Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Amerikos nėštukės

QUOTE(MichGirl @ 2012 12 09, 21:35)
esu jau is seniau girdejus, kad NYC taxuose nereikia keduciu.



Tikrai nereik taxi car seat, viskas up to you 4u.gif The NYC Taxi and Limousine Commission is exempt from child safety restraint laws, you must decide for yourself what makes you most comfortable 4u.gif as zinau ne viena drauge kuri neturi masinos ir jokiu car seat'u jie nei nepirko cia. keliauja metro vezimuku ir viskas ir is ligonines isleido be car seat. Zmogus juk nepirks jo tik tam kad paiimt vaika is ligonines, o kiti Ny gyvena kaimuos jie daznai nei masinu neturi ir siaip.
Atsakyti
Taip, mes irgi taip skaitem... Tikrai nemanau, kad visi cia jos perka, o ir tie kas perka, pas mus vietiniam mommy blog vis ideda skelbimus, kad parduodu infant car seat, panaudotas 1-2 kartus. Noretumem pesciom pareit, na jeigu kas, bendradarbe pasiule paskolinti, o kai jau vaziuosim i LT ar siaip atostogauti, tada nusipirksim kazka. Man tik is principo labai nepatinka kai vaikucio laukimas paverciamas kazkokiu pirkiniu maratonu schmoll.gif lyg Kaledu neuztektu biggrin.gif Tai jei dar netingit, parasykit kiek uztenka vystyklu ir burp cloths ar kaip jos ten vadinasi...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 12 09, 10:45)
Mano draugei tai is vis nesamone truputi gavosi su kedutem.

as ne viena karta susiduriau, kai sesele save laiko protingesne uz visus kitus doh.gif

QUOTE(Isabelle @ 2012 12 09, 22:20)
man tai kaip gaila tokiu ramiu geru motereliu...o dar po gimdymo......

drinks_cheers.gif

QUOTE(MichGirl @ 2012 12 09, 22:43)
pasake jam NICU

as shiaip neesu konfliktishka, bet NICU, tai turbut, kiekviena mama kazkiek pusiausvyra praranda unsure.gif ypac, kai dar kazka ish shono vejus paburnoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2012 12 11, 09:11)
Tikrai nereik taxi car seat, viskas up to you  4u.gif The NYC Taxi and Limousine Commission is exempt from child safety restraint laws, you must decide for yourself what makes you most comfortable  4u.gif  as zinau ne viena drauge kuri neturi masinos  ir jokiu car seat'u jie nei nepirko cia. keliauja metro vezimuku ir viskas ir is ligonines isleido be car seat. Zmogus juk nepirks jo tik tam kad paiimt vaika is ligonines, o kiti Ny gyvena kaimuos jie daznai nei masinu neturi ir siaip.


cia gal nuo ligonines priklauso,bet keista ,kad isleidzia g.gif rolleyes.gif ,o kad kaimuos masinu neturi keista tongue.gif ,kad mieste be jos galima apseit taip biggrin.gif
QUOTE(Mrs. @ 2012 12 11, 21:43)
Taip, mes irgi taip skaitem... Tikrai nemanau, kad visi cia jos perka, o ir tie kas perka, pas mus vietiniam mommy blog vis ideda skelbimus, kad parduodu infant car seat, panaudotas 1-2 kartus. Noretumem pesciom pareit, na jeigu kas, bendradarbe pasiule paskolinti, o kai jau vaziuosim i LT ar siaip atostogauti, tada nusipirksim kazka. Man tik is principo labai nepatinka kai vaikucio laukimas paverciamas kazkokiu pirkiniu maratonu schmoll.gif lyg Kaledu neuztektu  biggrin.gif Tai jei dar netingit, parasykit kiek uztenka vystyklu ir burp cloths ar kaip jos ten vadinasi...

tai ir nusipirkit panaudota,o ne nauja ir neskaitau,kad reikalavimas vaikuti ,dar tiksliau naujagimi, laikyti keduteje yra kazkokia komercine avantiura rolleyes.gif ,o kad ir namai saliai,mamai ka tik po gimdymo galva gali apsisukti su kudykiu rankose,kas tada? kur as gimdziau pacioje ligonineje niekas neleido vaiko nesiotis ant ranku,turejo buti tuose vezimeliuose.Nereiketu siausitis taip pries elementarius saugumo nustatymus rolleyes.gif va pries tokius dalykus kaip Michgirl drauges atveji nupasakojo-Taip!!! biggrin.gif nes cia tikra nesamone buvo. Tiesa man regis jei kedutes neturi,ligonine ja parupina,pasidomek sia situacija 4u.gif
Atsakyti
Kaip nėštukės laikosi??? Doviliuska tavo due date gerai įsiminiau, nes beveik maniškės gimtadienis, artėja artėja.... O gal jau ir lelius yra tik mes apie tai nežinom? ax.gif
Atsakyti
Oj ne, leliaus dar nera schmoll.gif kol kas uzsicementave dar viskas 4u.gif jau kai bus, duosiu zinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 07, 09:27)
Oj ne, leliaus dar nera  schmoll.gif  kol kas uzsicementave dar viskas  4u.gif  jau kai bus, duosiu zinot  biggrin.gif

lauksim naujienu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 01 09, 16:31)
lauksim naujienu  bigsmile.gif  wub.gif


As jau ir pati laukiu biggrin.gif ale kad niekas nevyksta schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 09, 17:53)
As jau ir pati laukiu  biggrin.gif  ale kad niekas nevyksta  schmoll.gif  biggrin.gif

hihihi.gif taip visada buna biggrin.gif as va su paskutiniu juk irgi 41 sav istupejau uzcementuota doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaiciukes, labai noreciau pagalbos is jusu, kurios gyvenat Usa, todel isdrysau parasyti i sia temele. Siunciuosi per drauge is Amerikos kelis daikciukus, tame tarpe vaistai yra, po to nagu valymo skystis ten toks spec, dar vitaminai. Val zinot ar galima siusti tokius dalykus? Nes mano drauge nezino, nei karto nesiuntus nieko, sakau gal esat susidure su tuo, pagelbetumet man. Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2013 01 13, 23:24)
Sveikos, mergaiciukes, labai noreciau pagalbos is jusu, kurios gyvenat Usa, todel isdrysau parasyti i sia temele. Siunciuosi per drauge is Amerikos kelis daikciukus, tame tarpe vaistai yra, po to nagu valymo skystis ten toks spec, dar vitaminai. Val zinot ar galima siusti tokius dalykus? Nes mano drauge nezino, nei karto nesiuntus nieko, sakau gal esat susidure su tuo, pagelbetumet man. Aciu is anksto.

Del nagu valymo skyscio nezinau(beje kodel toki dalyka is JAV siustis g.gif ), bet mes siunciam uosvienei vitaminu ir aspirino, bei kitu nuos skausmo vaistu(ne receptiniai zinoma), tai nueina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 14, 00:12)
Del nagu valymo skyscio nezinau(beje kodel toki dalyka is JAV siustis g.gif ), bet mes siunciam uosvienei vitaminu ir aspirino, bei kitu nuos skausmo vaistu(ne receptiniai zinoma), tai nueina 4u.gif


Na ten profesionalus, pas mus labai brangu. Aisku, dekui tada, vaistai taip pat ne receptiniai pas mane bus. Tikiuosi pasieks mane smile.gif aciu labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo conve®se: 14 sausio 2013 - 00:34