Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Bet tikriausiai darbai ne migrantams biggrin.gif kad tik per TV rode maza miesteli. Neisgirdau koki, bet zodziu zurnalistas pasakojo, kad centrinej miestuko gatvej girdisi vien migrantu kalbos. Laukuose, fabrike - dirba vien Easten European biggrin.gif viena moteriske uzkalbino gatvej, tai ji pasake kad ir anglai gali dirbti tokius darbus, bet deje juos dirba migrantai

Vat galvoju dabar, kazin kokius istatymus jie priims del migracijos. Ka darys su tais, kurie jau cia daug metu dirba ir gyvena
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 13, 18:48)

Tai, rasyt Lotuliukui? Pirmadieni geriam kava? Ten pat? Heida? Giega? Gal dar kas?



As visada UZ thumbup.gif Pirmad ryte man tinka mirksiukas.gif

Nu zuresim,kaip cia toliau bus g.gif Mane tai nervina visi panikieriai doh.gif Va su tevu MB sneka,tie virs 16m cia UK,stradalioja,kad reikia rezidentu doh.gif O mes jau ir taip esam rezidentais,nieko papildomai neduoda ta kortele..Cia pries pora dienu lietuviskas draugelis,kuris ir cia UK gyvena..Niekad nei skambindavo,nei ka,o cia skambina,alspta-ka jam daryt-svaras sitaip nuvertejo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 13, 19:49)
Bet tikriausiai darbai ne migrantams  biggrin.gif  kad tik per TV rode maza miesteli. Neisgirdau koki, bet zodziu zurnalistas pasakojo, kad centrinej miestuko gatvej girdisi vien migrantu kalbos. Laukuose, fabrike - dirba vien Easten European  biggrin.gif  viena moteriske uzkalbino gatvej, tai ji pasake kad ir anglai gali dirbti tokius darbus, bet deje juos dirba migrantai

Vat galvoju dabar, kazin kokius istatymus jie priims del migracijos. Ka darys su tais, kurie jau cia daug metu dirba ir gyvena


Kodėl ne migrantams, jei tinka atitinka tai ir įdarbina, aš jokiu rasistinių išpuolių nemačiau, nepajutau ir tikiu kad taip ir toliau bus.
Dirbančių čia ir esančių nieks nelies, bent taip buvo kalbama per žinias birželio 25d, nuo tos dienos žinių nemacius nežinau ar kas pasikeitė... Aš ne taip senai darbą pakeičiau, į mano vieta pretendavo daugiau kaip 50 žmonių, dauguma buvo anglai ir darbą pasiūlė man, taip kad ne į tautybe žiūri o patirtį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga_: 13 liepos 2016 - 21:08
Mano viena pazistama i muzieju darbinosi.Atranka virs 20zmoniu i 1 vieta.Visi anglai,ji viena lietuvaite.Ir ka-ja prieme mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau kaip man sekesi, rastu buvo, tai jauciu tik rugseji suzinosiu. Nors jei labai prie spelingo kabinsis, tai bus blogai.

Del rezidento pries pora dienu skaiciau, kad neprotet ir nesidaryt rezidentu nes jie nieko neduos, o tik pasipelnys agenturos kurios tuo uzsiima, ir jei 5 metai cia gyveni jau esi rezidentas.

O tie anglai tik kalba, amziais is ju darbus atima, noresiu paziuret kaip eis dirb i zemes uki, i fabrikus, viesbucius. Niekur jie neis, ju pasalpa uz minimuma didesne irnesakyk.gif

Reik vaziuot pas Puga gyvent cool.gif
Atsakyti
Mokytoju darbu ir Londone pilna. Visi council puslapiai vien tik jais uzpildyti, bet gali buti tik del to, kad mokyklos tiesiog negali tiesiogiai samdytis darbuotoju. O i kitas sritis, pakliut i councila, tik per kokius subkontraktininkus.
MB noretu councile dirbti. Aukso kasyklos ten.

QUOTE(giega @ 2016 07 13, 20:02)
As visada UZ thumbup.gif Pirmad ryte man tinka mirksiukas.gif

Nu zuresim,kaip cia toliau bus  g.gif  Mane tai nervina visi panikieriai  doh.gif  Va su tevu MB sneka,tie virs 16m cia UK,stradalioja,kad reikia rezidentu  doh.gif  O mes jau ir taip esam rezidentais,nieko papildomai neduoda ta kortele..Cia pries pora dienu lietuviskas draugelis,kuris ir cia UK gyvena..Niekad nei skambindavo,nei ka,o cia skambina,alspta-ka jam daryt-svaras sitaip nuvertejo  doh.gif  doh.gif


Mane irgi nervina tie stradaliojimai del rezidento.
Kol kad nesidarom, pagal istatyma jis ir taip priklauso, o paso kol kas keist nesiruosiu.
Mano mama turbut infarktas tfu tfu tfu istiktu, jei pasakyciau, pilietybes zadu atsisakyti unsure.gif
Atsakyti
Ai pirmadienis man tinka, nebent pasiligociau per savaitgali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 13, 20:25)
Mokytoju darbu ir Londone pilna. Visi council puslapiai vien tik jais uzpildyti, bet gali buti tik del to, kad mokyklos tiesiog negali tiesiogiai samdytis darbuotoju. O i kitas sritis, pakliut i councila, tik per kokius subkontraktininkus.
MB noretu councile dirbti.

Aukso kasyklos ten.



Viena pažįstama pernai per ten darbą gavo mokykloj g.gif nu bet aišku tikros politikos nežinau, bet aš pati pagal savo specialybę skambinau pasiklausinet dėl darbo tai vien telefonu man darbą dave

Kokios kasyklos, ko nežinau biggrin.gif bigsmile.gif to negirdėjus, gal dėl to kad mūsų council biednas, per daug benefitininku biggrin.gif
Atsakyti
Jau tikrai kad kaip perdeda visi su tuo rezidentu...
Poryt pati savo noru važiuoju į lt😂O mano šeimyna lekia į Ispaniją..
Atsakyti
Matysim kaip cia bus valdziai pasikeitus. Pas mus kompanijoj viena is Somalio dirba, tai ta pergyvena kad gali negaut vizos. O siaip tai, ana savaite lenke i finansus prieme.

O mes negalim dvieju pilietybiu turet g.gif
Atsakyti
Nova,ne,negalim...dviguba pilietybė tik nuspelniusiems piliečiams....o mes ką,emigrantai😀
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 07 13, 21:20)
Nova,ne,negalim...dviguba pilietybė tik nuspelniusiems piliečiams....o mes ką,emigrantai😀



biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti