Įkraunama...
Įkraunama...

Londono širdyje dar vis ne ruduo

Kokia proga?

Giega, FB ir vyriškis tavo koks sukūdęs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 29, 17:44)
Kokia proga?

Giega, FB ir vyriškis tavo koks sukūdęs  blink.gif

Nu tai gi sportuojam biggrin.gif Mb 16 kg gi numete..
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 29, 17:44)
Kokia proga?

Giega, FB ir vyriškis tavo koks sukūdęs  blink.gif

Draugutė iš Italijos,pas kuria ilsiuosi atskrenda ketvr pas mane,o šešt jos gimtadienis,tai paėmėm pirtį lietuvių cornvaly...16 žmonių,Sekm pas mane visi...
Atsakyti
Sveikos

Savaitgalis nei sioks nei toks. Tevukas ligoninej po operacijos. Uzkalkejusias kraujagysles pasalino. Sekmadieni anksti ryte greitoji isveze ir tiesiai ant operacinio stalo. Vakar dar reanimacijos skyriui pragulejo, o siandien i palata perkele. Viskas kaip ir gerai. Aciu Dievui

Limcamca, duok pazaist kaciukui su ziurkenu biggrin.gif tegul susipazista su nauju gyventoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Nova, sveikatos teveliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mrs Patranka, fainiai. Ir Kornvalyje lietuviai pirtis turi thumbup.gif

Grazuoliai katinai ir be peles. Ta pele tai juokinga, kol man ja rupintis nereikia. biggrin.gif

Atsakyti
Giega, i CC Catch neinat?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 29, 21:25)
Nova, sveikatos teveliui  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mrs Patranka, fainiai. Ir Kornvalyje lietuviai pirtis turi  thumbup.gif

Grazuoliai katinai ir be peles. Ta pele tai juokinga, kol man ja rupintis nereikia.  biggrin.gif

Sorry,Graveley,St.neons pirtis...nusikalbėjau vakar blush2.gif blush2.gif

Ryte atsikėliau,einu gerti kavos,ir sitinge matau vaizdą,kabo suknelė kurią norėjau pirkti,bet gailėjau pinigų..vakar dukriukas,sako jei į darbą nuo 5,o ji jau 12 val išeidinėja,sakau ko taip anksti,ai sako lekiu iki stratfordo,reikia sio bei to...net susižliumbiau pamačius.

Laba,geros dienos visoms....varysiu su Soyte pas vet...
Atsakyti
Labas rytas.
Mrs Patranka, kokia miela tavo mergaite wub.gif
Nova, sveikatos teciui 4u.gif
Atsakyti
Oi koks paršas as,Nova,stiprybės ir glėbys sveikatos..
Limcamca,dėkui.
Atsakyti
Liuks dukriukas. O, Mrs Patranka, kaip kačiukas auga?

Nuėmiau nuo šaldytuvo atvirutes, paruošiau vietą visokiem nepamirštamiem dalykam registruotis. Pas GP, visokie mokyklų susirinkimai ir pan. unsure.gif Ėch.
Atsakyti
Nuo kada pradedat mokslo metus? Pas mane mazoji nuo 5 dienos, vyresne nuo 6. Kaip ta vasara praleke greit rolleyes.gif
Atsakyti
Abu pirmadienį.
Pamėtėm mažiaus mokyklinį megztinį. Nesuprantu, kaip taip galima, namuose?? unsure.gif huh.gif
Atsakyti