvo visiskai apkurtus,i ausis ryte ir vakare lasindavo svogunu sulciu,ir mazdaug po puses metu pradejo girdeti ,Is karto silpniau,is leto taip ir atsistate klausa,Sake net apsiverkiau is to dziaugsmo kaip isgirdau suns lojima.Zinote kad svogunu sultys valo kraujagysles.Pataria kiti kad svogunu sultis reikia maisyti su zasies taukais,nes taukai minkstina kraujagysles o svogunas valo ,sako efektas geresnis.Zasies tauku tai tikriausia nera pirkt,nusipirkit zasy ar puse zasies,nurinkit nuo jos taukus ir islydykite vandens voneleje.[paimame 2puodus,i viena ipilame vandens ir kaitinam,i kita mazesni puoda supjaustome taukus,ir ta puoda idedame i puoda su vandeniu taip kaitinam kol issilydo taukai]
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 06 09, 08:24)
Gal galite paaiškinti ką ten galima operuoti? nes aš nelabai suprantu, juk čia nervo uždegimas, tai ką ten pjauti? nebent klausą atstatinėti yra operacijos, bet, kad pagydyti ligą operuojant aš neįsivaizduoju doh.gif  gal galite plačiau papasakoti?
mergaitės, sirgusios šia liga, ar jums liko kokių padarinių? ar jaučiatės taip pat kaip anksčiau?


man asmeniskai padariniu liko siokiu tokiu. paskutiniu metu pradejo kazkaip spausti ausis. toks jausmas, tarsi, kazkas is vidaus kazka stumia. klausa normali, nieko neskauda, bet spaudzia. lekiau pas gydytoja strimgalviais. paziurejo ir sako: eik namo ir nesinervuok. ir is tikro, kai bunu pailsejus, nera streso, tai ir tos ausys normaliai funkcionuoja. bet jei kazkokia itampa, tai pradeda spausti. be to, kartais varvant snargliui ir siek tiek truktelejus, ausys kazkaip uzsikemsa ir atsikemsa. blogiausiu atveju, uzsikemsu nosi ir engvai jas prapuciu. kad lengviau butu gyventi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2008 06 16, 21:15)
man asmeniskai padariniu liko siokiu tokiu. paskutiniu metu pradejo kazkaip spausti ausis. toks jausmas, tarsi, kazkas is vidaus kazka stumia. klausa normali, nieko neskauda, bet spaudzia. lekiau pas gydytoja strimgalviais. paziurejo ir sako: eik namo ir nesinervuok. ir is tikro, kai bunu pailsejus, nera streso, tai ir tos ausys normaliai funkcionuoja. bet jei kazkokia itampa, tai pradeda spausti. be to, kartais varvant snargliui ir siek tiek truktelejus, ausys kazkaip uzsikemsa ir atsikemsa. blogiausiu atveju, uzsikemsu nosi ir engvai jas prapuciu. kad lengviau butu gyventi. ax.gif



Nu va ir man tas pats, vadinasi taip turi būti verysad.gif aš kai sustresuoju man cypia labai, o kartą kai darbe signalizacija pradėjo šaižiai cypti, taip išsigandau ir po valandos užgulė ausį, jau galvojau vėl lėksiu į klinikas, bet tpfu tpfu tpfu praėjo
Atsakyti
nejau nera norinciu parasyti apie baro kameras?
Atsakyti
QUOTE(ROMASIUKAS @ 2008 06 17, 12:54)
nejau nera norinciu parasyti apie baro kameras?


Buvau baro kameroje 10 kartų. Nieko nepadejo. Kaip netekau klausos, taip netekau, kaip ūžė, taip ūžia. Gal per vėlai priskyrė man tas kameras. Buvo prėję 2mėnesiai po priepuolio. Na bet blogiau nepasidarė. Reikia viską išbandyti.
Atsakyti